Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

  • vrhovni
slišal sem da je nakj zaostajanja pri wii-ju

da ko zamahneš konzola rabi nakaj malega časa da odreagira.

Kako je kaj s tem?

pa če je res, a delaj kaj na tem da bi to zmanšal?

Ni nobenega zaostajanja, vsaj ne v takšni meri, da bi to uporabniki opazili. Nekateri sicer poročajo, da jim je en izmed Wiijevih updejtov povzročil lag pri pointerju, a so to precej osamljeni primeri ..

Link to comment
Pri boksu je mote ttotalno nenatančen. zamahnem bolj odspodaj, da bi ga sunil po rebrih, te mu neke krili gori pri obrazu. če zdignem roke bolj gor, in ga hočem vžgat v ksiht, pa ga neke v trebuh pika.... :bleh:

pač v Wii igrah še ni zajema gibanja v razmerju 1:1. A to naj bi se sčasoma spremenilo...

 

 

Link to comment
ženska v zda umrla zaradi wiija.. meli so na neko nagradno igro hold your wii for a wii.

http://www.youtube.com/watch?v=-JLNrIu7kx4

in na 24ur.com pod exkluzivne zanimivosti :crazy: :

http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/za ... /index.php

Organizator je kriv. Itak, da če je šlo za tekmovanje, se bodo tekmovalci silili čez mejo. Kolk jih šele čez lužo pomre na kakih (zame sicer totalno stupidnih) tekmovanjih z žrtjem burgerjev/hot dogov/česarkoli...

Link to comment

Včeraj sem bil v MediaMarktu (Celovec), Wiija nimajo, imajo samo igre in dalince, nič drugega, sam sem iskal classic kontroler. Samo tko za info.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
Včeraj sem bil v MediaMarktu (Celovec), Wiija nimajo, imajo samo igre in dalince, nič drugega, sam sem iskal classic kontroler. Samo tko za info.
Uff sory, torej bil sem v Cosmos štecuni, se opravičujem. Sem bil še jutranji ko sem pisal post. Nič druzga niso imeli,igre in wiimote.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Danes sem bil v BB. Dobil sem razlicne podatke o Wiiju. Nekateri trgovci pravijo da wii dobijo konec tedna, nekateri pravijo da sploh ne dobijo saj je dobavitelj preklical narocilo... Zgleda da je resen problem z WII-ji--> zmankalo jih je v nemčiji, angliji, avstriji... Nerazumem ce je tako povpraševanje pa želja po WIIju zakaj jih ne razpošljejo po svetu. :crybaby:

Link to comment
Sendit.com naj bi dobil RGB kable v roku 10 dni na zalogo. Upam, da mi bodo tokrat poslali pravi artikel. :bringiton:

A ti imaš tudi probleme s sendit glede pošiljanja pravih artiklov! Sej je res, da so cenejši samo, da pa imaš toliko sitnosti zaradi nekoga, ki ne loči "fičkota" od "BMW"-ja je pa res žalostno. Plus to, da ko zaprosiš za "return code" ti v mail pod kodo napišejo napačni "return adress" naslov na katerega je potrebno napačen artikel poslat. Jaz sem bil čist preč ko sem videl, da mi je paket prišel nazaj neodprt z napačnim artiklom!!!! No ja moram priznat da so mi potem naknadno stoške pošiljanja povrnili, samo vseeno nej mal bolš gledajo kaj pakirajo!!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.