Skoči na vsebino

PS3 MEDIA CENTER X


SANDOS

Priporočene objave

Če sm pravilno prebrou tvoj post, razumm da ti ne delajo podnapisi? Če je to to, pol pa uporab program PSP Video Vault. TUKI maš se serijsko kodo, da ti ne bo težiu program za karkol... se prau predn zaženš ta program PSP Video Vault prever, če maš VobSub inštaliran... pol pa lepo preimenuj podnapise v točn isti ime kokr ga ma film (more bit use v isti mapi) pol lepo zaženš program in to je to. k men se zdi da ta program dela iste filme istga formata kokr PS3 Video 9 Ne vem probi.

ksi1.jpg

ksi2.jpg

nhl08.jpg

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

:lol:

na pralni stroj.

ali pa mogoče prebereš tole, če ti res ni jasno:

PS3 Media Center X is a free multimedia server developed by Red Kawa. It allows you to stream certain types of pictures, music, videos and files from your computer (where the server running) to your Sony PlayStation 3. It runs on most major operating systems including Windows, Mac OS X and Linux.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
Vsi, ki bi radi povezali PC in PS3, nadgradite PS3 na verzijo 1.80, na komp pa inštalirajte Nero Media Home(je v paketu Nero 7 Premium). Stvar je zelo enostavna in seka. :beer:

Tale nadgradnja je zakon, saj končno doda upscalanje DVDjev in špilov za pretekle igralne postaje.

Pa še Full Color Range preko HDMIja lahko vključite, če vam ga TV požegna.

 

 

Link to comment
Vsi, ki bi radi povezali PC in PS3, nadgradite PS3 na verzijo 1.80, na komp pa inštalirajte Nero Media Home(je v paketu Nero 7 Premium). Stvar je zelo enostavna in seka. :beer:

Tale nadgradnja je zakon, saj končno doda upscalanje DVDjev in špilov za pretekle igralne postaje.

Pa še Full Color Range preko HDMIja lahko vključite, če vam ga TV požegna.

Jap, upscale PS2 naslovov je prav fletno. GoW2 je sedaj prav seksi špil. Da ne govorim, kako je vse bolj prijazno do oči - glajenje FTW. :)

aljaz: malce opiši svoj problem, ker iz tvojega pisanja ne moremo razbrati, kaj delaš narobe.

Link to comment

Prvo se nehaj zafrkavat z Media Centrom X in raje inštaliraj Nero 7 Premium paket. Ko boš inštaliraš, pojdi start, programi, nero 7 premium, share, Nero Media Home. Tam si nastaviš, katere mape želiš deliti.(tiste z filmi, slikami in glasbo) Potem stisneš ˝Zaženi strežnik˝. Na PS3 boš videl pod vsakim razdelkom(music, photo, video) Nero Media Home ikono. Klikneš jo in voila, na razpolago imaš vsebino vseh teh map ,ki si jih določil. Pa za informacijo na PS3ju, videi delajo samo pod razdelkom video, glasba samo pod razdelkom music, fotografije samo...ok upam da si razumel

S glasbo in fotografijami PS3 nima težav. Nekatere filme( npr .avi)pa se da pretvorit v PS3ju znan format z programom PS3 Video 3(je dosti boljši od PS3 Video 9)

Link to comment

Jaz sem si namestil TVersity. Lepo dela z mp3ji in slikami, problem pa se pojavi z filmi oz. takimi datotekami. Teh ne predvaja. A morem na računalnik namestiti kake posebne kodeke ali nastaviti kaj v samem programu?

A drugi lahko streamate xvid in ostale filme preko TVersity na PS3?

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Meni pa ta video 9 sploh noče sconvertati filma ki bi ga želel...sprobal sem že več filmov in nobeneha noče :( ..vse naredim in dam start converting a vseeno mi napiše converting in čez 2 sekundi: converting finished(al neki podobnega :tepen: )..drugače pa nič ni unih črtic da converta(tiste ki kažejo procente)..upam da kdo pozna rešitev...

LP

Link to comment
  • N7

mimogrede moram priznat, da video sharing na m$ visti deluje prekrasno.

sicer mi še nekej nagaja ampak v principu deluje blazno. za fotke, vide-e, glasbo.

imel na xp-jih nero in imel občutno več težav s stabilnostjo "serverja".

kar se konvertiranja tiče vam svetujem programček od xilisofta, ki svoje delo opravlja odlično. obstaja sicer še nekej koverterjev ampak tisti, ki ste že veliko prekonvertirali ste za xilisoft zagotovo slišali. potrjeno deluje.

sem poizkusil tudi nekaj drugih pa sem mel težave s stabilnostjo. mogoče me samo vista heca, ne morem potrditi.

skratka, konvertiran video dela bajno na ps3. najlažje ga gor pretočite preko USB medija. zamudno in zastarelo ampak je trenutno še najbolj elegantno. tukej me vista spet neki heca. :thumbdown:

ozi_SLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.