Skoči na vsebino

Xbox 360 - tema o okvarah !!


AndY1

Priporočene objave

  • Odgovorov 190
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Sicer mi je tale trik z brisačo mal tko-tko, definitivno so krivi spoji (mrzli loti)!Je pa res, da je treba zadevo čimprej zrihtat (hot air gun-fix), da se še kaj drugega ne pokvari zaradi slabih stikov!Če imaš zadevo še v garanciji pa čimprej uveljavi garancijo!!!
Trik ni tko-tko, ker tukaj ohraniš garancijo v celoti saj ne odpiraš konzole, pri vroči pištoli seveda jo. Po domače te BK če se ti vse skuri v notranjosti, če je še vedno garancijsko krita in nikoli odprta. Se pa strinjam da je Muller garancija če je tak case sigurno najboljša opcija.

tozo, ja po tej plati če pomaga super! Napisal sem, da je trik tko-tko, ker mi ni čist jasno kako lahko mokra brisača zrihta problem mrzlih lotov za vedno!??Kar se tiče garancije je ta trik definitivno za probat!!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Jo - fantje! Hvala za predloge. A u mullerju nč kj preveč ne gledajo kj je blo narobe al kaj? K moja garancijska nalepka je res Ojoj ojoj. SAm mi je zj Ninja zrihtu (preko fantastičnih vez) eno garancijsko nalepko zaston - tk da jo dans na šiht prpelejo s hitro pošto pa bom potlej nesel nazaj.

Upam, da se bo dalo skos spravit - je pa res da sem mal nasramen :crybaby: Joj pa sam še en dan garancije ...

PS: Kolko časa v Mullerju nucajo, da zamenajo konzolo?

Frikozoid.png

ach1.png

Link to comment
Jo - fantje! Hvala za predloge. A u mullerju nč kj preveč ne gledajo kj je blo narobe al kaj? K moja garancijska nalepka je res Ojoj ojoj. SAm mi je zj Ninja zrihtu (preko fantastičnih vez) eno garancijsko nalepko zaston - tk da jo dans na ših prpelejo s hitro pošto pa bom potlej nesel nazaj.

Upam, da se bo dalo skos spravit - je pa res da sem mal nasramen :crybaby:

PS: Kolko časa v Mullerju nucajo, da zamenajo konzolo?

Sicer ni prav lepo, da jih boš tako potegnil ampak vseeno sporoči, če ti bo uspelo!!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Izgleda, da nimate izkušenj z uveljavljanjem garancije v Muller-ju. Prodajalci ne vedo, da se dajo DS-i flashati, da v Xbox-ih obstajajo nalepke, da se jim da flashati pogone ... Vsaj do sedaj je bilo tako in tudi v bodoče bo verjetno isto. Zaposlujejo pač ljudi, ki se na te zadeve ne spoznajo. To ni specializirana trgovina, kjer bi prodajali samo konzole in bi prodajalci vedeli kaj prodajajo ... Prodajajo vse živo, zraven pa še konzole, da je bera večja. Itak pa so samo posredniki in jih bk, saj vse zadeve pošiljajo nazaj v Nemčijo in se potem tam ukvarjajo s tem ... V Sloveniji konzol ne popravljajo. Dobiš novo in to je to.

Link to comment

Jaz nisem dobil takoj novo, sem čakal kar lep cajt. Saj so prvo poslali nazaj v Nemčijo in šele potem ko so oni dobili pošiljko sem lahko končno šel dvignit novega, ker je pač tak postopek. Zdej nevem kaj delajo v Nemčiji z njim... Itak me ni blo česa strah , nalepka ohranjena , reflashan. Sam je pa trajalo mesenc dni, če ne več.

xsmehx.png
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pozdrav.

Jaz pa mam malo večji problem. :puppy:

Prosim če lahko kak pomagate oz. date nasvet kaj naj naredim. :bowdown:

Konzola xbox 360 (kupljena , LIBRO Avstrija 2.12.2005) R.I.P. 13.2.2007 :(

:no_no:

- ali naj kupim core version in zamenjam notranjost ter pošljem v core ohišju in uveljavljam garancijo - mi pošlejo drugo konzolo jaz pa jo prodam? :evil:

- Če npr. garancija ne velja konzola pa je starejša od enega leta ali v EU tudi velja tisto kot v US da zamenjajo konzole, ki crknejo če so izdelene oz. kupljene v letu 2005?

- Ali naj probam z hot air fix-om? :tepen:

- Če več garancija ne velja pa mora veljati možnost servisa - ne? Servis mora biti zagotovljen še dve tri leta najmanj po nakupu?V US je 120-150$ , to je še spremljivo. Kaj mislite da v EU tudi servisirajo in da naj odnesem box in dodatke nazaj v trgovino in prosim za servisiranje. Mislim da so enkrat rekli , da oni pošljejo dalje firmi , ki za njih popravlja... Ali se tudi brez nalepke mora servisirati box? Ve kdo kaj več.

