Skoči na vsebino

XBOX360 v2 diskusija


MaHe

Priporočene objave

  • Odgovorov 52
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Microsoft's Chris Satchell has dismissed rumours of revised Xbox 360 hardware sporting an HDMI port and a high-capacity hard disk, even claiming that photographs rustled up by our old friend Internet Reports mean very little.

Povedal je še, da je škatla na sliki (in videu) samo eksperiment, ki so ga naredili v Redmondu, ne pa izdelek, ki naj bi ugledal trg.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Poglejte 20 GB ( v resnici jih je samo 13 GB ampak sej bom preživel )

če nimaš Live-a in, da imaš HD samo za 'saved games' potem res ne potrebuješ več HD-ja. Če bi jaz imel XBOX live bi ga imel večinoma samo za trailer-je in mogoče kakšen DEMO igre, ki pa bi ga kmalu izbrisal.

Link to comment
Poglejte 20 GB ( v resnici jih je samo 13 GB ampak sej bom preživel )

če nimaš Live-a in, da imaš HD samo za 'saved games' potem res ne potrebuješ več HD-ja. Če bi jaz imel XBOX live bi ga imel večinoma samo za trailer-je in mogoče kakšen DEMO igre, ki pa bi ga kmalu izbrisal.

A za trailerje in demote pa ni dovolj prostora? ROTFL.

Link to comment

kaj paničarite saj je 20 Gb diska zadosti , si lastim x360 že od začetka in niti enkrat nisem imel problema, da bi mi zmanjkalo placa na disku :wtf:

demo prešpilaš in izbrišeš isto ti je z trailer-ji.

Ko bomo pa deležni dolvleko HD filmov iz Liva kot jo zdaj imajo USA, bo pa druga pesem.

M$ se tega tudi zaveda in bodo izdali večje diske pomojem kmalu 120, 200,... Gb :D že zaradi PS3 ki ima 60Gb .

Ampak za zdaj je sigurno zadost 20 Gb :thumbup:

Xbox

Link to comment

Bill Gates has been talking frankly about his vision for Xbox 360 and the games market in the year ahead, including some barbed words for Sony and Nintendo.

"In an IPTV environment, there is no reason to put anything down on a hard disk because you created a broadband infrastructure that has enough capacity to stream individual video streams to everybody on the network. We don't need to change [Xbox 360] at all to do the IPTV thing........."

Ce je to Billiyeva vizija...potem ni neke HD prihodnosti...

Ali je to zgolj namenjeno IPTV, kot SiolTV(kanali kinda shit)???

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
Poglejte 20 GB ( v resnici jih je samo 13 GB ampak sej bom preživel )

če nimaš Live-a in, da imaš HD samo za 'saved games' potem res ne potrebuješ več HD-ja. Če bi jaz imel XBOX live bi ga imel večinoma samo za trailer-je in mogoče kakšen DEMO igre, ki pa bi ga kmalu izbrisal.

A za trailerje in demote pa ni dovolj prostora? ROTFL.

Zgleda, da si me narobe razumel. Seveda je 20 GB dovolj prostora.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.