Skoči na vsebino

[Uradna tema] DS Lite


Anduril

Priporočene objave

Tako - the time has come ! Baterija v mojem DS-ju se slabša in ni več zanimivo biti priklopnjen 2x na dan med igranjem noro dobre igre Final Fantasy III ! Ali ve kdo mogoče - kje v SLO dobiti baterijo za navaden DS ? Lahko gre kdo zame pogledat v Mullerja (oz. če se kdo spomni - če jih imajo) ?

Hvala

followmeontwitter.png
Link to comment
  • Odgovorov 411
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

Vau kako si mi s tem pomagal ! Baterija pač počasi umira in po 500 polnjenjih je je samo še 70%. Teh 500 polnjenj pa sem 100% presegel že (davno). Drugih pa ne motim - saj ne igram v knjižnici in na javnih mestih pač pa v svoji sobi. :rockbrow:

EDIT: Igre brez zvoka so kot kruh brez paštete !

followmeontwitter.png
Link to comment

RIDDICK: Rad bi razumel tvoj post pa ne morem. Klikni gumbek icon_edit.gif in napiši znova, tokrat v slovenščini in ne v japonščini ! Čeprav bi mi po številnih preigranih japonskih igrah morala japonščina sesti - sam tale tvoja je pa malce bolj zapletena.

Drugi na KSI-forumu z osebnim tagom !!!

Link to comment

žiga! DSu poteče po 500 ponjenih nek rok baterije in takrat (lahko pa že prej) se zmanjša njena zmogljivost na 70% (namesto 100%) .glede na to, da si mu predlagal, da naj igra brez zvoka pa je brezveze. meni so osebno igre brez, da bi bil zvok zraven zelo dolgočasne. Riddick za baterijo pa, mislim, da jo imajo v Muellerju no vsaj, ko sm kupil DS dva meseca nazaj so jo mislim da imeli :headscratch:

edit: Riddick vedno pa ti ostanejo spletne trgovine :)

Link to comment

no za začetek:

tega nism jast napisal:

rad bi pohvalil uvtorja tistega posta ki mi je pripisal preveč slovnične izobrazbe, ter izobrazbe v japonščini:

to da so moj post spremenil je blo že drugič in je proti zakonu o avtorskih pravicah:najbrž pa je to naredil negdo ki misli kok je super ker vse popravlja, da je človeku bolj preprosto za branje(no za slovnico nimam nič proti ampak da nekaj spremenijo v kodirano pisavo, ki se zdi z zombiskim narečjem in mi s tem pokvari ugled;torej najprej bi rad to zaščitil za avtorskimi pravicami(če je to nemogoče bom z veseljem kopirav s tega foruma na druge forume), nato pa še pohvali vse za perfektno izbiro vodilnih(mogoče bi tukaj moral omeniti besedo volitve);če je koga to užall nej prosm pove(nej mu bo za tolažbo to da so mi slikce prov v ponos saj jih nima nihče drug na tem forumu :rock::rock: in bi se jim osebno zahvalu):potem tole da je pritem "spisu" prišlo do napake ki jo bo odpravila preprosta enačka :=; .potem tole lahko premaknete v rubriko pritožbe, zdej pa še tale avtorski znak TM

torej smo kršili avtorske pravice

Moje mnenje: to se za mod./admi. ne spodobi saj ste proti piratenju, ki tudi krši avtorske pravice

Drugi na KSI-forumu z osebnim tagom !!!

Link to comment
RIDDICK: Rad bi razumel tvoj post pa ne morem. Klikni gumbek icon_edit.gif in napiši znova, tokrat v slovenščini in ne v japonščini ! Čeprav bi mi po številnih preigranih japonskih igrah morala japonščina sesti - sam tale tvoja je pa malce bolj zapletena.

ok žiga, tebe jaz ne razumem. verjetno ti govoriš japonsko če ne razumeš Riddickovega posta. napisal je da je 500 polnjen že zdavnaj presegel in da je brez veze da igra igrice brez zvoka saj nikogar pri tem (če ima prižgan zvok) ne moti.

žiga tebi se opravičujem za tale post nism sprevidel da je to napisal Riddick. res sori, zdj pa pejmo nazaj na temo DS lite :thumbup:

Link to comment

ziga, to pa zdej ni več ne prvič in ne drugič, ko ti je nekdo omenil nekaj glede tvojega pisanja. Sej ti res nočem težit, ampak a je res TOOOK težko vložit malo več kot 30 sekund v svoj post? Samo toliko, da malo urediš stvari, na začetku stavka daš veliko začetnico (pike si zdaj začel uporabljati ;) ) in prebereš še enkrat kaj si napisal - mogoče boš potem ugotovil, da se stvari, ki si jih mislil postat ne skladajo s prejšnjimi posti in bi bilo mogoče bojše, da zbrišeš par stvari ali pa sploh ne postaš.

Kar se tiče spreminjanja tvojega posta - to se ni zgodilo samo tebi. Do tega pride ponavadi zaradi kršenja KSi pravil, lahko pa tudi zato, ker pač moderatorjem in administratorjem poješ že toliko živcev, da se jim enostavno ne da ubadat z razlaganjem, utemeljevanjem ali v tvojem primeru, ker očitno post ni bil razumljivo napisan. Teh debat je bil že en kup, tko da moje mnenje - potrudi se malo in piši bolj razločno :innocent: .

:objem::petting:

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Ej stari... pejt u avstrijo.....al pa v nemčijo :rock:

Tam majo ziher wifi usb-je... sicer še ga nimam.. :( ...je pa jih videl fotr....

:ihih:

LP greymon

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

pozdrav,

sem newb (ne noob!) na sceni prenosnih konzol,

sem ze kar nekaj casa na tem forumu vendar pod rubriko Xbox!

Me pa zanima koliko košta 1leto rabljen DS litle al pa kaj tazga, pa ce ga se kdo prodaja.

hvala

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Hmmm a je normalno, da je zaslon malo upognjen?

Če pogledam moj DS od zadaj ali od spredaj je zaslon malenkost upognjen navzgor.tako kot bi u obrnil narobe in ga zeloooo raztegnil. sicer ni ravno lahko opazit tega vendar sem na take majčkene napakice, ki ne pomenijo nič sam zelo občutljiv.

EDIT: zelo se opazi med tistima sponkama, ki držita zaslon pripet. Točno med njima se začne in konča upogibanje. Sem poizkusil z ravnilom in ga lepo postavil na sredino , na levem in desnem robu je špranja kar pomeni, da je stvar malo zvita. Spredaj je tudi vendar veliko manj (seveda gledano pri zaprtem DSju iz zadnje strani).

EDIT2: pri odprtem pa se to zelo pozna, ker, če pogledam oz zadaj vidim, da se na sredini zaslon skoraj drži roba, ob straneh pa je bolj stran. Sicer se gre za kozmetično poškodbo vendar mi žre živce.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.