Skoči na vsebino

priklop 360 tke na net


kilzorz

Priporočene objave

  • Odgovorov 73
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Sem resetiral , zaj se nekako poveže , vendar je spet nov problem , ko vstavim igro samodejno prekine povezavo. Nazaj se poveže ko dam igro ven

Zdaj mi res ni več nič jasno , nedolgo nazaj mi je vse normalno delovalo.

Je mogoče kriv internetni ponudnik , odkar sem šel na amis , imam vedno več problemov.

Link to comment

Čudno :headscratch:

Mene je enkrat tudi nekaj zajebavalo pa sem formatiral celotni disk , edino izgubiš špil Hexic HD in save game, ostalo pa si vse lahko spet dolpotegneš !

Brez igre v pogonu pa se normalno konektaš na LIVE pa greš na Marketplace ? :headscratch: sorry res nevem kaj bi lahko bilo :wtf:

Xbox

Link to comment

Pojdi pod Test connection in po končanem testu poglej More info (ali nekaj podobnega), ter nato pritisni Y za ogled Error codes. Zapiši si jih ter poglej na netu, kaj le-te pomenijo. Ali pa jih preprostu napiši tukaj.

Recimo konzola, ki deluje brez vseh težav javi naslednjo kodo:

W: 0000-000B

X: 0000-F001

Y: 20A8-4840

Z: 0000-0000

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pozdravljeni!

Imam en problem pa bi rabil informacijo "pomoč" !!!

Gre se za povezavo na XBOX Live ! Internetni ponudnik je T2 in ko dam TEST CONNECTION mi javi ERROR pri "MTU"-ju da FAILED...

Sem malo počekiral na www.xbox.com/support in tole mi piše;

CAUSE

You experience this behavior if your router or the gateway is incompatible with Xbox Live, or if your router or the gateway has an incorrect MTU setting.

This test confirms that the network has sufficient Maximum Transmission Unit (MTU). MTU is a setting on the router or the gateway that can affect network performance. Xbox Live requires a minimum MTU setting of 1364. If your console does not pass this test, you cannot sign in to Xbox Live.

Zanimivo je da imam DNS, IP vse na avtomatsko in mi najde številke ki so napisane za T2, ampak vseeno negre na LIVE-a

Kaj bi naj pomenilo tole MTU = 1364 ?!?!?

Na xbox.com strani piše da naj bi nastavil na modemu aka routerju te zadeve ampak je to sploh možno pri T2 napravah? ali to morajo v centrali porihtat ?!

Prek T2 Omrežja gre TELEFON + TV + INTERNET

Internet dela brez težav ko dam kabel v notebuk...

Pri T2 pa imam glede paketov "varnosti" VISOKA !!! (imaš še varianto nizka & srednja)

Tole piše glede "varnosti" pri T2

VISOKA VARNOST;

Navznoter so zaprta vsa vrata, navzven pa so odprta le dobro znana vrata naslednjih aplikacij: DNS, FTP, TFTP, HTTP, HTTPS, ICMP, IMAP, MAIL, NTP, PING, POP3, SIP, H.323, SNMP, SSH, SYSLOG, TELNET

SREDNJA VARNOST;

Navznoter so zaprta vsa vrata, navzven pa so vsa vrata odprta.

=== Bi to bil "razlog" zakaj LIVE nedela ====

A ima kdo povezavo z T2 na LIVE-a?! Se je že komu kaj podobnega zgodilo in mi lahko pomaga bi prosil za POMOČ !

HVALA in LP

Link to comment
  • Pred 10 meseci ...
Gost nofcking

Zdravo.

Jaz imam konzolo povezano na Siolov modem Genymede822 (tisti beli) na drugi port.Na Xbox Live se lahko povežem računalnika mi pa ne zazna.(Failed pri PC Selected).

Prosim če mi lahko kdo pomaga če je kakšna fora v Windowsih ,ki bi jo spregledal.

LP

Nofcking

Link to comment

MTU je Maximum Transmision Unit in pove koliko bajtov je lahko velik paket/okvir, ki ga trenutna plast komunikacijskega protokola lahko spravi cez. Za Ethernet je ta vrednost 1500, za ADSL pa 1492. Nizjih vrednosti od tega dejansko ni, razen modemov. Optika ponavadi uporablja kar Ethernet okvirje, podobno tudi nekateri ADSL2/VDSL ponudniki.

Poklici T-2 pa vprasaj o MTU, koliko je in zakaj je tak, ce ni okoli 1500. Potem povej, zakaj rabis in naj porihtajo.

(:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.