Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

Po mojem je še tudi malo zgodaj za spuščanje cen. Po logiki trga morata to prej storiti Microsoft in Sony, potem pa bo Nintendo zagotovo sledil, slej ali prej.

Povzeto po FT:

"According to sales data from each console’s launch through to the end of July (or the end of August in Japan), consumers have bought 9m Wiis, 8.9m Xbox units and 3.7m PS3s."

Torej Wii vodi kot najmlajša (najkasneje izdelana) in najcenejša konzola. V takem položaju razloga za znižanje cen res ni. Je pa res, da se približuje "veseli december". ;)

LP

Link to comment

Končno sem po treh mesecih spet prižgal mojega Wiija. Ta čas pa je lepo sameval (no ja enkrat sem ga vmes prižgal in nadgradil). Preselil sem ga v drugo sobo in igral Wii Sports.

Drugače pa je še kdo opazil, da stvar takoj ob zagonu malce zmrzne (po tem, ko pritisneš A ob tistem nadležnem opozorilu) - sicer zmrzne za kako sekundo - dve potem pa šiba naprej?

Pa stvar ob DVDju z wii sports nekam močno ruži. Mislim, da je bila stvar skoraj neslišna, danes pa se je slišalo kot vzlet rakete (skos med igranjem igre). Sicer je morda zato, ker sem ga drugam preselil in je malo drugačna podlaga. Če ga malo pritisnem dol proti podlagi je sicer tišji (kar orenk).

Link to comment

Jas pa wiija nisem prižgal že kar lep čas. Nobenih pametnih špilovni, kupil sem ga februarja ker sem mislil da pridejo mario, smash bros in ostale legende takrat kot so napovedali. torej marca. od tega ni nič in ubistvu ne štekam zarad česa se wii tok prodaja.. mislm. men je ratal navadna bedarija. razmišljam o prodaji če ne pride kak mario kmalu ven..

Link to comment
  • vrhovni

Mario in Smash Bros. marca? Ne vem od kje tebi to, ampak nekako dvomim, da sta bila kdaj napovedana za takrat. :)

Sploh je pa zdele v parih mescih tak overdose dobrih špilov, da ne vem, kako bi ti lahko bilo dolgčas .. Super Paper Mario, Metroid Prime 3, Super Mario Galaxy, Guitar Hero III, Batallion Wars 2, SSBB, Endless Ocean, Zack & Wiki, NiGHTS, RE:UC itd.

Link to comment
Jas pa wiija nisem prižgal že kar lep čas. Nobenih pametnih špilovni, kupil sem ga februarja ker sem mislil da pridejo mario, smash bros in ostale legende takrat kot so napovedali. torej marca. od tega ni nič in ubistvu ne štekam zarad česa se wii tok prodaja.. mislm. men je ratal navadna bedarija. razmišljam o prodaji če ne pride kak mario kmalu ven..

Saj zadaj pride Mario Galexy kolk sem gledu na internetu dobiva kar solidne ocene.

Prodaja se pa zaradi inovacije kontrol je fajna za otroke in ne igralce.

Moja 3 letna nečakinja je uspela kontrolirat tisto kravo v Wii Play :thumbup:

Igral sem keglanje z 55letnikom ki nikdar ni igral igre in ni imel problemov s kontrolami.

Wii je za neigralce odlična zadev ker se z lahkoto kontrolira lik v igri.

Za bolj hardcor ja pa bolj tak,tak razen kaka Zelda ali pa Mario, jaz na Wii-ju ne vidim nič zanimivega zato sem ga tudi prodal.

Edino žal mi je da nisem sprobal Big brain A.

Ne me spet narobe razumet Wii je cool, sam men bolje leži X360 !

Xbox

Link to comment
Saj zadaj pride Mario Galexy kolk sem gledu na internetu dobiva kar solidne ocene.

Prodaja se pa zaradi inovacije kontrol je fajna za otroke in ne igralce.

Moja 3 letna nečakinja je uspela kontrolirat tisto kravo v Wii Play :thumbup:

Igral sem keglanje z 55letnikom ki nikdar ni igral igre in ni imel problemov s kontrolami.

Wii je za neigralce odlična zadev ker se z lahkoto kontrolira lik v igri.

Za bolj hardcor ja pa bolj tak,tak razen kaka Zelda ali pa Mario, jaz na Wii-ju ne vidim nič zanimivega zato sem ga tudi prodal.

Edino žal mi je da nisem sprobal Big brain A.

Ne me spet narobe razumet Wii je cool, sam men bolje leži X360 !

In spet si hotu povedad da je tvoj presveti fucking xbox najboljsi, pa kva si ti retard :?

Igra se za zabavo jooo :doh:

Link to comment
In spet si hotu povedad da je tvoj presveti fucking xbox najboljsi, pa kva si ti retard :?

Igra se za zabavo jooo :doh:

sploh se ne gre za fucking xbox preber si post to kar sem napisal je bilo v zvez z postom od jezus

mater ste vsi pametni zdaj že svojega mnenja človek ne sme napisati, ne da bi mi kdo talo retardet :x

retardet si ti in si vtakni ta fuckin xbox kam ti paše mam vas pohen k***c

pa še enkrat preber si post pubec ne da mlatiš prazno slamo

Xbox

Link to comment
Glede na to da si "stražar" bi nam moral dajati zgled ne pa, da se skos neki gres kle neki.. :crossfingers:

Daj ne mi zdaj s stražarjem nakladat !!!

Pa kdo se gre tukaj zdaj

ti se nekaj preseravaš, te moti da sem pisal v Wii temo .

Oprosti jaz sem si lastil Wii tako da vem kaj pišem napram tebi očitno !!!

Če si pa ti neveš prebrati posta oz. ga nerazumeš je to tvoj problem.

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.