Skoči na vsebino

[PS2] PS2 in HDTV LCD televizor. Komponentni kabel?


MaTiCeK

Priporočene objave

Hej,

opazil sem, da je na PS2 se kar nekaj iger, ki bi jih zelel vsaj malo igrati, a razvajen s HDjem se sprasujem, kaj lahko naredim, da bi PS2 igre zgledale lepse.

Zanima me, ce ima kdo izmed vas kaksne izkusnje s komponentnim kablom in ce potem igre laufajo v 480p nacinu ali ne? Bral sem da evropski God of War 480p ne podpira, a to pomeni, da bom moral imporatat iz amerike, ce bom zelel 480p?

Link to comment

Hja, HD načinu (pač, navadno 480P) laufajo le igre, ki to možnost imajo. nekatere imajo potem možnost to nastaviti v menuju, a mnoge uporabljajo standardno metodo, da med njih začetnim nalaganjem držimo trikotnik+križec.

Tu je en seznamčič:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Pr ... _PS2_Games

Mi smo komponentni kabel nabavili v glavnem zato, da bi GGXX Slash laufal z mnaj laga (upali smo na 0 laga, a še kar JE zamik... stupid next gen :x), je pa Tekken 5 s komponentnimi kabli in widescreen opcijo naravnost fantastičen. :love:

Seveda boš lahko kabel uporabljal tudi za ostale igre, a ne bo kvaliteta praktično nič višja od tiste, dosežene z RGBjem.

Za god of War pa žal pojma nimam. :red:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.