Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

Še tole...

Battlefield 3 players who’ve activated their BF3 online pass will automatically have access to an exclusive human soldier kit in Mass Effect 3, inspired by Battlefield 3’s awesome aesthetic. The kit will automatically be granted when you sign into the Mass Effect multiplayer using the same Origin account linked to your BF3 Online Pass. Mass Effect 3 launches on March 6 (9 in EU).

BessieSABU.png

Link to comment
:wario:

Aja, pa DLC-ji pridejo najprej na PS3...!

Battlefield 3: Close Quarters is a themed expansion pack bringing the team play of Battlefield 3 to tight indoor environments. The frantic close quarters infantry combat is amplified by unprecedented high definition destruction, new ways to play, more weapons and added persistence.

[ATTACH=CONFIG]1545[/ATTACH]

Key Features

Get plunged into frantic and relentless infantry combat

Check your corners as death can come from any angle

HD destruction lets you reduce entire locales to ruin

Earn new weapons and bring them back to the base game

Complete new assignments and equip unique dog tags

Play in new ways, mixing team play and instant action

The HD Destruction in Close Quarters lets players riddle the environment with bullets, reducing entire locales to ruin. Everything from furniture to plaster can be shot to pieces, and players can see the result of the mayhem as rubble and broken pieces pile up on the floor.

The tight level design and many opportunities for vertical gameplay mean players will need to bring their A game if they want to stay alive in this highly competitive theater of war.

Battlefield 3: Close Quarters will be available on PC, PlayStation®3, and Xbox 360™ June 2012. Head to the Battlefield Blog for details on our other upcoming expansion packs Battlefield 3™: Armored Kill and Battlefield 3™: End Game.

Povezava

Važn da smo na x škatli vedno na zadnjem mestu kar se tiče updajtov pa raznih packov pr BF3. Glede Close Quarters dodatka me pa že glava boli, k že zdele vem da bojo sami nubi z USAS 12 pa fragi.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

Po pravic povedan me je kr mal strah teh CQ map. Ker sami vemo kako bojo to na plano pršli razni usasi pa fragi. Po drugi strani je pa novost in me kr zanima kako se bo to izteklo. Drugi DLC, ki so ga omenjali, da bojo najvecje mape in nova vozila me je pa tut strah. Pr caspian border vemo kako je to 12v12... kaj šele, če bojo večje mape ko to?? Živi dolgčas! Ne rečm, da bo mela vsaka stran po 5 tankov pa par heličov potem bo ok, če bo pa sam par tankov je pa to bullshit. Zadnji dlc END GAME ali kaj je me pa tut firbec matra ampak saj vemo, da konec leta ne bo Battlefield 4 :)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Ej a se da komu tole -Laser designation, naredit z menoj 5x, rabim za Specops, aja pa nimi še čisto jasno kje s čim označuješ, oz kako priti do tega laserja najhitreje :headscratch:

Laser designation is a feature in Battlefield 3 that requires a high level of teamwork. One player acts as the spotter for other players bearing guided weapons. When a target vehicle is lased, it is marked with a red "dot and diamond", visible by the spotter and any weapon carriers.[1]

The spotter earns 10 points for designating a target, regardless of whether it is attacked or not. The spotter also earns points whenever a designated target is struck with guided weaponry.

Should a valid target not be marked with the dot and diamond icon, then no teammates have guided weaponry equipped, and the spotter does not earn points.

One drawback to laser designation is that clusters of enemy vehicles may throw off the system. Teammates cannot engage targets if the designator cannot settle on a single target.

TargetingEdit

Certain gadgets and specializations provide target designation:

SOFLAM (Recon)

CITV Station (MBT)

Laser Painter (Attack and Scout Helicopters)

Like glint from high-powered rifle scopes, lasers can be spotted from a distance as a red glint.

