Skoči na vsebino

igre na ps3


aljaz

Priporočene objave

Prejšnji mesec sem naročil dva paketa iz Play-Asije, ki sta oba presegala 50 eur in nista bila ocarinjena. Tako, da je velika možnost, da tudi tu ne bo carine (razen, če kakšen carinik bere ta forum :D).

jz sem lani naroču za 100$ z liksanga, ki je kmalu po tistem crknu. isto nisem mel carine

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
  • Odgovorov 368
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

A nintendo spile pa posliajo? :headscratch:

Kok te pride postnina?

Skaterimi karticami lahko placas?

Pošiljajo. S tem, da si z Wii igrami iz drugih regij ne boš mogel kaj prida pomagat. NDS je druga pesem.

YesAsia - ni poštnine

Play-Asia - odvisno od paketa (začne se pri približno 2 eur)

Brez komplikacij obe trgovini prebavita Viso in Mastercard.

Hmmm čak mal zakaj Sony neb pustu pošiljat sem iger, kje je pa pol point regijske nezaščitenosti?

Kot je že DrMiha omenil, trgovine z vzhoda ne želijo ponovitev primera Lik-Sang. Amapk očitno so pri YesAsiji našli luknjo in vseeno pošiljajo azijske različice iger (po humani ceni).

Link to comment

Ekola dobil moj testni nakup preko e-baya ki je prispel iz hongkonga v manj ko enem tednu :) 2. novembra je blo oddano na posto dans je blo pa ze pri men, brez davka in brez carine. Igra je sicer azijska, vendar je špil v celoti v angleščini, navodil pa itk ne rabiš :)

Naslednji nakup bo zagotovo R&C, Uncharted in pa Assasin Creed prav tako iz hongkonga :)

Link to comment

Samo igre so region free ostalo je zaklenjeno sm skor zih, to je le sony :)

Igre so pa region free ja in ker je na blue ray disku placa ko dreka imajo azijske verzije gor tako angleščino kot kitajščino ipd :) Npr Folklore očitno iz sistema pobere jezik ker sploh nima v opcijah za nastavit kej druzga, Genji je pa privzeto angleški, lahko pa spremeniš govor v japonsko in text v kitajščino. Skratka se splača orenk, kdo pa bere tist manual, ko pa v igri na začetku dobiš vse informacije ki jih rabiš :)

Link to comment
Torej so igre na PS3 region free? Lahko igraš US igro na PAL konzoli?

Kaj pa DVD-ji? Predvaja DVD Regije 1 na PAL konzoli? Imam namreč par filmov iz Amazona, ko so bili DVDji v EU še redkost.

1. HD video ni PAL in NTSC, je HD in je ista resolucija v USA, EU ali JP ali kjerkoli, dajte se že navadit, please.

2. regijska zaščita nima nobene veze z standardom, razen tega, da regija 1 sovpada z NTSC in PAL z regijo 2, itd.......

DVD daj noter in boš videl hitreje in lažje, namesto da gnjaviš na forumu, ker ti je težko žrtvovat 15 sekund, kar je manj kot traja, da ti kdorkoli odgovori :no_no:

Link to comment
Torej so igre na PS3 region free? Lahko igraš US igro na PAL konzoli?

Kaj pa DVD-ji? Predvaja DVD Regije 1 na PAL konzoli? Imam namreč par filmov iz Amazona, ko so bili DVDji v EU še redkost.

1. HD video ni PAL in NTSC, je HD in je ista resolucija v USA, EU ali JP ali kjerkoli, dajte se že navadit, please.

2. regijska zaščita nima nobene veze z standardom, razen tega, da regija 1 sovpada z NTSC in PAL z regijo 2, itd.......

DVD daj noter in boš videl hitreje in lažje, namesto da gnjaviš na forumu, ker ti je težko žrtvovat 15 sekund, kar je manj kot traja, da ti kdorkoli odgovori :no_no:

1. Kdo govori o HD videu? Moj prvi odstavek govori o igrah in ne HD filmih.

2. O pamenjakovič. Misliš, da če bi imel PS3, da bi 'gnjavil' po forumu? Po tvoje se ljudje pred nakupom ne smemo pozanimati, česa je določen hardware sposoben in česa ne.

Ker si še nov, bi te opozoril na lepše obnašanje.

Gatsu-ju in TheMan-u pa bi se rad zahvalil za informativen odgovor.

wii_forum2.jpg
Link to comment
ja, igre so region free, to je zakon. mislim, ninja gaiden sigma za 35eur s poštnino.

blu-rayi, dvd-ji, PS2 in PS1 igre pa so zaklenjeni. (verjetno bi pa se znala kakšna glava ki bi filme preko linuxa znala odklenit)

Samo meni je čudno zakaj Sony ne pusti med-celinskega prodajanja iger, ko so pa tako ali tako region free :?

Link to comment

aaah, oprosti meni pametnjakoviču.

Zakaj govoriš potem o PAL konzoli, kaj je to natančno PAL konzola ?

hmmmm, PAL konzola, hmmmmmm.

Sposobnost hardwarea, hmmmmmmm, sposobnost, hmmmmmm.

Hvala za opzorilo, drugič seveda, kljub lenobi, uporabi:

ps3 region protection

google:

http://www.google.si/search?hl=sl&q=ps3 ... anje&meta=

In ne sprašuj kaj lahko igraš na PAL konzoli, ker pal konzola ne obstaja.

Če imaš trljon postov, še ne pomeni, da ne svinjaš teme - tem

EDIT:

govorim seveda o HDMI output, analognega še kdo uporablja ? :)

Link to comment
Ravnokar sem prednaročil Assasins creed na Yesasii za smešnih 41€ s poštnino vred :D Pa še 5USD popusta pri naslednjem nakupu dobim hehe. Pa da vidimo če bo to slučajno ocarinjeno.

To je japonska verzija igre ne? Kakšen je pa jezik v igri in meniji, angleški? Ker če je bom jaz tudi naročil. Je dost ceneje kot pri nas,

Link to comment

Kupiš lahko samo azijske različice, ostalih ne pošiljajo v EU. Azijske različice iger imajo ponavadi angleški jezik (to velja tudi za igre drugih konzol). Pred kratkim sem si tudi sam omislil R&C vendar pa bom moral počakati, ker očitno počasi obnavljajo zaloge. Se pa splača vsekakor prednaročit in si s tem zagotovit prvi izvod.

Vsekakor najcenejša varianta, ko gre za nakup novega špila.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.