Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

TOASTY!!!

Ja, legendarni MK2 je. Dan Forden se je at random pojavljal ob uspešno zadetem uppercutu (dol + HP), a če se nam je to zgodilo v areni s portalom v ozadju in smo mi pravočasno stisnili dol+start, smo se lahko fajtali proti skrivnem liku Smokeu. Nori secret. Vse skupaj nam je uspelo ravno enkra. Ampak kako hudo ej. :hyper:

---

Eh, Junior, ti's čist predober. :no_no:

Imel sem v planu še ene dve, vedno lažji verziji - najprej z glavo skrajno desno spodaj v večji, a prazni sliki, nato pa pravi screenshot z igre. Damn you, partybreaker. :eviltongue:

Mislim, da te bom moral počasi bannati, ker poznaš vse, kar poznam jaz. :innocent:

Evo, že ki si, čekiraj ta dva muvija, da se spomniš, zakaj komaj čakaš na izid GGXX ACja:

http://big.freett.com/nanpond/gin(po)_vs_pond(ve).wmv

http://big.freett.com/nanpond/gin(po)_vs_kaqn(so).wmv

---

guess2mi2.jpg

Link to comment

Morda Jumping Flash?

Ne vem, ker igre nisem nikoli igral ali videl kakšne slike od te igre.

Pač, takšno asociacijo sem dobil, ko sem prebral tvoj post.

Če je slučajno prav, še meni pusti, da kakšno nalimam, tisto, ko

sem ti prepustil svojo potezo, sem mislil samo za enkrat!

Potegaman.jpg
Link to comment

Oo, si pozabil, da si bannan s tekmovanja? :annoyed:

Haha, itak, ja, Jumping Flash je. Baštard še videl ni igre, pa ugane. Verjetno ti ne bi smel nikoli govoriti, kako je ta igra legendarna in oh in spljoh. A kaj, ko sem rabil kontro, kakor bedna je že bila, za tvojega natolcavanje Ninja Gaidena. (BTW, tu na forumu, je v điru stari maček Afireinside666, ki je hardcore v Ninja Gaidenu in ga je preigral na vse mogoče in nemogoče načine. Ker vem, da si tudi ti beštija, bi bilo kul, če bi malo poprimerjala rekordiče in dosežke. :fiufiu:)

Tako torej, Jumping Flash ja! :cool:

Naprej, pa ne pozabi na rename/imageshack.us. :P

Jaz sem itaq ugotovil, da za več kot pol iger sploh slišal nisem, kamoli, da bi jih igral! Pa sem mislil, da sem preigral vraga in pol! Jao,..

Haha, ne skrbi. Kolikor strgani smo že, se jih vedno najde še sto, ki so še bolj strgani od nas. Ena glavnih funkcij interneta. :ihih:

Link to comment

V službi mi trenutno nekaj internet šteka, zato bom namesto slikice dal kar eno vprašanje.

Malo starejši se sigurno spomnite legendarnih Sierrinih PC pustolovščin iz konca osemdesetih let (razni King's questi, Larryji,...), ki so že bile grafične, smo pa morali ves tekst na roko pisati. Tam sem se jaz največ angleščine naučil. Hec pri teh igrah je bil, da so bile na točke. Na zgornjem robu nam je na začetku vedno pisalo score 0 of 300 (500,1000, odvisno od igre), vsakič, ko smo naredili kaj, kar nam je pomagalo pri napredovanju igre, pa smo dobili nekaj točk, odvisno od pomembnosti dejanja. Ker je bilo veliko za končanje igre nepotrebnih, skritih for, je bilo praktično nemogoče dobiti vse točke, kar je povečalo izziv tem pustolovščinam, ki so že itak bile težke, predvsem za male froce z nepopolnim znanjem angleščine.

Mene pa zanima(no, ne mene osebno, ker odgovor poznam): v eni od teh iger smo namesto z 0 točkami začeli igro z 1 točko. Katera igra je to bila (pomembna je serija in tudi del, ni pa potreben podnaslov igre)?

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.