Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

Ni ne moralno, niti legalno prodati wii konzolo za več kot 250€. Saj je nintendo dal to v pravilnik da več kot 250€ sama konzola nesme stat. Tak da če bi kdo to Nintendo prijavil bi Imel big bang težave. Enak primer se je zgodil v Italiji kjer je eden prodajal konzolo za 265€ in je zaradi tega bil tožen in zgobil veliko več koker je pridobil z podražitvijo cene.

bi res rad vido, da bi kdo ko ma račun in lahko dokaže koliko je plačal za konzolo prijavo Big Bang...20€ res ni ne vem kolk, sam tud če je 1€ ni prav :x ...za ta dnar bi pa lahk dobil dodatn nunchak.

We don't quit playing because we grow old. We grow old because we quit playing.

userbardanteksi.gif

Link to comment
Ni ne moralno, niti legalno prodati wii konzolo za več kot 250€. Saj je nintendo dal to v pravilnik da več kot 250€ sama konzola nesme stat. Tak da če bi kdo to Nintendo prijavil bi Imel big bang težave. Enak primer se je zgodil v Italiji kjer je eden prodajal konzolo za 265€ in je zaradi tega bil tožen in zgobil veliko več koker je pridobil z podražitvijo cene.

249€ je priporočena Nintendova cena in jo prodajalec lahko zviša/zniža v nekem določenem okviru. Jasno pa, da ne sme pretiravat. Poleg tega so zadaj še dogovori z distributerjem...

 

 

Link to comment

Zasledil na enem forumu:

It seems that ***** mod-chip is already outdated even before its release.

Hear is wat the ***** mod-chip can do.

- Quicksolder (no wires required)

- Plays Wii Backups

- Plays GC Backups

- Play GC Homebrew

- Play GC Imports (swap needed)

- Built-in Audiofix (GC games using streaming are working flawlessly, no patch needed)

- DVD-R / DVD+R support

- Optional chip disable wire

- Stealth even when chip is enabled

- Multi-purpose LED

The chip is supposed to be shipped by the end of the week, so in fact this may be the first "real" Modchip to reach the market!

Website coming soon xttp://***.******.***/

We don't quit playing because we grow old. We grow old because we quit playing.

userbardanteksi.gif

Link to comment

nič takega nisem mislil...postal sem zgolj kot zanimivost...

saj ni kot da prodajam, promoviram al pa kaj podobnega...in ne podpiram piratstva...

vsi pa vemo kakšen je primarni namen mod chip-ov, soft modov in podobnih stvari...

sploh pa:

Hear is wat the ***** mod-chip can do.

- Quicksolder (no wires required)

- Plays Wii Backups

- Plays GC Backups

- Play GC Homebrew

- Play GC Imports (swap needed)

...

We don't quit playing because we grow old. We grow old because we quit playing.

userbardanteksi.gif

Link to comment
  • vrhovni

Ne gre za nobeno sovraštvo - KSi načela glede piratiziranja so znana, mi jih samo izvajamo. In zadnje čase bolj ostro, kot do sedaj, ker je vedno več neprimernih postov v tej smeri.

Lahko se delamo naivne in sprejmemo argument, da gre samo za informiranje in da so čipi uporabni tudi za ne-piratiziranje - pa ne vem zakaj bi se slepili. 99% uporabe čipov v Sloveniji je izključno za piratiziranje in kakršnokoli informiranje o tem, to dejavnost kvečjemu le še podpira. Ergo, nismo navdušeni nad takšnimi posti in se trudimo, da bi jih bilo vedno manj.

Link to comment

Dobili so tri nove igre.....noben naslov mi ni biu prevec zanimiv tako da si jih nisem zapomniu.

RGB scart kabla niso dobil in ko sem vprasal ce bodo mi je trgovec odgovoril, da zaenkrat ni nobenih nacrtov in na koncu dodal da Anglija dobi 60 % vse wii robe ostalo pa ostali del europe. Do nas prilezejo samo ostanki.

Kokr vem so dobili samo konzolo wii in Wiiplay.

VIP kode sem dobiu samo od igre wii sports in od igre wiiplaya, da pa bi bila kaksna koda od konzole nisem zaslediu.

Za wii igre in RGB kable ter nuchak, bom povprasal prijatelja ce bo zaceu uvazat ( odvisno od popvrasevanja, samo on bo verjetno uvazal iz angilje ne pa direktno od nintenda )

Se sporocim naknadno.

Anything you can do, you can do better!

Link to comment

RGB scart kabla niso dobil in ko sem vprasal ce bodo mi je trgovec odgovoril, da zaenkrat ni nobenih nacrtov in na koncu dodal da Anglija dobi 60 % vse wii robe ostalo pa ostali del europe. Do nas prilezejo samo ostanki.

smo že navajeni...na žalost...

VIP kode sem dobiu samo od igre wii sports in od igre wiiplaya, da pa bi bila kaksna koda od konzole nisem zaslediu.

za dodatnih 20€ bi pa lahk vsaj VIP koda bla zraven... :)

We don't quit playing because we grow old. We grow old because we quit playing.

userbardanteksi.gif

Link to comment

Sem včeraj bil v Grazu pa niso imeli Wii-ja :amazed: :x

Sem ga pa sporbal so imeli enega raztavnega :thumbup:

sva se z mojo boljšo polovico zmenila da bova si nabavila Wii :thumbup:

Sem danes klical v Muller MS mi je rekel za mesec dni :thumbdown: upam da se da Wii kaj prej dobit ! A ve kdo kdaj bo nova pošiljka Wii-jev v Sloveniji ali v Austriji ?

Xbox

Link to comment
Sem včeraj bil v Grazu pa niso imeli Wii-ja :amazed: :x

Sem ga pa sporbal so imeli enega raztavnega :thumbup:

sva se z mojo boljšo polovico zmenila da bova si nabavila Wii :thumbup:

Sem danes klical v Muller MS mi je rekel za mesec dni :thumbdown: upam da se da Wii kaj prej dobit ! A ve kdo kdaj bo nova pošiljka Wii-jev v Sloveniji ali v Austriji ?

Ne pozabi že zdaj naročiti SCART RGB ali komponenten kabel.

wii_forum2.jpg
Link to comment
ko sem jaz kupil wii pa wii play nisem zasledil nobene wii vip kode . dobil sem jo samo pr wii play pa pri wii sports

Ja sej wii sports pa dobis zravn wii-ja. :doh:

To kar dobi pri Wii Sports je koda za igro (250 točk) moral bi pa še dobiti 500 točk za konzolo samo, kot je to drugje (npr. Nemčija)...ampak ne v Sloveniji :x

We don't quit playing because we grow old. We grow old because we quit playing.

userbardanteksi.gif

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.