Skoči na vsebino

[Uradna tema] DS Lite


Anduril

Priporočene objave

  • Odgovorov 411
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • vrhovni

Dons dubu Litea za darilo od dečve .. uhooooooo, ker ekran je to. Pa toooook lep jeeeee. :love:

Je pa res Tetris recimo težji špilat na njem .. pa pr MP:H mam tut probleme, ker se morm navadt špilat s stylusom - kar samo po seb sploh ni problem, se takoj navadiš - kar pa pomen, da ne držim več DSja z obema rokama, na kar nisem navajen. Ampak nima veze, vse ostalo stokrat odtehta take male probleme. Wiiiiiiiiiiiii. :rock:

Link to comment

FTW PIŠE BIG BANG !!!!!!?????

Danes je prišel katalog..oz. tisti oglas po pošti od BigBanga...in piše:

Igralna konzola Nintendo DS Lite

Najbolj igrana konzola za MALČKE je zopet tu........

Za malčke, kaj si mislijo ? A smo mi torej stari od 13 do 31 ( če je kdo več se naj javi, andy je pa 31 in ima Ds Lite) malčki ??

Nevem no najbolj glupo kaj sem kdaj slišal .... :doh: :doh: :doh:

No majo še 6 špilov na rpodaj:

Nintendogs: Dalmatian & Friends, Mario Kart, Pokemon Link (Pokemon Trozei), New Super Mario Bros, Tetris DS za 9.990 SIT, in Brain Training za 6.990 SIT....

followmeontwitter.png
Link to comment
  • vrhovni

Eh, takšna je pač percepcija vsega od Nintenda v Sloveniji ..

Danes šetam po Mullerju na Čopovi in uleti h konzolam en trop pokovcev, tam nekje sredina osnovne. Debilčki se vsi zaženejo k GBA/DS špilom (pomoje misleč, da so PC špili), en zagrabi neko bližnjo FIFO za xboxa, se začnejo vsi navdušeno dret (po njihovo pogovarjat) kdo ima kero FIFO in za konec en vzame en DS špil in mu drug na ves glas prbije nekej v smislu: "Ma dej, to sploh ni igrca, to je tist .. tist Nintendo al kwa."

Fakin šit. :doh:

Link to comment

vem ja. deca nimajo pojma. me je en iz sedmega razreda vprašo ka si bom kupo pa sem reko nintendo wii. je reko mali kak sem staromoden pa otročji. :doh: sem že mislo maliga na oko spečte :uke:

on je seveja reko ke PlayStation. kej te nebu reko če Sony glih tlko ke neje pere možganov z totim PlayStationom. glejaš fuzbal, PS2, glejaš ovo, tretjo,...sam PS,PS,PS.... :bleh:

nazadnje pa je tak mel PS2 slabšo grafiko k GameCube :eviltongue:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
Eh, takšna je pač percepcija vsega od Nintenda v Sloveniji ..

Danes šetam po Mullerju na Čopovi in uleti h konzolam en trop pokovcev, tam nekje sredina osnovne. Debilčki se vsi zaženejo k GBA/DS špilom (pomoje misleč, da so PC špili), en zagrabi neko bližnjo FIFO za xboxa, se začnejo vsi navdušeno dret (po njihovo pogovarjat) kdo ima kero FIFO in za konec en vzame en DS špil in mu drug na ves glas prbije nekej v smislu: "Ma dej, to sploh ni igrca, to je tist .. tist Nintendo al kwa."

Fakin šit. :doh:

OMG, sem vedel da je današnja mladina zabita samo da je tako pa si nisem mislil.......Tako moji sošolci enih 5 se jih je kar dobro ozvalo na DS...so jim bli kul špili, eno drugo, tač skrin vse....eden al pa 2 pa tam...rajši bi si PSP kupil ne pa to, jaz pa kar "PSP je šrot, ker nima dobrih špilov"......(ne tega razumet kot kako žalitev sem mogel sošlcem povedat svoje....)....aja pa še to...itak bom dokazal da je DS zanimiv....ker tudi jeee....ok sem dežuren en dan v šoli pa priteče en pa reče da je zamudil...jadi jadi jada.....namesto da bi šel on k pouku me je gledal kako jaz igram Lost in Blue na DSu....in je čakal na konec ure potem se je pa le komaj zmigal.......

No se grem dalje ućit...sayonara :car:

aja še enkrat deca so zabiti :doh:

followmeontwitter.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.