Skoči na vsebino

[Uradna tema] DS Lite


Anduril

Priporočene objave

Ja pač na takih "neinteligentnežih" ravno služi Big Bang. Pa tista njegova reklamiranja Sony-a,... So pa tud taki, ku jih pritegne še kaj drugega, kot pa Sony in njegov Play Station. Zadnič sma s friendom neki igrala pa je prišu en ta mali pa začel spraševat, kaj je to Touch Screen, pa kaj je Wi-Fi, pa kak lahk oba na enkrat igrama... Pol naju je pa ene pol ure gledal, kak igrama, pa je mogu it.

V glavnem tisti "ta mali", ki obožujejo PSP (pa ne vsi) sploh ne vejo, kaj je recimo UMD, Wi-Fi, ..., ampak sam propagirajo njihov Sony :annoyed:

Sam je pa treba priznat, da je zadnje čase imel Nintendo glede iger na DS-u neko zatišje, PSP pa kr neki iger, pa čeprav je bilo to le zatišje pred viharjem (Pokemon, Zelda,...)

Tak da sm jst kr srečen, da mam DS Lite.

Link to comment
  • Odgovorov 411
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

Ta tema postaja polna fanboyevskih postov.... :bleh:

Sam si lastim PSP in sem nad njim zelo navdušen (razen nad izdelavo gumbov, ker ti so res drek od dreka), kljub temu pa si jutri nabavim DS lite.

Pa me nekaj zanima, ker si mislim poleg vzeti še eno igro: katero vzeti?

imel bi nekaj umirjenega, pri katerem bi precej uporabljal stylus (Mario kart odpade, ker nisem ravno pripadnik dirkačin). Zaenkrat sem zelo zainteresiran za Nintendogs. Igra tipa phoenix wright bi tudi prišla v poštev.

Hvala za predloge :P

Link to comment

Belze: Tudi sam ne maram dirkačin, pa mi je Mario Kart bil zakon. ;)

Nintendogs je sicer krajši čas zanimiv, ampak ... Moja priporočilo je Phoenix Wright, čeprav niti najmanj ne izkorišča potenciala DSa je moj naj špil vseh časov takoj za Deus Ex z razlogm.

Zdaj sen se spomnil, da je to izida dvojke le še petnajst dni ...

:drool:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Do izida na Japonskem, da.

Sicer ni 100% gotovo, ampak prvi del je že ob izidu v Japanlandiji imel vgrajen angleški jezik. Seveda bi razlog lahko tičal v tem, da niso nameravali narediti uradnega izida izven te države in so za importerje to porihtali, ampak ... upanje ostaja ... :)

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Mene pa zanima kaj vse rabim od dodatkov da bi mel popoln homebrew s vsemi dobrimi aplikacijami ter ce mi lahko nekdo prek ZS razlozi kak potem to spraviti na DSL. Ter kaj je GBAmp in DS Devkit? Ze vnaprej hvala!

Edit: Katero kartico mi priporocate??? Mel bi pa tako da nebi strlela ven ter da bi imela prostora 512Mb ali pa 1Gb.

Link to comment

Če si resnično trd, bo najboljša rešitev DS-Xtreme (vendar stane 130$), će ba bi rad kaj boljšega (in mičkeno bolj kompliciranega), pa sezi po PassCard/SuperKey + SuperCard miniSD/Lite oz. M3 miniSD/Lite (odvisno, kakšen DS imaš, tako verzijo izbereš) ter miniSD/microSD kartico po lastni izbiri. Lahko vzameš tudi G6, ki ima že vgrajen pomnilnik (512 MB), ki pa žal ni razširljiv in tudi homebrew podpora je slabša od prej navedenih. ;)

Anduril: Imaš M3 Lite? Od kje si naročil?

Meni namreč BambooGaming dostavlja že debela dva tedna ( :bowdown: :bowdown: ) ...

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Flashati ti ni treba. Je pa res, da je kombinacija M3 Lite precej draga. Sam sem zdaj zapravil 27 tisočakov (12 jurjev microSD spodobne hitrosti in 15 jurjev za M3 Lite), to je brez PassCard. Flashanje se najboljše predstavi tako. XBOX je lahko s čipom, ali pa je softmodan (torej programsko modificiran). Čip lahko ponazorimo s PassCardom 3 (ki je nekaj takega kot Swap Magic za PS2), flashanje pa s programom FlashME. Odločitev je tvoja - PassCard boš vsekakor moral kupit, ker brez tega flashanje ni mogoče.

Primerjava:

FlashME

+ recovery mode - če ti kakšen trojanec uniči DS, ga lahko z lahkoto povrneš (a nobenega trojanca ni v obtoku)

+ baterija zdrži dlje, ker se ne kuri elektrika v NDS slotu

+ RSA preverjanje je odstranjeno iz DS Download Play - če imaš Wireless Multiboot, lahko preko njega na DS pošiljaš homebrew (resnično uporabno le, če si razvijalec)

- če si štor, lahko s flashanjem uničiš DS

- poteče ti garancija, če opazijo, da je DS modificiran (ampak 1. naši trgovci tega tudi ne opazijo in 2. noFlashME ga povrne v prvotno stanje)

PassCard 3

... negiraj zgornje trditve, in zamenjaj pluse z minuse ter vice-versa in dobiš pluse in minuse PassCarda ...

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.