Skoči na vsebino

igre na ps3


aljaz

Priporočene objave

  • Odgovorov 368
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Castlevania SOTN je must have spil. Pa ni variante da ga v enem dnevu prespilas. Mas tri karakterje in z vsakim dva grada plus obratno smer. Ce ga mas na X360 ali pa SNES verzijo pol nevem, mors pri sebi razcistit. Jaz imam original (SNES), kupil 360 verzijo (arcade) in se to za PSP/PS3 (PS1 port). Slednjo predvsem za nabijanje na poti. Ce se ti gre za vse skrivnosti, pol bos igral oh in sploh casa.

(:

Link to comment

Joj, se opravicujem. Krneki mi SNES (2 much Link to the Past) hodi po glavi, mislil sem Saturn. :) Ampak sem kasneje videl, da sem tudi to zajebal, saj je prej prisel za PS1, kot za Saturn. :) Se posipam s pepelom, neki mi luft skodi. :)

V opravicilo, nikoli nisem imel prvega plajstacjona in Nintenda 64..., takrat stavil na Satruna in kasneje na DreamCasta. :mirror:

(:

Link to comment
  • vrhovni

Hehe, sej je kul, samo ni mi bilo več čisto jasno, zakaj potem jaz nikoli nisem SOTN igral. :lol:

V opravicilo, nikoli nisem imel prvega plajstacjona in Nintenda 64..., takrat stavil na Satruna in kasneje na DreamCasta. :mirror:

Ooo, Sega boy - škoda, da v tistih časih še ni bilo KSija, to bi meli console wars. :D

/offtopic :innocent:

Link to comment

Fantje-punce ker nisem kaj dosti zasledil o tem špilu me zanima kaj mislte o Silent hillu ? Men osebno en boljših špilov, če ne tanajtaboljši na prejšnjih konzolah. Men osebno je špil povzroču travme, skoraj da flekce med nogami in predmet druženja (En je špilu drugi pa kokice pa pivo žull, in nakoncu smo se razšli z pečatom, kaj čš bolšga). No zdj dobri stari pofukano strašn japonski koncept zamenjuje kdo drug kot hamburgerski amerikanci.... WTF. No pustmo se presenett mogoče zna celo biti strašno, čene druzga japonc dela muziko in atmosfero ki je pa itak bila rdeča nit celotnga špila. Lastim si vse SH (razen za PSP) in komi čakam, in upam , da bo ustavril nov SH5 tako atmosfero kot SH 1 in 2 pa tut 3 ni bi švoh.

Koncept borbe bo baje napredoval tako, da bodo na shrlivosti in bolanosti morali dodati ogromno (borba v prejšnjih delih je bi la dokaj toga tko, da je še dodatno zafugirala žile z adrenalinom, negotovostjo in strahom)!!

še en vpogled, če ga še seveda niste vidl http://silenthill5.net/

p.s.: Sem velik pristaš japonskega horrorjaaa tko, da upam, da pomfritarji navjo zajebal še ene velke stvari poleg HHMMM... sveta!! Sicer pa špil izzide na PS3 kot na EXU, tut to bo prvič!!!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.