Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

Pismo, jaz imam na sumu Ozija, da me hoče na X-a pripopat, fantje mi podarijo za RD BF3 za x-a, da bomo igral skupaj, OK, pošljem nekam vse na PS3 in začnem igrat na X-u... zdaj pa sam kruzam naokrog, dejmo se mal potrudit no, vsaj Luka24 si odtrga kako minutko od gersov, da ne nabijam s samimi neznanci, PS3 frendi me bodo pa na čevelj dal Nations Cup XV:loser:

No saj v bistvu bi rad samo še s kom delil veselje ob uspehih :beer:

post-101-144771014848_thumb.jpg

In kje je KSi!!!! Povezava

Nations Cup XV

Team Australia is going strong with 2 wins. A suspected one over Belgium and one more win that I really wouldn´t think was possible - Russia. Congrats Australia and I wish you all the best in the tournament :)!

Croatia beating both Germany and Hungary is also making their way to the playoffs.

A to je samo za PC!?

Zadnjič sem dobil tole igračko

>http://www.youtube.com/watch?v=-Ft_qpUrY4Q

OFG

>http://www.youtube.com/watch?v=dbOn_AYtyJU

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
Na xškatli pa nič ne frizne! :o

Ne samo, da freezne (zadnjič nama obema z lukatom), zgubi zvok (včerja), teksture (doka redno), barve (v kampanji sem imel v eni sobi čez cel ekran samo zeleno barvo), lagira in še kaj... ampak se da preživet, tako kot na PS3 brez VOIP, ko igram QuickMatch igram brez VOIP-a tudi na X-u, pa ni panike... se navadiš, sploh, ker niso te težave kar naprej ampak v nekaj urah sem pa tja kdaj in če ti špil dogaja te to pač ne moti.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
:objem: ne saj, če ne znaš je OK, ker potem jaz boljši izpadem, včeraj npr. Luka ni zraven igral in sem si lahko priboril tale achi

[ATTACH=CONFIG]1313[/ATTACH]:beer:

:thumbsup:

tisti ki z mano igra vedno dobr izade :D čaki, da začnem igrat gow3 mp. to bosta luka in zurbum preklinjala

Pa nej vas ne bo strah pridt v party

easy said then done. samo pogledam tvoj podpis, pa sem že mrtva ;)

mistress3riple.png

Link to comment

Jest sm 3. na lestvici pri nasem platoonu :D eden od nasih ima 400 ur mislm da :P BF zadnje čase mal več igram drugač je pa še forza4, nba 2k12, fifa11 pa kakšn black opsi se najdejo tu pa tam :) Morš pa vedt, da igramo od začetka k je igra vn pršla :)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Ej dobri ste :car: sploh ni zabavno igrat z vami :tepen: še posebej ne na nasprotni strani :kratos: se vidi,da poznate že praktično vsak kamenček na vsaki mapi :D tako, da taki kot sem jaz izpademo kot turisti oz. canon further, čeprav parkrat mi je celo uspelo koga presenetit, ponavadi sem pa vstrelil prvič, drugič tretjič pa nič, dobil nazaj enkrat in konc :yes:.

Pa nekako ni praktično biti v chatu z nasprotno ekipo, misliš, da ti squad pokriva hrbet, v resnici ste jih pa pospravljali LOL in preden rečeš keks ti Vito prereže grlo :applause:

Sem potem ko ste šli za tolažbo odigral par rund, da sem lažje spal in me niso preganjali razni Vito666, Milani, luctorius ipd. ;)

BessieSABU.png

Link to comment
Ej dobri ste :car: sploh ni zabavno igrat z vami :tepen: še posebej ne na nasprotni strani :kratos: se vidi,da poznate že praktično vsak kamenček na vsaki mapi :D tako, da taki kot sem jaz izpademo kot turisti oz. canon further, čeprav parkrat mi je celo uspelo koga presenetit, ponavadi sem pa vstrelil prvič, drugič tretjič pa nič, dobil nazaj enkrat in konc :yes:.

