Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

s tem pa se nebi strinjal. fifa 06 je tudi dobila boljše ocene kot PES 5. če ni izboljšav je že brezveze, 3 leta enolična igra... :? . spremembe so tiste ki naredijo igro svežo. in tako je tudi pri vseh ostalih ;)
ja pri fifi se da pa res govorit o neki ful velikih spremembah :roll: kot če bi neki skuhal pa rekel da si dodal malo več soli kot ponavadi...

drugače pa kaj je zdaj z mullerjem? bo ali ne bo? v BB newem če bi kupil ker bo drago ko žaran pomoje

Link to comment

ok, Mario Strikes je za 5 letne otroke??? WTF??? Fora Maria je to, da ni realne ampak uvozi neko inovativnost v šport (ala Tennis :car: ) in da se igra fuzbal na čist drug način, ki je meni veliko bolj zabaven od unga dolgcajta, se mi ne zdi hudo zgrešena logika. Če pa si že ''prestar'' za ta špil, pol se pa Vam opravičujem Gospod, sem povedal samo svoje skromno mnenje.

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment
Ma ne sej vrjamem da zna bit zabavno, samo sem na žalost velik fan in dolgoletni igralec nogometa, zato mi je kombiniranje in ustvarjanje lepih akcij v PES-u najjače in se lahko vse arkade s Fifo na čelu skrijejo. To pa še ne pomeni da se ob igranju takih špilov nikoli nisem zabaval. Samo načeloma se takih špilov hitro naveličam.

Očitno je, da nisi v življenju preigral niti enega Mario Karta (ne maram dirkačin, pa so mi zakon), niti enega Mario Golf in podobnih Nintendovih športnih iger. Delujejo na drug način in niso mišljene kot zamenjava za PES ali FIFO.

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
Ma ne sej vrjamem da zna bit zabavno, samo sem na žalost velik fan in dolgoletni igralec nogometa, zato mi je kombiniranje in ustvarjanje lepih akcij v PES-u najjače in se lahko vse arkade s Fifo na čelu skrijejo. To pa še ne pomeni da se ob igranju takih špilov nikoli nisem zabaval. Samo načeloma se takih špilov hitro naveličam.

Očitno je, da nisi v življenju preigral niti enega Mario Karta (ne maram dirkačin, pa so mi zakon), niti enega Mario Golf in podobnih Nintendovih športnih iger. Delujejo na drug način in niso mišljene kot zamenjava za PES ali FIFO.

word

mario kart sem špilal cele noči, medtem ko mi je gran turismo zeh. jebat ga, vsak ma svoj okus, in dirkačine so mi pač zeh.

tako da bo zraven strikerjev vseeno treba imet pesjanso, če si ljubitelj pravega nogometa.

ratt-logo.gif
Link to comment

Ja točno to pravim. Če si fan fuzbala morš met PES, ostalo je pa za zabavo.Pa sem igral mario kart in se strinjam, lahko ga igraš velik dlje kot GT. Maš pa folk ki je mahnjen na dirkačine tko kot jz na fuzbal in mu je GT bog i batina.

Drgač pa vedno bolj kot gledam tale Wii, vedno bolj se mi zdi da ga bom šel ob izzidu kar kupit :) Čeprav mi vsi pravjo da sem že mal prestar za to, sam pač je hudo :beer:

Link to comment
s tem pa se nebi strinjal. fifa 06 je tudi dobila boljše ocene kot PES 5. če ni izboljšav je že brezveze, 3 leta enolična igra... :? . spremembe so tiste ki naredijo igro svežo. in tako je tudi pri vseh ostalih ;)
ja pri fifi se da pa res govorit o neki ful velikih spremembah :roll: kot če bi neki skuhal pa rekel da si dodal malo več soli kot ponavadi...

drugače pa kaj je zdaj z mullerjem? bo ali ne bo? v BB newem če bi kupil ker bo drago ko žaran pomoje

jaz sem tudi tako rekel, ko sem igral fifo 3 tekme. ampak sedaj ko imam za sabo kar nekaj ur igranja in seveda z joystickom sem ugotovil da je veliko sprememb ;)

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Za tiste ki vas je sram pečata "otroškosti" imam za vas nekaj Wii ekskluziv, ki jih boste brez sramu razkazali vsem(čeprav ne obljubljam da bodo kvalitetne):

Darkness=razvijalci pravijo da bo to nekakšna združitev Zelde in Resident Evila, človeštvo skrito v kanalizacijah mest se bori proti vampirjem, 32 različnih lokacij, izpopolnjen borbeni/mečevalski sistem,..

Disaster: Day of Crisis= konec sveta, izbruhi vulkanov, potresi, cunamiji, misije pešačenja in vožnje osnovane z namenom preživetja

Forever Blue=realna predstavitev svetovnih oceanov in morij z vsem življem v njih, simulacija potapljanja z večigralstvom

Heroes=nekakšni duhovni naslednjik Killer 7 s podobnim stilom in še boljšo zgodbo, poglejte si trailer

Sadness=Likho-enooki starčki, volkodlaki, prerezovanje vratov ljudem in naključno shranjevanje ki bo v kombinaciji z gotskim stilom igre poskušalo ustvariti karseda srhljivo vzdušje...(Wiijev Rule of the Rose?)

+ še ogromno nenajavljenih/nepreverjenih naslovov.

Ne pozabimo, da so tole ekskluzive, third-party sploh omenjal nisem.

Link to comment

od zgoraj naštetih me najbolj privlači darkness, day of crisis in heroes.

tu spodaj je še nekaj potrejnih naslovov za Japan 2007

Battalion Wars II

Big Brain Academy

Disaster: Day of Crisis

DK Kongo Blast

Excite Truck

Fire Emblem: Goddess of Dawn

Forever Blue

Mario Party 8

Mario Strikers Charged

Metroid Prime 3: Corruption

Project H.A.M.M.E.R.

Super Mario Galaxy

Super Paper Mario

Super Smash Bros. Brawl

Wii Health Pack

Wii Music

DK Kongo blast :rock: :bowdown: :bringiton:

Link to comment

Sorry nebi več v tej temi dalje samo to še povem potem pa zavežem !

Xbox ima več kot zadosti dobrih naslovov....

Halo 2

Doom 3

Fable

Fable The Lost Chapters

Sudeki

Ninja Gaiden

Ninja Gaiden Black

Burnout 3 Takedown

Burnout 4 Revenge

Forza Motorsport

Far Cry Instincts

Far Cry Instincts Evolution

Urban Chaos Riot Response

Tony Hawk Project 8

Call of Duty 3

Rainbow Six 3 Black Arrow

Ghost Recon 2 Summit Strike

Elder Scrolls III Morrowind

....

Res da niso vse igre od teh ekskluzive ampak so pa zagotovo dobri....in jih je vredno igrati.....oz. nekatere greha vredno...

Zdaj pa zadosti o tem....

No 8. December se hitro približuje in takrat boste nekateri veselo zagrabili svoj Wii ali 2 :lol:

Lp

followmeontwitter.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.