Guided weaponryEdit

Various weapons can benefit from laser designation:

FGM-148 Javelin (Engineer)

Guided Missile (Air vehicles, IFVs)

Guided Shells (MBT)

The weapon carrier does not require line-of-sight, as it will calculate a "top attack" on its target. The carrier still needs to clear enough space in front for the guided weapon to fly freely.

>http://www.youtube.com/watch?v=1PBRF3j-4-U

Eh kolikor gledam bom moral biti še nekaj časa sniper, da dobim

SOFLAM

The AN/PEQ-1 SOFLAM allows the Recon soldier to designate enemy vehicles for precision strikes. The SOFLAM is semi-autonomous and will designate targets even when unattended.

pa ravno snipanje najbolj sobvražim :x

za ta dva bo pa še dalj trajalo:

CITV Station (MBT)

Laser Painter (Attack and Scout Helicopters)

no saj počasi pa z užitkom ;)

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Iz battlelog-a

Re-download Back to Karkand on PS3 tomorrow to fix weapon animation bug

By: trydling Posted: 20 hours ago 428 comments

Starting tomorrow (March 13th), you can re-download a new, patched version of Battlefield 3™: Back to Karkand on PS3. This will fix the weapon animation bug that some of you have experienced. This download is free of charge if you have already bought Back to Karkand. Note that changes made on our back end will make this re-download mandatory in the near future. If you buy Back to Karkand for the first time after tomorrow, no additional action is necessary.

BessieSABU.png

Link to comment

Batlleflat :hihi klje kle vidš kakšno polje, bemuboga!

Iz BF3 bloga

Last week, we went to San Francisco and the Game Developers Conference to demo our explosive expansion pack Battlefield 3™: Close Quarters to press. First gameplay trailer, first screenshot, and new details below.

>http://www.youtube.com/watch?v=s9N853JrG_0

With Close Quarters, we really wanted to take Battlefield 3 in a new direction, to offer players another style of gameplay while still retaining what is uniquely Battlefield. What journalists on site could play was a relentless infantry combat map called “Ziba Tower” (internally known simply as “Skybar”).

The clue for the theme in Close Quarters is in the title: The battlefield moves indoors, and we’re bringing HD Destruction! While the squad functionality and gunplay will feel instantly recognizable for any Battlefield player, moving the battle to tight maps means it’s instant action and even more frantic than normal.

post-101-144771015963_thumb.jpg

Claiming new territory, Frostbite 2 style.

The tight level design and vertical gameplay means death can come from any angle, and the HD Destruction adds a new layer of mayhem to the game. Check out our first gameplay trailer from Battlefield 3: Close Quarters above, and stay tuned for an in-depth look at HD Destruction in our “Inside DICE” blog series soon.

This June expansion pack has the same scope and ambition as Back to Karkand. This means that besides new maps, the expansion pack also offers 10 new weapons that you can bring back to the base game, 10 new Assignments, 5 unique dog tags, new audio, new ways to play, and more.

Look for Battlefield 3: Close Quarters this June, and stay tuned for more news soon, as media hands-on impressions will start hitting the web today.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

pih :tard:

In short, what in the world is taking so damn long?

"The reason that we haven't followed up with even more content more quickly, there's a couple of practical reasons," Troedsson told us. "Part of that is that we just need to spend a lot of focus getting the game out. The ambition was to get more packs out earlier, but sometimes you have to prioritize between the base product and what you're doing afterwards." Troedsson also argued that DICE's approach was thematic, not "piecemeal" (Call of Duty's approach), which was a deliberate choice on his studio's part.

"If you prefer to have smaller piecemeal packs every now and then, you can go with that. We prefer to do something bigger that has a specific theme, that has maps, weapons, assignments, persistent upgrades, all this kinda stuff," Troedsson said. Could his studio have gotten out this content earlier? "Probably," he said, but DICE ran into its own limitations. "Sometimes we have limitations to what we can and can't do."

