Skoči na vsebino

Problem z updateanjem


hxchewie

Priporočene objave

Živjo

Imam en ogromen problem :\ danes sem poskušal updateat xboxa preko usb ključa in se je zadeva ustavila in javlja da ne more dokončati updatea? sedaj se mi zadeva sploh noče prižgati, tudi če izštekam USB ali dam notri igro oz. karkoli naredim mi vrže ven tist error screen in da se ne da updateat. na net pa nisem bil povezan tako da ban to ni mogel biti? lepo prosim za pomoč, nujno potrebujem tole že dones vzpostavit :\

Link to comment
Živjo

Imam en ogromen problem :\ danes sem poskušal updateat xboxa preko usb ključa in se je zadeva ustavila in javlja da ne more dokončati updatea? sedaj se mi zadeva sploh noče prižgati, tudi če izštekam USB ali dam notri igro oz. karkoli naredim mi vrže ven tist error screen in da se ne da updateat. na net pa nisem bil povezan tako da ban to ni mogel biti? lepo prosim za pomoč, nujno potrebujem tole že dones vzpostavit :\

Če ne boš rešil, prinesi k nam, smo imeli že par takih primerov in smo zaenkrat vse rešili.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.