Skoči na vsebino

Xbox 360 - tema o okvarah !!


AndY1

Priporočene objave

  • Odgovorov 190
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Imam problem ( upam da samo ) z AC adapterjem.

Priklopil sem več stvari na isti podaljšek in se je elektriki v hiše zmešalo.(bolj stara napeljava)

Probam prižgat xbox360 in ne dela.Vidim da lučka na adapterju ne gori.

Ali gori standby(oranžna) lučka tut če maš priklopljeno samo v vtičnico in ne v xbox?

Zdej me pa zanima kaj vi mislite, da je šel samo adapter al je možno da je vse skurlo?(Nimam možnosti sprobat drugega adapterja, ker nihče v bližini nima x360)

Se da dobit samo adapter posebej ali bi moral uveljat garancijo in menjat vse? (če sploh velja)

na pomoč, na pomoč

:china:

Če proda kdo Bioshock za x360 naj me ZS-ja

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Nekaj samo ni v zvezi z X360 ali ima PS3 zdej, ko so lansiral 3 mesece nazaj tudi težave s pregrevanjem? In ali ima PS3 tudi napajlanik kot X360.

P.S.

Ne me sedaj tako razumet, kot da si nameravam PS 3, ker imam 1 teden že X360 in moram reč, da sem zelo zadovoljen z X360 :rock: samo malo je mogoče glasen ( kar pa ni velik problem ) in, ko ga neham igrat po 2 urah se mi zdi kot,da se bo vsak čas stopil, ker je vzadaj tako vroč.

L.P.

Link to comment

nevem no na Xboxu nebi smelo nic crknit razen napajalnik, ventilatorji in "mogoce" se DVDrom. To so tudi edine stvari ki so mi kdaj crknile na racunalniku razen DVDrom in to pri masini ki dela celo leto nonstop neprekinjeno. Vse ostalo je prestalo obdoje do menjave ponavadi 2 leti mam pa tudi starejse komponente not.

Mam zelo stari laptop ki se deluje vse. Se celo CDrom se vrti le da zelo svoh bere.

Tak da od Xboxa neglede kak se greje bi vsej isto pricakoval.

Link to comment
Fantje xbox360 je vroč na zadnji strani pri ventilatorjih, ker gre tam ven ves vroč zrak, ki ga konzola proizvaja! Nič ne skrbite samo dovolj prostora pustite zadaj, da bo imela konzola kam odvajati vroč zrak!

+ odstranjujte prah v okolici konzole. Zadevo seveda med brisanjem umaknite stran in pobrišite prah.

Poleg tega v primeru X360 storite enako v območju napajalca.

 

 

Link to comment
Heh - sm se še jst pridružil - Ring of Doom is here!!! Prekleto - hardware okvara - garancija pa sam še en dan - pa kaj ko je bla konzola že odprta!!! - brez garancijske nalepke + error code 0020 - scheisse!

I'm doomed!!! :doh: :crybaby:

Ej na forumih (IGN) se je pojavil tudi trik z brisačo, da konzolo zavijaš v brsače in jo pustiš prižgano kake pol ure, uro. Eni so tako rešili ring of doom. Sklepam da zaradi tega, ker se je vse skupaj segrelo ko svinja in popravilo zanič spoje. Je pa to samo kar sem prebral in me ne obsojat če ti gre vse k hudiču, samo kot kaže nimaš kaj zgubiti. Aja, kdaj pa je bila narejena tvoja konzola, samo tko iz firbca me zanima ?

http://thexboxdomain.net/2007/01/15/the ... ixes-360s/

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.