Skoči na vsebino

igre na ps3


aljaz

Priporočene objave

  • Odgovorov 368
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • N7

kupil resitance, igral cca 10 ur, bil cedalje bolj navdusen potem pa...

:doh:

formatiral hdd. mnja. ne vem zakaj sem pricakoval, da bom lahko particioniral disk. :headscratch:

skratka, cakam na voljo, da grem preigravat znova.

moj filing ob spilanju; niti ne morem ocenit. zavesten pcjaš presedlal na prvo konzolo. spil je sicer dober in na splosno obcutki igranja so fantasticni. hocem rect, da ce bo ps3 postal to, kar se govori bom verjetno svojo kisto prodal ;) in za gejming obdrzal zgolj se konzolo.

o resitance pa lahko povem le to, da zadeva sploh ni tezka, da tudi spooky ni ravno toliko kot bi clovek pricakovl iz trejlerjev, screenshotov, etc.

sem pa verjetno tudi sam se prezahteven.

sicer pa komej cakam na untold legends.

:crossfingers:

ozi_SLO.png

Link to comment
  • N7

ce koga zanima oblivion IV (komaj cakam :beer: ) naj si gre pogledat na ebay. prodajajo na vse mogoce nacina od vse povsod.

cena je pa nekje enaka; cca 55€, ce se ne motim. iz azije je sicer ceneje ampak, ce si nategnjen s kaksno carino potem, heh. :tepen:

iz nemcije jest ne bi naroceval, ker nemscine pac ne maram. sploh ne v igrah. :eviltongue:

ampak v razmislek. nekje sem zasledil infos, da naj bi spil pri nas kostal okoli 70€ :doh:, na voljo pa naj bi bil koncem aprila. lahko kdo potrdi?

ozi_SLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.