Skoči na vsebino

Mass Effect


Priporočene objave

  • Odgovorov 162
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ok drop that thought. Bomo pa na kakem LAN-partyju primerjali vse skupaj :beer:

Problem solved :lol:

EDIT:

NE PREZRI (pod nobenim pogojem): Mass Effect HD Review iz gametrailers.com. Meni ga glihkaj nalaga. Da vidimo kaj pravijo.

BTW ocenili so ga z 9.6 :car:

Pri občutki po reviewu...

zOMG oWned. KotOR meets Gears meets Freelancer meets off-road madness :beer::beer: Igra zgleda res osupljivo. Vsi različni planeti, svetovna grafika, kul combat, ful puno nekih upgradov... Po moje mu Halo 3 kot contender za X360 GOTY ne more blizu.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Ja saj sem ze rekel, da owna! Sploh za tiste, ki jih zgodba zanima. Ker se tudi vecina folka najde, ki hoce samo akcijo. Sicer ne govorim, da je akcija slaba. ;)

Ima res osupljivo zgodbo. Najjaco do sedaj. KOTOR is back! :car:

Da grafike ne omenjam! Je pa res, da ima kar nekajkrat FPS drope. Ponavadi v akciji, ko je bolj prostrano obmocje ali je vec nasprotnikov na vidiku.

drugace pa voice acting je res na vrhuncu.

Prav zacutis, da se vsak posameznik razlikuje od drugega. In niso direktni robotski govori, kot pri recimo elder scrolls 4: oblivion.

Link to comment

uuu... Kolikor vem imas v spilu se dva Dunajca (babura in Pica fejs Alien)

Ena moznost je: da bi pri co-op soigralec igral enga izmed teh dveh likov :rockbrow:

Ne vem pa ce te povsod spremljata :eye:

Druga moznost: ma ne vem sam pravim da bi bilo fajn spilat co-op :chicken:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

ja, skos te spremljata 2 bota. Lahko bi bila soigralca, ampak pocakaj, da jo bos igral in bos vedel o cem govorim. Kr tk u eno igro not hodit pa.... se pac ne obnese.

+ je nareta popolnoma za brez linije.

Igra ni, kot npr. Gears of war ali kaj podobnega. Enostavno ne gre. Drugace bi tudi co-op naredili, ker je zelo popularen. Don't you think? :rockbrow:

Link to comment
Ma ti zgodbo sproti gradis. Ne more kr tk en not prit spilat zravn.

Enostavno se ne bi obneslo.

Saj bi bil ti tisti ko bi vse gradil (zgodbo pa dogajanje), frend bi bil pa zravn namest bota (strelske akcije, na izlete na planete bi ga vzel sabo pa take zadeve)

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

lol kapiram, kaj mislite, ampak zadeva se ne bi obnesla.

Bi blo boring use skup. Point je v tvoji igri ne pa od enga tretjega. Igra ima zelo velik replay value. Se pa obrne tam v 13 - 15 urah. Kot sem ze rekel, ce bi blo vredu, bi co-op tudi dodali. And i say don't question M$ decisions! :a_a::D

No, vsak si misli svoje, oziroma mu je vsec eno. Se bo vidlo, ko pride igra ven.

Link to comment

Ja ce igrate samo main story, se igra dokonca v 12 urah.

Ce pa odkrivas ostale planete, delas side queste, ki jih je veliko in so tudi zanimivi in inovativni, pa igra lahko vzame tudi 30 ur. ali pa celo vec.

Samo ne se bat. V teh 15 urah se vam bo zdelo, da ste doziveli vec, kot pa v vseh RPGjih do sedaj skupaj. ;)

Sploh pa ce ste npr. Pri Oblivion igrali samo main story, ste koncali prav tako v okoli 13 urah...

EDIZ: Gamespot.com ji je dal 8.5/10. sj ne morem verjet. Gamespot prevec subjektivno ocenjuje.

Link to comment

Pri oblivion sem koncal glavno zgodbo 4x, tako, da vem o cem govorim.

Vendar se mi pri oblivion vseeno zdi, da si bil vedno prisiljen delati razne stranske queste, da si postal pripadnik raznih skupin in tako naprej. Ampak ce se resno drzis glavne zgodbe, jo prav tako koncas v okoli 13 urah.

Ampak glede globine zgodbe, voice castinga in grafike se ne more primerjati s to igro. Ce hoces ti lahko ta igra vzame cez 40 ur.

Link to comment

Oblivion se je main quest končal v slabih deset urah če si vedel kam točn it. Pri ME sem na cca 20 urah in sem level 35, pravkar pa sem končal Virmis, sedaj pa lutam po Artemis Tau main quest. Špil ima ziher prek 100 ur sploh ker lahk uporabš isti lik ob new game in če se igra na insane je baje zadeva reeees dolga.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Igral sem eno uro, zdaj moram it pa spat, je treba jutr it na šiht... Sam ni mi pa jasno, kako lahko kontroliraš squad memberje preko D-pada kot v temule video čisto na koncu: http://www.youtube.com/watch?v=4OKsRjE76mE

Naj mi nekdo razloži kako jih lahko med pavzo prestavlam po mapi

heh, zdaj pa vidim zakaj ni nobenga odgovora...ZATO KER TEGA NI V IGRI.

Še ena od stvari, ki jih je bioware prikazal na trailerjih, a jih ni vključil v igro.

Link to comment

No kaj je zdaj? Kako to da tema o tej odlični igri sameva?

Možnosti:

(1) Pirati so bili banani. :ihih:

(2) Poštenjaki ste zapravili 60€ za švohtni Assasins´s Creed. :cough:

(3) Vsi besno preigravate ME in se vam ne da pisariti po forumu. :headscratch:

(4) Igra mi je bedna. :crazy:

***** PAZI SPOILERJI *****

Katerega člana ekipe ste žrtvoval na Virmire (je sploh način, da bi oba preživela)? Kakšen konec ste dosegli? Koliko jih sploh je?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.