Skoči na vsebino

Ugani film!


MaHe

Priporočene objave

Ma ja ni cajta skos gor viset od kar so nam v sluzbi internet vzel:)

PRASCI!!! Meni bi se zmešalo, če bi moral v službi osem ur (- malica in stranišče) sedeti pred računalnikom brez interneta. Tako pa čas kar hitro mine, ko razne bedarije po KSiju pišem.

Se opravičujem za zamudo, včeraj je prišel za PS3 Heavenly Sword demo, pa je bilo treba zadevo jasno malo prečekirat.

Evo en res čisto predober film, za katerega bi se spodobilo, da ga poznate, če ga že gledali niste.

beleklobasicedl6.jpg

Potegaman.jpg
Link to comment

Samo na hitro, ker se mi mudi. Od tega trenutka bom cel vikend oflajn, zato bom kar povedal odgovor, da lahko nadaljujete. Pač, en prostovoljec mora biti, pa je.

http://www.imdb.com/title/tt0390221/

To je čisto prehudi film, jaz sem ga gledal nekaj mesecev nazaj (ali je že kakšno leto tega?) na TV in me je res navdušil. No, saj sem vedel, da je tabuljša zadeva, zato sem ga pa gledal. Sicer je kolumbijski film, je pa bil tudi nominiran za oskarja za glavno žensko vlogo nekaj let nazaj. Poglejte si link, da malo vidite, za kaj se gre, če slučajno še niste slišali za ta film. Bi še kaj napisal, pa se mi mudi.

Potegaman.jpg
Link to comment

OK, sorry za offtopic, vem, da je že malo pozno, samo, kot sem rekel, sem bil cel vikend oflajn, pa sem zdaj en čuden post na začetku te strani videl, pa je treba to napisati.

V petek zjutraj sem dal jaz eno lepo slikico ene lepe deklice iz enega lepega filema. Sem mislil, da ne bo problema, ker je film zelo znan (edino problem je res v naslovu, da si ga ljudje kar ne zapomnejo, ker je malo čuden). Tam nekje pet minut do 15.00 pa se mi je mudilo na avtobus in sem samo na hitro napisal tole (malo skrajšana verzija mojega posta):

Samo na hitro, ker se mi mudi. Od tega trenutka bom cel vikend oflajn, zato bom kar povedal odgovor, da lahko nadaljujete. Pač, en prostovoljec mora biti, pa je.

http://www.imdb.com/title/tt0390221/

... Poglejte si link, da malo vidite, za kaj se gre, če slučajno še niste slišali za ta film. Bi še kaj napisal, pa se mi mudi.

No, pač, namesto, da bi povedal ime filma, sem kar dal IMDB link. Med drugim jasno tam tudi NA VELIKO piše naslov filma, pa še cel kup podatkov, glede na to, da gre za Internet Movie DataBase. Samo res mi ni jasno, kaj je za vas link do (naslova) filma hint, ali kaj? Hint, ki ga noben ni uspel razvozlati?

Nekaj ur kasneje, ko so ljudje še vedno razmišljali, kaj sem hotel s tistim linkom povedati, pride mimo tuning. On jasno za ta film ve, ker se spozna na zadeve, samo je pa vseeno hecen njegov post.

Ma naslova ne poznam, je picka pojedla tiste bule polne praska in ga svercala v ZDA al neki tazga....

LP,Sandi

Hehe. Samo res mi ni jasno, kaj ni noben na tisti link kliknil?

Sicer pa tisto ni pička, tisto je ena zelo huda luštkana deklica, katere lik odlično odigra ena luštkana igralka (ki je za to vlogo potem bila nomirana za oskarja, čeprav gre za nek kolumbijski špansko govoreči film). Zaradi njene vloge je ta film sploh tako hudi.

Ta film me je ves čas zelo spominjal na še en super duper legendarni film Lilja 4ever. Tako da, komur je tisti všeč, mu bo tudi ta, morda še bolj, morda malo manj, sigurno pa je čisto preveč vreden ogleda. V bistvu me je pri Lilji rahlo motilo, da je bil malo preveč lahkoten glede na svojo ultrahardkor tematiko (čeprav je ravno zaradi tega bil tako predober), ta je precej bolj krut, čeprav še vedno precej lahkoten in zabaven. Samo pri tem filmu (naslova namenoma ne pišem, za kazen, da vas bo ja izučilo in boste kliknili na zgornji link) mi je pa na koncu prihajalo maksimalno, prav tumač je bilo vse skupaj, medtem ko so pri Lilji res malo pretiravali z otroškostjo, je film bil preveč zabaven in vesel, da bi res imel nek orenk hardkor efekt. (Samo Moodyssonovi filmi so pač taki veseli in ravno zaradi tega so tabuljši.)

Potegaman.jpg
Link to comment

Kaki nesmisli? Edino timing je malo švoh, drugače pa res nisem nič kaj takega napisal. Jaz pač, ko kakšen film dam, potem tudi nekaj malega o njem napišem. Za mene je ravno to namen teh Ugani tem, da ljudem predstavljamo svoje favorite (ki jih oni morda ne poznajo), da drug drugemu širimo obzorja + da se imamo fino. To so pač take luštkane teme, v katerih si odpočijemo od drugih, takih z bolj resnimi hardkor megadebatami.