But without any other announced projects, and EA's Danger Close taking responsibility for its own multiplayer section in the coming Medal of Honor game (DICE handled the previous game's multi), it's unclear what other responsibilities are keeping DICE from pushing out Battlefield 3 support content more quickly. We'll just havet to assume the majority of the studio is head down on a super secret sequel to Mirror's Edge. Obviously.

BessieSABU.png

Link to comment

Če bi se oni bolj na popravljanje bugov vrgl bi bla ta igra veeeeliiikkoooo boljša! :) Ampak raj se vržejo na puške in pa neke nove mejhne mape aka cod wannabe!! Tole bo tut raj za USAS+FRAG uporabnike!!

Danes je ta igra spet pokazala "nov" bug. Skočil sem iz Amtraka in me je vrglo vn zelo hitro in potem je pa itak prišla zelo znana smrt... BAD LUCK!!! :) hahah tok žalostn, da je že smešn :P

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Ali je tukaj kakšen Assault, ki uporablja M320 Smoke? Jaz se ne morem odločit ali mi pride bolj prav slednji ali Medkit.

M320 Smoke je lahko zelo uporaben, ampak kaj, ko ga ekipa večinoma časa sploh ne jebe. Tako ga ponavadi uporabljam samo za solo akcije ali kakšne revive na odprtem. Tudi tanka lahko fino zmedeš, če nanj konstantno mečeš dim, ker se mora tako neprestano premikati - če imaš zraven Support klaso, ki bo dim znala izkoristit za uporabo C4, si tankom lahko prava nočna mora :) . Edini minus M320 Smoke je po mojem mnenju 3D spotting, ampak vseeno dim lahko ustvari ogromno zmede, če ga uporabljaš v pravem trenutku.

Po drugi strani pa Assault brez Medkita, ni pravi Assault. Medkit lahko pride še kako prav.

Link to comment

.

NOTICE We are rolling out several backend updates as we lay the groundwork for the upcoming patch. We will keep you advised and provide dates ASAP. Online services for PC, Xbox 360, and PlayStation 3 will be going offline March 20th at 9 AM UTC / 1 AM PST until 10 AM UTC / 2 AM PST. Battlefield 3 online multiplayer and the Battlelog services will be unavailable during this time.

BessieSABU.png

Link to comment

No tako. Par dni nazaj sem nabavil špil ob tej promociji, ker se mi je po enem času spet zehotelo teh modernih shooterjev in sodba je zaenkrat taka: pričakoval sem več. Predvsem sem dobil občutek, da to ni igra iz leta 2011, ampak bolj, da gre za vsaj nekaj let staro stvar. In glede na to, da je od izida že kar nekaj mesecev se včasih ne morem načudit stvarem, ki se (še vedno) dogajajo, pa se ne bi smele.

Najbolj očitna ali pa vsaj prva taka stvar, ki mi pade na pamet je neučinkovit squad sistem v lobbyju preden gre se pridružiš igri. Včeraj in danes sma z bmxriderjem igrala skupaj in naju nikakor ni uspelo dat v isto ekipo. Mislim, kje je potem point ustvarjanja squada s kolegi, če te igra potem razdeli na pol in recimo dva vrže v eno ekipo, dva pa v drugo? Ok, da bi se to redko dogajalo bi še razumel, ampak da moreš res 5x it v igro in nazaj ven, ob vsem skupaj pa še vedno čakat loading screene in povabljat ljudi nazaj v squad samo zato, da te bo čez dve minuti spet razdelilo na pol... Res ne razumem kaj so razmišljali in kaj še vedno razmišljajo, da tega ne popravijo. Še bolj bizarno pa je, da sem moral pred prvim zagonom igre downloadat še 1.5 gb updatov in patchev. Niti razmišljat nočem, kaki problemi so bili še pred tem.

