Skoči na vsebino

[Uradna tema] DS Lite


Anduril

Priporočene objave

Dej nebi spamala no !

...samo amm že xbox in ej rekla, ja potem boš sao igre še igral. PA: Saj da nebi že mel tolko tega bi še lahko si kupil... jadi jadi jada...

I'm so SAD :crybaby: :puppy:

:petting:

Ne bit žalosten. Vsaj imaš mamo, ki ve, kaj govori. :D

Ročne drkalice so ljudem s preveč prostega časa zelo nevaren komplement sobni zabavi, saj vskočijo glih tam, kjer se v vsakdanjiku vsaj samoumevno in rutinsko umaknemo sedenju pred TVjem - WC, vožnje z javnim transportom/družinskim avtomobilom, posedanje vzunaj (the horror, ampak se dogaja), PLAŽA :doh: in še marsikaj bi se našlo. Prasec mali GBAjev, je v bajti čisto izpodrinil knjige. :annoyed:

Link to comment
  • Odgovorov 411
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

Imam ga, belega. Kupil sem še Animal Crossing, Metroida in Mario Kart. V Avstriji - Cosmos - 149€ za DSL - igre po 39€, ene 15 minut sem zrl vanj da ščekiram za mrtve ali stuck pixle in je pixel perfect, tipu se verjetno nisem zdel normalen ker sem hotel iti v temno sobo ki jo imajo za home cinema sisteme ! Super navdušen, edina pripomba je jakost zvoka, ki zna biti premajhna v nesterilnem okolju. :)

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Tudi sam sem ga dopoldne nabavil v MB Mullerju ... :D

Bil pa je zadnji beli - ali so jih res pograbili, ali pa sva z MaTiCkom pobrala celotno zalogo? :disbelief:

Karkoli že, takoj po nakupu sem šel na piknik, kjer sem čas seveda zabijal s špilanjem :lol: . Zelo všečno mi je bilo, da ko je na maximum svetlosti začela svetit rdeča luč, sem pač dal na minimum in igral še štiri ure. Vsekakor odlična zadeva. :bowdown:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
ok, fantje, sej je kul, da se menite, ampak a lahko malce umirite debate o passkeyjih in podobni sivi robi?

Hvala ;)

PassKey sam po sebi ni ilegalen, ilegalno ga je uporabljati za piratstvo.

Sicer pa je danes po pošti prišel moj SuperPass2 (ava najboljši trgovini, SuperCardStore) in uspel sem flešati svoj Lite in sestrin roza DS. Še zdaj se tresem bolj kot po vožnji z gardalanskimi vlakci ... :wasted:

Ampak po drugi strani, dobil sem 1GB SD, torej bom lahko čez počitnice zjal obilo filma in sluhal muziko. Ahoy, let t3h summah come! :beer:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Mah kupi ga kjer ti pač paše. Seveda pa se pred/po nakupu prepričaj, če je vse OK s konzolo. Drugače pa kakšnih hudih napak tekom uporabe ne bi smelo biti. Vsaj stari japonski model DS-a, ki si ga lastim, je trpežen ko hudič - lahko ga kotaš po sobi in ne bo nič. Robustna prasica ni kaj. :D

Kako pa je z Liteom pa .. (bo kdo drug poročal, ko mu bo padel z rok) :ihih:

Link to comment
Če bo kdo roza kupil, mislim da bodo meli bolj zgubo kot korist...
Morda ti dejstvo, da je bilo prav med osebami nežnejšega spola prodanih 85% roza in svetlo modrih DSjev (ki so bili še povrh opremljeni z Nintendogs - strel v črno)?

Zadeva bo šla za med, tu ni dvoma. :ihih:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Me prav zanima, če se bo kakšnem moški odločil za nakup roza Lite-a :ihih: Za moje pojme bi bil lepši vijoličen :)

Baterija je res vrhunska. Če imaš na četrti stopnji osvetlitve in začne goreti rdeča lučka, samo zmanjšaš osvetlitev in že lahko brezskrbno igraš naprej še precej ur :D

Me pa moti to, da se pri Nintendu niso odločili dodati gumba za nastavitev nivoja osvetlitve. To, da moram jiti ven iz igre in v menij, malce najeda :eviltongue:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.