Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

Mortal Kombat II :evil:

JA!

Da vidim, ce znam se vse nasteti:

Liu Kang, Kung Lao, Johhny Cage, Reptile

Sub Zero, Shang Tsung, Kitana, Jax

Mileena, Baraka, Scorpion, Raiden.

Samo to res sodi v splosno razgledanost, ce si Pretepac ali ne.

Sedi 5!

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Sedi 5? Mi smo jo na zadnjem obisku v LJ med SF3jem in DBZjem (ja, novi.. celo igran kar resno zna biti zabaven :thumbup: ) zakurblali in po desetih+ letih so komboti in fatalityji leteli kot po tekočem traku! Res, MK2 je splošna izobrazba! :love::love::love:

Anyway. Evo. Kot ponavadi, blast from the past:

tripledragonxk4.gif

:bringiton: :bringiton: :bringiton:

Link to comment

Jao jao, ne vem, če si lahko privoščimo anketo, koliko ljudi pozna legendarni Bop'n'Rumble s C64, glede na to, da je igra dvakrat starešja od povrpečnega uporabnika K-Si. :lol:

Ja, legenda je bila. Sicer je igralnost bila bolj lesene sorte, ampak za tiste cajte ogromna velikost likov, humor in velik nabor potez (ki se je večal z napredovanjem skozi igro) so bili 1A! :bowdown:

Nadaljuj Junior, preden vse spet zamre. :eye:

Link to comment

Glede te igre si obvezno poglejte ta filmček, da boste videli, kakšna legenda je res to bila:

Res huda zadeva, jaz sem to kar naprej igral. Celotno vzdušje je res noro, pa muzika je legendarna. Uf, ko sem ta filmček pogledal, mi je kar zapasalo, da bi spet šel to igrat.

Sicer se pa jaz te igre spomnim pod imenom Bad Street Brawler. Mi potem ni bilo nič jasno, od kod ta Bop 'n' Rumble, zato sem šel malo raziskat. Sem videl, da se je na C64 tako imenovala, na PCju pa BSB, bili pa sta čisto enaki. Potem je pa še bil nek remake, tudi z imenom BSB, za NES, ki pa je baje bil totalna beda. Žal seveda ljudje na splošno bolj tega poznajo.

Najbolj spipano pa je, da so potem Poljaki šli naredit nek totalno psiho remake za Amigo z naslovom Street Hassle. Obvezno si poglejte spodnji filmček, vsaj uvod (prva minuta), ki je res čisto predober, jaz sem se totalno režal. Igra je očitno res čisti podn, samo muzika je pa huda.

Potem sem pa še videl, da je ta Street Hassle v bistvu kopija istoimenske igre za ZX Spectrum, potem mi pa še bolj ni bilo nič jasno. OK, ko že filmčke linkam, bom še tega dal, ker gre za en totalno spipan review te igre.

----------

No, nima veze, gremo dalje. Samo te filmčke si pa res poglejte, ker so čisto hudi.

Torej, da spet malo zakurblamo to temo:

sodrcekgz9.jpg

Potegaman.jpg
Link to comment
Glede te igre si obvezno poglejte ta filmček, da boste videli, kakšna legenda je res to bila:

Ker zajeban špil, rofl

Ja, ta igra še je danes lahko majka vsem 3d platformam. po moje oceni tubi bolj kvaliteten kot mario 64. Nadaljevanje je tudi izredno, vendar je tisto ta pravo Banjo-Kazooie.

Ja! Se čist strinjam s tabo :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.