Druga stvar, na katero gledam s precejšnjo mero neodobravanja je bullet lag oziroma kar splošen lag v igri, ki si zavoljo svoje igralnosti tega ne bi smela privoščit. Precejkrat se dogaja, da nekdo strelja nate, ti letiš za vogal in ko že misliš, da si na varnem padeš po tleh. Isto se dogaja v obratnih situacijah, ko ti streljaš na nekoga in ga ubiješ, ko je že za neko steno. Da o raznih trejdih killov ne govorimo. Stvari pa se še toliko bolj zakomplicirajo pri team deathmatchih, ki se igrajo na tako malih mapah in s tako random respawni, da lahko samo čakaš nekoga, ki ti bo priletel za hrbet ali pa se tam kr spawnal. Res, a bi bilo tako težko omejit respawn območje obeh ekip na svojo stran mape? Namesto tega pa se ničkolikokrat spawnaš nekomu dobesedno na merek in si mrtev v dveh sekundah, ali pa te postavi direktno za hrbet ali ob bok nasprotnika, v tem primeru pač on potegne takratko.

Par besed morem namenit še grafiki, ki me je v nekaterih pogledih prav tako razočarala. Sej razumem - velike mape, uničljiva okolica in whatnot, ampak vseeno. Določeni stvari so prav grdo narejene. Najbolj s tem mislim na razne luči, ki oddajajo namesto svetlobe samo neke low-res teksture in kakšne tanjše površine, recimo žice in ograje v mestnih okoljih, ki so neznosno grdo nazobčane, na poldistanci pa zaradi tega negativno vplivajo tudi na sam gameplay, ker je težje videt na drugo stran. Isto je na primer pri grmičih in padlih drevesih, kjer ti pri hoji skozi krošnjo padlega drevesa neha izrisovat listje točno na polovici ekrana, kar zgleda točno tako čudno, kot se sliši. Pa da bi bila stvar še bolj bizarna, je na disku dodan HD Content pack, ki naj bi ob inštalaciji polepšal izgled igre - če tako zgleda igra s tem HD dodatkom kakšna je šele brez njega? Pa na koncu me niti ne zanimajo argumenti o strojni nezadostnosti konzole in podobne stvari - dejstvo je, da igra na mestih zgleda dobesedno grdo in šlampasto in v seriji, kot je Battlefield po moje ne bi smelo biti prostora za take stvari. Dogajalo se mi je celo, da mi po koncu runde ni prikazovalo ribbonov in odklenjenih dodatkov za orožja - v bistvu so vse ikone v menijih postopoma začele izginjati, dokler ni bilo nobene več. Prikazale so se komaj po reštartu igre. In spet to ni osamljen primer - tudi Rider pravi, da se mu dogajajo podobne stvari in če se njemu, potem se tudi ostalim. Spet nerazumljiva šlamparija.

Najbrž bi se še našlo kaj podobnega in na tem mestu ne bi rad govoril o igralnih navadah igralcev, ker je to spet čisto ločena tema. Prav tako ne bi rad dajal vtisa, da je igra čisto pokvarjena, ker so stvari, ki jo povzdignejo nad vse ostale podobne shooterje danes na trgu. Kot prvo mi je zvok pušk in vzdušje boja, ki se s tem ustvari najbrž najboljše izmed vseh FPSjev, kar sem jih igral v zadnjih letih. Tudi vozila dodajo neko specifično izkušnjo, ki je pač značilna za to igro, čeprav se mi zdi, da jo lahko v nekaterih situacijah tudi pokvarijo. Na konzolah je število igralcev omejeno na maksimalno 12 na ekipo, pa recimo, da se spravijo trije ali štirje ljudje v letala in helikopterje, še naslednji trije ždijo v tankih, en upravlja s tistim izvidniškim helikopterčkom na daljinsko, dva ležita v nekem grmovju in snipata... Na koncu ti ne ostane kaj dosti ljudi za pravo borbo, sploh če ekipe niso polne. Sej nekatere mape so narejene prav za spopade z vozili, ampak na koncu se lahko hitro znajdeš sam v puščavi, peš in 300 metrov stran od dogajanja.

