Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

  • vrhovni
Jaz kupujem xbox,prebral sem skoraj vse kaj ste napisali,kupil ga bom v mediamarktu v siesbergu MICROSOFT XBOX 360 PREMIUM za 269 evrov.Mislim da bolj poceni ni nikjer ali pa če kdo ve bi mi javil.V ponedeljek grem ponj.Imajo je še MICROSOFT XBOX 360 MONGOOSE ampak je menda isti vsaj jaz ne vidim razlike razen barve ki pa mi nekak ni všeč.Če kdo ve za bolj poceni varianto prosim.Prebral sem,da je nekdo kupil elite v mb za 299.Potem mora bit premium bolj poceni ali ga ni za kupit.Meni je isto saj ne vem kaj bi z 120g diskom.

Sicr nisem jaz kupil Elita, lahko pa potrdim, da ga v Mülleru v MB res imajo za 300€.

Hehe, danes bil spet v Mülleru v MB in so imeli še samo en xbox 360 elite. Pred kakšnim tednom so bili še trije. Grejo za med. Moram priznat, da mene tudi mika, vendar se nekako držim proč, ker bi totalno not pado in bi vse drugo trpelo.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Jaz sem klical v Mueller in so mi sporocili ceno 369 eurov, tako v LJ-BTC kot v MB... wtf? Ce mi kdo lahko pove kako dobiti Elite za 300 eurov se priporocam.

Namreč nisem iz MB, pa bi raje bil siguren da ga dobim za 300 eurov in da je na zalogi preden se gor vozim, ce gre kdo tja pa lahko potrdi al pa rezervira :(

Link to comment

kak 370 ki si to pobral ce sem jaz lani septembra kupo pa sem dau 350 brez Pad-a pa iger, zaj pa prije 350 FORZA pa Viva Pinata paket 270 pa brez vsega to je vse seveda premium...iji tja pa pa se prepričaj ker preko telefona pojma nimajo :) posebej če ovi debil dela. Ko mi crkno mi ni znal menjat konzole sem mogo ovo kišto 20kg nosit po celem MB pa še na avtobus da sem lahko drugi dan spet prišo....

xXTrustN1Xx.png

Link to comment

http://www.bolha.com/oglas3205169 (arcade)

Prodaja pa tip tudi zmodane Premiume (recimo tale: http://www.bolha.com/oglas1761359)

Xbox Live je pa ubistvu storitev prek kere lohka uporabljaš Marketplace (kupovanje / downloadanje stvari za špile) maš recmo tut svojo listo frendov pa če imaš Gold naročnino lohka igraš multiplayer, če ga igra podpira, seveda (Gold naročnino maš 1 mesec zastonj za prve tri profile na 360ju, ki jih povežeš še z live-om, potem pa lohka preko kreditne kartice naprej naročnino kupš al pa od koga za 40€ (recimo mumbo mi je ta teden zrihtu) kartico kjer maš kodo za 13 mescev naročnine).

hweba.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.