Skoči na vsebino

Mass Effect


Priporočene objave

  • Odgovorov 162
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ja itak. Polek tega ma ta igra najbrž tolk velik replay value, da najbrž v treh "obračanjih" neboš predelal polovice vseh možnosti in scenarijev ki bi se lahko zgodili.

Škoda, da ni online co-opa (oz. vsaj jaz nisem še nič o tem zasledil). To bi blo po moje icing on the cake, ko bi se začela s kolegom kregat na kak način (ne) uničit galaksije :lol:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

um ce ga kdo ze igra, me zanima kako za boga naj grem na planete, ki sem jih dobil za main mission? Sem ze spectre in ze imam svojo ladjo, ampak z njo ne morem potovati. Sem ze zapravil 3 ure samo za to, da sem laufal gor in dol po citadel :annoyed:

edit: nasel kar sem iskal :beer: V galactic map sem samo onkrat pritisnil zoom out, ker nisem vedel, da se to lahko naredi veckrat.

Link to comment

Sem jasnoviden in ti lahko zapovem, da ne bo. Ni sanse!

Igra po eni strani izgleda, kot film, ki spotoma pridobiva na napetosti. Najbolj zanimiva zgodba do sedaj. :bowdown:

Tu se resno vidi koliko se M$ trudi pri igrah. Ceprav ze od Windowsev 95 sovrazim M$, se moje mnenje sedaj spreminja. (mogoce zato, ker je Bill odstopil.... kinnda). :evil:

Z assassinom se ne more primerjat, saj sem delal rewiev po uri in pol igranja. Stvar se tam res zacne ponavljati. :bleh:

Link to comment

Jaz mislim da jih velika večina že kr težko čaka - vključno z mano. Ena ideja, če ma kdo preveč časa:

Lahko bi odprli novo temo oz. karkoli, kjer bi vsak pisal svoj dnevnik. Vsak bi mel v temi samo en post, ki bi ga sproti posodabljal. Po moje bi blo kul videt najrazličnejša dogajanja v igri.

Just thinking out loud, ampak mogoče bi se pa zadeva zdela kul. :beer:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.