Skoči na vsebino

Ugani film!


MaHe

Priporočene objave

Ok, no film je Suspiria (1977), odlična srhljivka, z odlično zvočno podlago. Dario Argento :car:

Hehe, se ti ne zdi, da malo preveč pričakuješ? Vprašanje, koliko ljudi tukaj sploh ve, kdo je Dario Argento, oziroma koliko ljudi tukaj je sploh že slišalo zanj. Dati 30 let staro italijansko grozljivko je pomoje kar malo tumač, ne glede na to, kako legendarna in tabuljša je. Jaz sem itak za to že slišal, samo takih zadev se pač ne da kar tako prepoznati, če nisi gledal. Od Argentovih zadev sem, kolikor se spomnim, gledal edino Stendhalov Sindrom, pa še to čisto slučajno, ko je enkrat bila zadeva na nacionalki. Saj jaz se kar dosti na filme spoznam, samo v tem smislu, da pač poznam zadeve, gledal sem pa takih stvari bolj malo. Pač, v prostem času raje igram lepe igrice, kot pa gledam lepe fileme.

Sem pa vseeno pomoje tukaj med bolj filmsko razgledanimi, pa so še meni te tvoje tumač, kako je potem šele z ostalimi. No, pa ko si že napisal, da je Dario Argento car (kar je itak res), bom pa jaz to napisal: Asia Argento (njegova hčerka) :car: . Saj Dario je ŠEF, samo Asia je pa ŠEFICA. Jaz pač še bolj kot legendarne režiserje cenim legendarne deklice. Asia je meni čisto tumač, ko sem gledal Stendhalov Sindrom (kjer je ona imela glavno vlogo), sem bil čisto bogi, še najbolj zaradi nje - male psiho deklice so pač moja šibka točka. Potem sem jo pa kasneje videl v XXX, krneki, kje so glih njo dobili. Neka taka resna evropska igralka gre igrat v nek random Vin Dieslov film. No, saj zaradi nje v glavni ženski vlogi mi je film celo bil kar kul. Res zanimivo, kako je lahko nek beden film zaradi ene hude šefice čisto hudi. Ali pa sem samo jaz tak čudak, da gledam slabe filme zaradi dobrih deklic (in se imam pri tem super fino)?

Potegaman.jpg
Link to comment

Hehe, Jawsov se še spomnim ko so jih par dni po državljanski predvajali na RTV, jaz sem imel more o belih morskih psih še leta zatem in si smrt v gobcu morskega predstavljal kot najhujšo sploh :crybaby: .

Olrajt, k naslednjemu filmu, mogoče je bil ta film nekaterim preveč flashy in neurejen a kljub vsemu se ponaša s kupom zares čarobnih trenutkov, tu je eden takih:

slika3xw1.jpg

Link to comment
  • vrhovni
nekaterim preveč flashy in neurejen

I ain't one of those! Meni je to en izmed boljših filmov sploh, gledal sem ga že n-krat (za kar se lahko zahvalim RTV Slo, ki ga vsakih par let kdaj uturijo v spored) in me vedno znova nareži, še posebej Ruby Rhod. :lol:

The Fifth Element, of course. :bowdown:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.