Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

kakorkoli... mene to čakanje tako ubija da ni res še posebej zaradi tega ker večino časa ležim v postelji z gripo :wasted:

Verjami, da se vleče ko hudič tudi brez nje. Danes sem že dvakrat (čisto resno) pogledal na koledar, če ni morda že četrtek. :lol:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
kakorkoli... mene to čakanje tako ubija da ni res še posebej zaradi tega ker večino časa ležim v postelji z gripo :wasted:

Verjami, da se vleče ko hudič tudi brez nje. Danes sem že dvakrat (čisto resno) pogledal na koledar, če ni morda že četrtek. :lol:

HeHe kaj vaju 2 bočakanje ubilo ?

Drugače pa No More Heroes ne zgleda sploh tako slabo...

Aja poglejte si na www.gamespot.com slike od Far Cry Vengeance....to tudi ne zgleda slabo :lol:

Še 2 dni ! :beer:

followmeontwitter.png
Link to comment
mislim, da bi z malo več truda lahko naredili veliko lepšo grafiko IMO pa naj gre za švohotnost Wii-ja ali ne

Morda, saj je hardware še vedno 3x močnejši od GameCube, ampak moramo upoštevati, da so pri Wiiju mišljeni drugačni špili ala WiiSports, WiiPlay in Paper Mario :)

Te multiplatform špili so nepotrebno sranje, raje kupim posebej zanje XBOX. :evil:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

edino kar me skrbi je to da bodo imeli majhno število kopij iger, recimo samo 5 zeld, red steelov itd. :sweat:

tole bo malo offtopic samo bom vseeno vprašal. v navodilih od našega katodnega Panasonica piše da gor ni priporočljivo igrati iger ker lahko skuri katodno cev vendar se mi to zdi čudno. se to res lahko zgodi?

Link to comment
Na katodnikih ni priporočljivo gledati stoječih slik, ker se slika "zapeče" na ekran.

torej se bo Wii dalo gor nažigat? saj ne, da je to edini TV pri nas ampak je najbolj priročen ko sem fuč

Ah, ne se sekirat. Če sem jaz lahko 2 leti nabijal GC na 32 '' CRT Widescreen TVju, pa če bom zdej Wii-ja špilal in dosedaj še nič ni bilo, tudi zdaj ne bo.

Ja, res je, da se lahko HUD-i zapečejo, sam men se to še ni zgodilo, tko da se nimaš kej za bati.

wii_forum2.jpg
Link to comment
Na vsakem TV-ju lahko igraš igre, samo ne imeti stoječe slike predolgo na ekranu. Recimo, da bi igro pavziral in šel na kosilo, ali kaj podobnega.

Druga pesem so LCD-ji. Tam teh problemov ni.

, razen plazma TV ki te probleme ima (burn in), full ljudi namreč ne loči med plazma in LCD.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.