Kar mi je prav tako všeč je sistem točkovanja, ki nagrajuje kratko malo vse, kar narediš, hkrati pa spodbuja sodelovanje, čeprav se mi zdi, da nekateri tega še vedno ne razumejo. Spet, to ni nekaj novega in tudi težko ni ugotoviti, da spotanje nasprotnika in popravljanje timskih vozil pomaga ekipi, hkrati pa te nagrajuje s točkami, ampak eni so še vedno raje pod nekim grmom na vrhu hribčka v kotu mape in se trudijo zadet nekoga, ki prav tako leži pod grmom na drugem hribčku, da bodo potem lahko to dali v njihov BF3 Super Sniper Montage by xX MLGxProSniiPeZz13 Xx.

Tudi nabor dodatkov za orožja se mi kr dopade, prav tako tudi možnosti izbire načina streljanja na nekaterih puškah. S tem potem nastane nek assault rifle precej bolj uporaben v različnih situacijah in dejansko se ne rabiš bat, da bi bila tvoja priljubljena puška efektivna recimo samo na kratkih razdaljah, ampak jo lahko s pravim scopom in načinom streljanja uporabljaš tudi na daljših razdaljah, kar v tej igri pride še kako prav. Mogoče nekoga ne boš ubil preko polovice mape, lahko ga pa spotaš in raniš dovolj, da ga kdo drug hitro dokonča. Nasploh se mi dopade občutek in moč orožij, ki od tebe zahtevata, da igraš počasi in premišljeno, paziš na okolico in po potrebi prilagodiš loadout glede na okoliščine.

Ne bom rekel, da je BF3 slaba igra, ampak tudi do veličine ji manjka kar nekaj. Mogoče je to posledica tega, da je se je tisti pravi Battlefield vedno igral na PCjih, ampak to še vedno ne sme upravičiti vseh glitchev in šlamparij, ki se pojavljajo v igri. Po moje so osnove zelo dobre, na žalost pa igra zaradi vsega tega ni to, kar bi lahko bila.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Najbolj očitna ali pa vsaj prva taka stvar, ki mi pade na pamet je neučinkovit squad sistem v lobbyju preden gre se pridružiš igri. Včeraj in danes sma z bmxriderjem igrala skupaj in naju nikakor ni uspelo dat v isto ekipo. Mislim, kje je potem point ustvarjanja squada s kolegi, če te igra potem razdeli na pol in recimo dva vrže v eno ekipo, dva pa v drugo? Ok, da bi se to redko dogajalo bi še razumel, ampak da moreš res 5x it v igro in nazaj ven, ob vsem skupaj pa še vedno čakat loading screene in povabljat ljudi nazaj v squad samo zato, da te bo čez dve minuti spet razdelilo na pol...

TriGGer se vid da si komi špil dobil. Glede squada sploh ni tko k si ti napisu.Če štartaš v main menuju z 4 frendi v sqadu in se joinate na server vas razmeče narazen v primeru, da na isti strani ni dovolj prostora za vse igralce. Če vas že razmeče, imaš na voljo opcijo switch team. Če ste pa na isti strani ampak v različnih squadih pa samo zapustite squad in greste v istiga. V nobenem primeru ni treba 5x hodt ven iz igre tako kot si ti opisal.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

Sem videl tisti switch team ja, ampak je bil sivo obarvan, ga nisem mogo stisnit. Pa zdi se mi celo, da je bla situacija taka, da je imela moja ekipa dva igralca več in če bi se jaz premestil na drugo ekipo, bi se število glih lepo poravnalo. Zdaj če so štirje sicer ne vem kako je, sma pa z Riderjem včeraj res skakala ven in noter ko norca in se čudila vsemu skupaj. Sej pravim, res škoda za take stvari, ker se mi zdi, da bi jih lahko precej hitro porihtali, zdaj pa dajejo občutek nedodelanosti, ki bi ga bolj pričakoval mogoče v prvem tednu ali dveh po releasu.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.