Skoči na vsebino

Mini moto (sekcija)


Priporočene objave

Zelo zanimivo.

Osebno sem vozil motorje (in imam A kategorijo od 16. leta) od 13. leta, nazadnje pa sem si lastil tole:

20504_0_1_2_yzf-r6_Image%20credits%20-%20The%20respective%20copyright%20holder%20or%20manufacturer.jpg

Se paše s to lepotico voziti po grobniku :ihih:

Sem pa tudi modelar in letim s temle:

esky-belt-cp.jpg

Tako da ja, razumem ljubezen, ki jo človek goji do česa takega. Moram pa kljub temu reči, da se mi smeje, ko kaj takega zagledam se voziti po navadni cesti. :lol:

wii_forum2.jpg
Link to comment
  • Odgovorov 54
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

uff maš prav, jaz non stop govorim mladini kako pa kaj, pa vseeno se jih zelo veliko vozi po pločnikih itd, mi pač imamo sreča poligon, postavimo progo in ga žgemo, sej recimo če tole sliko pogledaš, to sem jaz :ihih:

p2170256.jpg

pa si naj človek zamisli da padeš, ker itak veliko ne fali, ponavadi v 1 dnevu vsaj 1x,2x padeš.

Je pa res da je ta šport kar se tiče vzdrževanja minija velik hoby, si skor modelar, ker je res vse tako majhno, veliko nastavitev glede vlage, sklopke, veliko dejavnikov da motor leti ali ne, pa še en podatek ta motor ki ga vidite ima samo 18kil, vse platike so iz karbona ima samo 39ccm3 prostornine, pa vseeno razvije nekje 15km moči, obrati pa kto formula ena, oz jih ma še mal več, ker fi ima nekje mejo trenutno zaprto na 19.000obratov, moj mini pa celo 19.600obratov.

no če je kdo blizu dolenjske doma, smo vsako nedeljo na velodromu Češča vas novo mesto, dobite za :beer: in en hud krog :doh:

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.