KAJ STORITI ??? :amazed:

lp

Tadej

Link to comment

Svetijo tri rdeče lučke - to je sigurno kaj notri na plati ali pa procesor ali loti. Odklopil vse HD dol vzel isto. Na adapterju je oranžna lučka - mislim , da tu tudi ni problem. Bom nesel nazaj, in bom videl koliko bo stalo popravilo (saj morajo meti servis zagotovljen tudi če je garancija potekla - ene 3 leta - nalepka je tudi OK in se ne vidi da bi bila konzola odp....) tu nema veze če maš nalepko ali ne morejo ti popraviti oz. poskusiti popraviti! Bom videl če se bo splačalo. Če ne pa počakam black xbox 360.

Ne ni bil problem v f.... . Dva dni nazaj mi je dvakrat zmrzno v demotu bele črte naekranu no včeraj mi je pa pokleknil ko sem igral COD3 multiplayer map 18 playeri pa mi je proti konci že nekaj framov počasneje šlo , nekaj je stavlalo kot bi na kakšnih 15 FPS bilo te pa ko sem enga glih meu na nišani je samo črni zaslon postal. Mislil sem ka je zmrznil, resetiram potem pa Ring of death.

Pa malo je manjkalo do konca pa bi zmagali :tepen:

lp

Tadej :

Link to comment

Črnega xbox-a nebo to so samo development kit-i. Glede garancije in te nalepke oni vseeno preverijo dvd-rom na možno fleshanje. :D

I was told this warning (Red in Sector 1,3 and 4) indicated hardware failure.

Customer satisfaction is our highest priority, and we do everything we can to take care of gamers who may be having problems with their consoles.

Link to comment
Svetijo tri rdeče lučke - to je sigurno kaj notri na plati ali pa procesor ali loti. Odklopil vse HD dol vzel isto. Na adapterju je oranžna lučka - mislim , da tu tudi ni problem. Bom nesel nazaj, in bom videl koliko bo stalo popravilo (saj morajo meti servis zagotovljen tudi če je garancija potekla - ene 3 leta - nalepka je tudi OK in se ne vidi da bi bila konzola odp....) tu nema veze če maš nalepko ali ne morejo ti popraviti oz. poskusiti popraviti! Bom videl če se bo splačalo. Če ne pa počakam black xbox 360.

Ne ni bil problem v f.... . Dva dni nazaj mi je dvakrat zmrzno v demotu bele črte naekranu no včeraj mi je pa pokleknil ko sem igral COD3 multiplayer map 18 playeri pa mi je proti konci že nekaj framov počasneje šlo , nekaj je stavlalo kot bi na kakšnih 15 FPS bilo te pa ko sem enga glih meu na nišani je samo črni zaslon postal. Mislil sem ka je zmrznil, resetiram potem pa Ring of death.

Pa malo je manjkalo do konca pa bi zmagali :tepen:

lp

Tadej :

Probaj še trik z brisačo, da vidmo če bo kej.........

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

STE VEDELI? AlI TO DRŽI?

2 leti garancije za neodprte(pazljivo odprte) xboxe360 v EU.

""In all EU countries, you have a 2 year warrenty! It's the law!

It's just that most companies will try to tell you otherwise!

http://europa.eu/scadplus/leg/en/lvb/l32022.htm

1999/44/EC directive is what you want to read more about! And since it's a directive all EU coutries have to follow it!

I hope this helps anyone who lives in the EU! Don't forget that the EU country in question can only improve on a directive, they can't take anything away from a directive!

If Mircosoft do not replace your xbox360 with a new one for FREE, demand your money back! And if they don't do that, tell them that you'll sue under the 1999/44/EC directive! We have a lot more rights in the EU than say in the US!

KNOW YOU'RE RIGHTS! I have also emailed that show!""

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=585953

lp Ted_SLO

Link to comment

Ja če sem čisto iskren, tudi meni ni jasno zakaj Mueller in ostali Slo prodajalci nimajo 2 leti garancije na konzolo in dodatke, al mogoče nismo v EU!! Italija jo namreč ima, mislim pa, da tudi Nemčija kako je pri Avstrijcih pa ne vem! Moj MS Wireless Racing Wheel kupljen v Italiji ima dve leti garancije! Če bi to prej vedel, bi vse dodatke kupoval v Italiji, da o konzoli sploh ne govorim!

Dodatek k zgornjem post-u in posvoje razlaga zakaj nimamo 2 leti garancije:

And since it's a directive all EU countries have to follow it!

Wrong again. EU counties can not force a point of law in one country onto another just because it is part of the union. It is what it says a directive and it is not consumer law here in the UK. I somehow think the watchdog researchers would know the consumer laws in the UK.

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.