Skoči na vsebino

igre na ps3


aljaz

Priporočene objave

  • Odgovorov 368
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

V bistvu imaš tako igre kot igrice. Igrice so kratke in enostavne zadeve spisane za Flash in podobno, igre so pa obsežni projekti za konzole & PC. Igre so lahko tako odrasle kot otroške narave, a so še vedno igre, igrice pa isto. V angleškem jeziku nimaš pomanjševalnice za "game", pri nas se je pa vedno govorilo o "igrcah". Mene ne moti, je pa hecno. Je potem Flight Simulator tudi igrica?

Link to comment
Pa tudi Case je na mn3njalu napisal, da igra seka(igralno in grafično).

Igralno (po sodeč ,da sem probal pač samo "demo") mi igralno ni bil nič posebnega oz. revolucionarnega :wtf:, grafično pa tudi glih ne .

Mogoče či bi zdaj šel dol z PS2 in videl PS3 grafiko, da bi sekalo , toda zdaj sem že navajen na HD grafiko tako, da ni nič posebnega :P

Xbox

Link to comment
kdo bo potem kupil v petek ps3? jaz verjetno da, zraven pa nabavim resistance in najbrž ridge racer.
jest

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
kaj pa igre, ki jih boš nabavil?
Resistance + MotorStorm

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Povem vam lahko izkušnje iz prve roke, ker sem danes poizkusil PS3 v BOF-u na kiosk boothu.

Blu-Ray filmi izgledajo zelo lepi. Ne vem sicer, kako izgledajo HD-DVD, vendar verjamem, da je kvaliteta podobna.

Igral sem Forumulo 1 in pogledal Motorstorm. Pri obeh igrah se vidi, da špilata na le 30 fps (720p) (kar se tudi vidno opazi), pri Formuli1 ni AF, kvaliteta slike se mi zdi na nivoju PCja izpred dveh let.

Upam, da bo naslednja generacija iger boljša kar se tiče kvalitete grafike, kar sem videl danes, me niti malo ni impresioniralo.

Moram tudi priznati, da Xbox360 še nisem igral, tako da ne morem reči, kakšna grafika je na le-tem.

Nisem MS niti Sony fanboy, tako da poizkušam biti kar se da objektiven. Morda me tudi 360 ne bi navdušila, kar bi imel za videti, vendar IMO PS3 ni (zaenkrat) to, kar so obljubljali (Motorstorm 1080p60).

wii_forum2.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.