Pa nekako ni praktično biti v chatu z nasprotno ekipo, misliš, da ti squad pokriva hrbet, v resnici ste jih pa pospravljali LOL in preden rečeš keks ti Vito prereže grlo :applause:

Sem potem ko ste šli za tolažbo odigral par rund, da sem lažje spal in me niso preganjali razni Vito666, Milani, luctorius ipd. ;)

tako sem jaz skoz počutila, kadar sem padla v kakšno igro z visokimi rank-i. samo stopiš v igro in te že počijo :D

mogoče sem zato tudi malo nehala igrati mp

mistress3riple.png

Link to comment
Ej dobri ste :car: sploh ni zabavno igrat z vami :tepen: še posebej ne na nasprotni strani :kratos: se vidi,da poznate že praktično vsak kamenček na vsaki mapi :D tako, da taki kot sem jaz izpademo kot turisti oz. canon further, čeprav parkrat mi je celo uspelo koga presenetit, ponavadi sem pa vstrelil prvič, drugič tretjič pa nič, dobil nazaj enkrat in konc :yes:.

Pa nekako ni praktično biti v chatu z nasprotno ekipo, misliš, da ti squad pokriva hrbet, v resnici ste jih pa pospravljali LOL in preden rečeš keks ti Vito prereže grlo :applause:

Sem potem ko ste šli za tolažbo odigral par rund, da sem lažje spal in me niso preganjali razni Vito666, Milani, luctorius ipd. ;)

Bessie te naslednjič vzamemo v svoj squad, pa bo mal drugač igrat. Mogoče že danes zvečer?

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

Potem bom še manj za mene ostal, k vse pospravite :D , ja itak pridem, saj sem se trudil včeraj prit na drugo stram, pa je stalno javljalo, da bo unbalanced al neki... no najprej bo malo Skyrima na PS3 potem pa pridem zamenjat Hammer za meni ljubo 870MCS, "Puška" FTW :rock:

post-101-144771014852_thumb.png

Čakam na odklep 12G Slug, da bom tudi na dljše razdalje bolj uspešen.

Škoda da ni kakšne Lovske dvocevke ali pač? Doom nostalgija :wave:

post-101-144771014862_thumb.jpeg

BTW v X360 KSi platoonu nas je že celih 11!!!

post-101-14477101486_thumb.jpeg

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
Bessie te naslednjič vzamemo v svoj squad, pa bo mal drugač igrat. Mogoče že danes zvečer?
To pa itak, da ga bomo ane :) Dons nas se je končno nabralo 8(vsi slovenci) in smo igrali squad rush. Kr zanimivo je bilo =)

Evo še eno branje in kaj nej bi bil naslednji DLC!

http://mp1st.com/2012/02/14/battlefield-3-big-announcement-still-on-the-way-ea-comments-on-bf2143-dlc/

Urejano od Rafko

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

>http://www.youtube.com/watch?v=BkHuUpGzOZs

Najavljen je nov dog tag :love:

The tag will be landing soon, but in the meantime be sure to download and play the demo for Syndicate on PlayStation Network and Xbox Live to find out more about Starbreeze Studios’ upcoming co-op shooter.

post-101-14477101487_thumb.jpg

Tomorrow on the 15th of February we are going to perform a little bit of maintenance on our PS3 and Xbox 360 Servers.

This will cause a downtime between 9am UTC and 10am UTC. This is to improve server stability and overall connectivity. We´re very sorry for the invoncenvience but we´re confident this is needed and will be awesome for you and those involved. Keep fragging!

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Imo najboljša večigralska izkušnja, ogromne mape, 256igralcev naenkrat, tri različne frakciej s svojevrstnimi orožji... eh kaj bi govoril...

by PLYMCO_PILGRIM

There once was a game called MAG

The people who love it always brag

They talk about 256 online players

And laugh in the faces of the nay-sayers

In the game there are 3 different factions

The interfaction tensions make for interesting online reactions.

They constantly fight in a shadow war

In which victories give you advantanges you didn't have before

The factions are SVER, Valor, and Raven

Which one will you choose as your haven?

Each one has its own different quirks

the challenge is to find which one for you works

All in all this game is a real controller gripper

And I feel I owe a big thanks to the developer Zipper

Thanks for making a massive online game that is so much fun

Now time to get out there and grab up my favorite gun

smrk...:puppy:

Zdaj pa nazaj k BF3, naslednji teden naj bi v NY najavili nov DLC!

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.