Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

Danes sem bil v avstriji v Villachu, v mediamarktu je tko kot je opisal gorky.... nunchokov ni.... nato sem šel čez cesto v Atrium - Cosmos (nov center), kjer so imeli še kakšnih 5 kom Wii-jev po 250 eur... Igre so pa dražje za 5-15 eur kot v mediamarktu... tudi dodatne opreme ni razn wiiplay

Dean+SLO.png

[dr.]Dean SLO

Link to comment

Danes po dolgem casu spet przgem svoj wii ker me je zanimal kako zgleda tale news kanal. In opazim da game kanal v meniju nekam cudno utripa. Nc mi ni jasno kaj se dogaja in izklopim wii ga przgem se enkrat in zadeva je ista.

Kljub temu grem wii updejtat in zadeva cez cas mocno zasteka tako da nism videl niti kok je se do konca in tud piskat je zacel neki cudno. Wiija nism mogu ugasn zato sm kabl vn povleku. Ko sm ga spet vkljucil je bla slika crna in nic se ne zgodi. Skratka wii je crknu. Se je komu tud kej tazga zgodil? :headscratch: :annoyed:

Link to comment

Ej andy, to za vsak ponedeljek govorijo da dobijo, ze zadnje 3 tedne recejo da dobijo v ponedeljek pa nic. Ne se zanasat na to, ko bos sel ke in videl da so WIIji na policah takrat bos lahko 100%. :?

BTW: ce jih dobijo so ze vse rezervirane, ena je rezervirana name ampak jaz nebom uzel. Rabi kdo prosto rezervacijo? :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.