Skoči na vsebino

Xbox 360 - tema o okvarah !!


AndY1

Priporočene objave

Dejstvo je, da bi bila X360-ka lahko tišja oz. so zadnje verzije že precej boljše. Zaenkrat je problem glasnosti v vgrajenem DVD-ju, ki so ga ga bojda z novim Benq DVD-jem odpravili!

Glede napajalnika mislim, da so se prav odločili, da je ločen, ker bi bil nepotreben balast v konzoli in izvor nepotrebne toplote. Oblika je pa tako veliko ljudem je všeč dizajn, ene par pa jih čez dizajn pljuva enako pri PS3. To je precej subjektivna stvar! Če je Sony boljši bo pokazal čas vse ostalo je v zvezdah!!!

Xsiluro.jpg

Link to comment
  • Odgovorov 190
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Po mojem mnenju imaste vsi, ki se navdusujete o nakupu PS3 veliko nevarnost, da fasate isti pocn, kot nam ga je Sony serviral ze s PSPjem. Genialno konzolo, ki pa je noben ne izkoristi.

Sony prevec forsira multimedialnost in pozablja na igre. Mi smo tu zaradi iger in si pac zelimo cimvec kvalitetnih iger. V prvi vrsti nas ne zanima, da lahko in kako lahko vrtimo HD filme. Smo pac Konzole-Slovenija in ne Videofili-Slovenija.

Pri PS3 je sicer bojazen manjka iger manjsa kot pri PSPju, a tudi za slednjega ne bi pred tremi leti nikoli rekel, da bo mu manjkalo kvalitetnih iger. Upam, da PS3 uspe, saj bo vso igralno industrijo vlekel naprej. Trenutno se superiornosti PS3 sploh ne vidi, a enaka je bila situacija davnega leta 2000, ko smo se kregali ali je DC boljsa konzola od PS2. Zgodovina nas je izucila, da so PSji pac zelo kompleksen kos zelezninske arhitekture katero obvladajo le mojstri (ninje!) in nedvomno bo PS3 cez 2 leti zgledal veliko bolj zanimiv vsem igralcem in tudi skatljarjem.

Jaz se ze veselim dneva, ko bom stopil v stacuno s 300 evri kupil PS3 in zravn dobil se 2 do 3 premium spile. :rock:

Fantje, pa ne mi rect, da se ga vi ne! :crossfingers:

Link to comment

Cez 5 let pa bo itak MS izpljunil ze novo verzijo xboxa in potem po sonyu spet slo malo za nohte, ker se bo vse do takrat razvilo in poboljsalo tako da si ne bo mogel ravno 3 leta zamika privoscit, ali pac?

Krnekaj, napisal si da dobis 60G diska in da ga lahko vsak cas poljubno menjas z cim? iz azije 20G diskom? Ker vec kot 60 mislim da niti ni za PS3 in kot so ze omenili dobimo mi, ce bo res, 120G diska in "upam" na TV serije in podobno kot na ameriskem trgu.

Link to comment

To je dejansko ena velika zanka v katero se je pomoje ujel Sony! Če pri Sony-u mislijo, da bodo lahko konkurirali z močjo PS3 prihajajoči novi MS konzoli v letih 2011/12, to zna biti še zanimivo! Oz. če je tehnološko tako napreden potem misli s hlač stresti tudi novodobnega bodočega nikoli videnega X-a?? Tale tekma bo pa še zanimiva...

Xsiluro.jpg

Link to comment
To je dejansko ena velika zanka v katero se je pomoje ujel Sony! Če pri Sony-u mislijo, da bodo lahko konkurirali z močjo PS3 prihajajoči novi MS konzoli v letih 2011/12, to zna biti še zanimivo! Oz. če je tehnološko tako napreden potem misli s hlač stresti tudi novodobnega bodočega nikoli videnega X-a?? Tale tekma bo pa še zanimiva...
Mene zanimajo konec dneva samo igre, kdo bo popušil če sploh kdo, mi je vseeno, saj sta mi Sony in MS brezdušna giganta, iskreno edino Nintendu privoščim še na mnogo let FTW.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

To je moj drugi fix , ki zaenkrat deluje. No saj do maja naj nekak dela ker potem bodo premium packi za 299€. Oz če bo core še v proizvodnji za 199€.

Glede PS3 in xbox 360 pa vam tak povem. Sony je na velko nategno vse v EU zdaj bi še pa naj kupil to konzolo za 600€??? 1leto pa pol za xboxom 360 v EU ? Igre ? Jaz sem na velko premišljeval ali naj počakam PS3 , samo zaradi F1 . Zdaj ko sem prešpilal PGR3 in maja pride ForzaMotorsport2, ni šans, ka bi šel na PS3 in bi dal 600€.

Glejte tudi če se mi je xbox 360 pokvaril (datum proizvodnje 01/11/2005) 2005! in me bo v kratkem zapustil za vedno bom nabavil novega saj se že nekaj mescev proizvajajo Xbox360 , ki se ne segrevajo tak in ima zelo tihi BenQ DVD pogon.

Dodano 5.4.2007 :

Zadnjič so mi se spet prikazale tri rdeče lučke spet zavil v brisačo za 13 minut in spet dela ne vem če že 3 - ali 4 oživitev. (pregrevanje verjetno) V dashbordu in arcadnih igrah gre brez problema v igrah mi pa potem zmrzne. Odločil sem se da odprem ohišje in dodam ventilator, termopade na čipe in odstranitev dela zadnje plate , kjer sta 2 ventilatorja.

Ko bom končal dam slike ali video gor.

lp

TeD

Link to comment
Xsiluro in druscina, sej strojna moc ni vse, se vec strojna moc je vedno manj pomembna. Enostavno ne vidim mej ze na X360, kaj sele na PS3 glede oblikovanja iger. V prihodnosti ne bo potrebe po nevem koliko mocnejsem hardwareu, bo pa potreba po novih inovativnih pristopih do igranja.

Se popolnoma strinjam s teboj MaTiCeK, da strojna moč ni vse! Dobro pa vseeno je, da strojna oprema premore dovolj moči za gladko prikazovanje iger, seveda pa če so igre suhoparne ne pomaga še tako lepo tekoča grafika! Dejstvo je, da bodo giganti morali postati inovativni tako pri igrah kot pri strojni opremi oz. optimizaciji le-te! Zato pa pravim, da me zelo zanima, kako bodo v bodoče postopali MS, Sony in prej po pomoti izzuzet Nintendo, ker mi je to hobi gledam na zadeve zelo nepristransko!

Xsiluro.jpg

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Evo tu je moj xbox 360 ventilator mod , ki ga še moram malo dodelati (ohišje popraviti - mogoče prozorno plexi steklo in nove reže za ventilator). Mam adapter, da lahko štimama med 3-12V in se redno opazi boljši pretok zraka. :hyper:

Zdaj ni tak vroče od zadaj pa tudi zaradi dvojne reže , ki sem jo odstranil boljše lufta.

Operacija uspela - pacijent preživel.

lp

TeD

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.