Skoči na vsebino

[Uradna tema] DS Lite


Anduril

Priporočene objave

  • Odgovorov 411
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

Müller, slovenskih Nintendofilov rešitelj... Upajmo na enakovredno podporo za Wii.

upajmo... samo zdaj muller ima samo DS, GCja se je že zdavnaj znebil... res da je bil to GS pa vendar. no samo mislim, da bodo imeli :thumbup:

DS lite bodo pa pomoje imeli na dan izida ali pa en dan kasneje pomoje saj so glede izidov točni

Link to comment

Slikice črnega DS Lita:

http://www.dsfanboy.com/2006/06/19/beho ... k-ds-lite/

Hja, moti me, da ima tudi ta brva transparentno plastiko na vrhu črne ploskve, kar povzroča preveč odbojnosti (po mojem mnenju) ter postane magnet za prstne odtise. Poleg tega pa še (spet, samo moje mnenje) črna ne bo ravno estetsko izgledala poleg belega Wii.

Polar White it is for meh! :D

P.S.: Nintendo je dal uradno izjavo o pošiljki, ki je bila ukradena - ukradeni so bili beli DS Lite-i in bili so namenjeni samo za UK tržišče. Na DSFanboy je več napisano ...

P.P.S.: V petek bom prav bolestno iskal PassME/PassME2, torej kdorkoli ima, naj se pripravi na bombadiranje s prošnjami za izposojo (za velke pare :lol: ). Ja0, kdaj se Muller odpre? Takojci zjutraj letim ponj :P

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

V petek ga ne bo, ker, po besedah trgovca v LJ, rabijo nekaj časa za prevod navodil, ki jih priložijo zraven računa, ko kupiš konzolo. Po vsej verjetnosti bodo konzole dobili, prodajali pa ne, dokler ne uredijo dotične zadeve. Upam, da bodo samo malce spremenili dosedajšnja navodila za DS, ker se ne razlikujejo dosti od tistih za Lite. Še vedno pa ostanejo alternative - Avstrija, Italija...

Link to comment

No verjetno bom kupil DS lite in me zanima kje ga naročit. Po SLO nebi za njim letal !!!!!!

Torej mislil sem da bi ga preko Lik-Sang-a, no kako je kaj stran. Kako hitro pripelajo, je roba dobra...?

Ker pa bom prvič verjetno naročeval iz tujine me zanima naslednje: (za lik sang seveda)

1.Plačam v Tolerjih ali Dolarjih kot je na sami strani ?

2.Delajo vse vrste iger iz različnih regij na Litu ki ga majo v Lik-Sang, ali bom moral kupovati JAP igre ?

3.Kako hitro bom robo prejel ?

4.Kake "ftičnice" majo Japonci al kje že je pač lik-sang ? in kje kupit ta pretvornik da bo pasalo v dobro domačo SLO ftičnico ?

5.Katere druge strani mi priporočate bolj kot lik-sang?

Za vse odgovore se že v naprej zahvaljujem.

:china:

followmeontwitter.png
Link to comment

včeraj sem bil v ITA v centru emisfero pa je notri ena trgovina s konzolami in (rabljenimi) igrami pa so že imeli DS lite. bile so prazne škatle s ceno tako da nisem ziher ali so ga že imeli tudi na prodaj ali so sami naprintali škatle pa dali samo za reklamo ker majo dosti robe tako reklamirane da dajo v izložbo kao njhovo embalažo od špila/konzole

Link to comment

@RIDDICK: a je res tolk težje it do najbližjega Mullerja kot naročat konzolo iz tujine, kjer maš potem še probleme z morebitnim uveljavljanjem garancije, pa kupit morš pretvornik za vtičnico, pa še dražje je vse skupej. Pojasni mi prosim, v čem je prednost, glede na to da dobimo jutri Lite tudi tukaj :headscratch:

MatijaB.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.