Meni se to zdi čisto butasto, da bi vse skupaj tako potekalo (vsaka vrstica je nov post):

En hecko: Kaj je to na sliki? LEPA%20SLIKICA

Drug hecko: Joj, ali ni to slučajno Finding EMO: Junior Strikes Back?

En hecko: Ja, itak.

Drug hecko: Mene pa zanima, iz katerega filema je ta slikica ...

.

.

.

Če bi se tako šli, potem je res čisto brezveze vse skupaj. Meni je prav zanimivo brati razne zanimivosti, ki jih ljudje pišejo o svojih priljubljenih filmih/igrah, ki jih jaz morda ne poznam. Če pa tebi ni, pa pač te zadeve skipni, pa samo slikice glej. Sicer pa, če bi rad videl, kako izgledajo moji pravi zabluženi megaposti, kjer pa res kar nekaj v tri dni bluzim, pa beri Xbox -> Ninja Gaiden Black temo.

Ko že govoriš o nesmislu: nesmisel je to, da jaz dam link do naslova filma iz uganke, čez štiri ure pa nekdo pride in reče, da ne pozna naslova, ve pa, o čem se film gre. Potem pa še teorije zganjajo, kdo naj nadaljuje, kot da moja uganka še vedno traja, čeprav sem jaz povedal njeno rešitev (oziroma link do rešitve) in za vsak slučaj še napisal, da naj pač nekdo nadaljuje, ki se mu to da. Zato sem sploh šel pisat zgornji post.

Ma ok se bom vrinil...

Ce pa kdo ve pravi naslov pa ga spustim naprej...

Legendarna izjava, nimaš kaj. Če ti še vedno ni jasno, jst, zakaj sem to napisal, preberi tistih nekaj postov, ki jih omenjam (konec 16. in začetek 17. strani).

Potegaman.jpg
Link to comment

No, jaz sem v bistvu dojel bistvo tvojega petkovega posta in videl naslov, ampak, ker ga je tuning vsaj gledal oz. bolj poznal od mene sem ga spustil naprej.

Anyhowever, res nimate pojma, kako ne poznate tako legendarnega filma, kot je Gegen die wand (to je bil ponesrečen hec BTW, res ne morem pričakovat da poznate vsak zahojen nemški film), ampak ta mi je bil res hud, sploh srčkana glavna igralka, in kako so se poigravali z njenim izgledom skozi leta.

Naj še povem da se gre film o tem, kako se je neka mlada turkinja poročila z nekim starejšim turškim klošarjem v nemčiji, da bi ji starši dali mir in da bi ahko žurirala naprej, krasna zadeva začinjena s kupkom poskusov samomorov in skakanja po posteljah. Res beden povzetek za tako dober film.

Kakorkoli, nov film:

Da bo boj zanimivo, nekateri navdušenci boste to vedeli že s prve. V katerem filmu, ki ga poznate vsi je uvodni komad zapela Nancy Sinatra (komad Bang Bang).

Še pomoč (klikni play za prvi komad)

http://www.midomi.com/index.php?text_type=songs&type=text&action=main.search&main-searchTerm=nancy+sinatra+-+bang+bang

Link to comment

Seveda je to Kill Bill 1. Meni še vedno carski film, čeprav se vsakomu (vključno z mano) zdi da je v tisti fajterski sekvenci, absolutno preveč krvi, pa še slabo narejena, povrhu, okej mogoče je hotel doseči neko grotesknost, ampak še kar.

Čeprav so ostali deli filma izredni (razkrivanje ozadja, mešanje risanke in filma itd. In sploh kot smo pri Tarantinu že navajeni, carska zvočna podlaga, IMO je tukaj malo slabša kot pri prejšnjih filmih razen parih izjemnih komadov, ampak bo pa tale za Grindhouse stokrat boljša, sem že slišal par komadov).

Link to comment

Tarantino. :car: Je pa v enem intervjuju izjavil da je Kill Bill proti njegovim prejšnjim filmom še bolj "Tarantinovski". Do te mere, da si dejansko predstavlja, kako ga gresta v kino gledat Vincent in Jules. :lol:

Enough talking, let's see some action - še ena živa legenda med režiserji:

negoljufaj7ux7.jpg

EDIT - 1.8.2007:

Hint: Igralec na levi je svoj glas posodil Sam-u Fisher-ju.

EDIT - 3.8.2007:

Ali je upadlo zanimanje za to temo, ali pa res dajem pretežke filme. :crybaby:

V obeh primerih razkrivam naslov: Scanners

Nadaljujte po želji.

Link to comment

O fak, vem da sem to videl enkrat davno nazaj na Kabel 1, sicer se ne spomnim več kot to da so se nekaj s posebnimi močmi tepli ampak takrat mi je bil karvšeč (v bistvu mi je bilo takrat kar vse všeč, bog vedi kako bi bilo to zdaj), naslova pa nikoli nisem izvedel.

Kakorkoli, zgleda se nobeden ne odzove. Zato dajem naslednjo sliko. Ena zelo enostavna zadeva.

jazsemlepqa1.jpg

Malo preveč komplicira s tistimi tremi časovno ločenimi zgodbami, ampak še kar zelo dober film s zares hudimi efekti.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.