Skoči na vsebino

Ugani film!


MaHe

Priporočene objave

Mystery Train od Jarmuscha si mislil? Niti približno.

No, morda ni slika najboljša, samo se vseeno vidi, da gre tu za neko fajtanje. Pomoje, kdor je ta film gledal, bi moral iz te slike skapirati. Samo, fora je ravno v tem, da vprašanje, če je kdo to sploh gledal. Saj, če ne bo šlo, bom še kakšno sliko (iz tega filma) dal, pa kakšne hinte. Na koncu bom pa itak malo več o filmu povedal, ker je res taka spipana zadeva, ki se jo splača pogledat.

Potegaman.jpg
Link to comment

Eh, danasnja mladina nima pojma. Lustne deklice, ki koljejo vampirje :car:. Ni boljsega.

HK film, kjer se vampirji tepejo kung fu :car: ... proti lustnim deklicam :car::car::car: .

Mesanica Buffy, Blada in HK kung fu filmov, zacinjena z Jackie Chanastim humorjem + hudimi fajti. Kako je lahko to komu beden film, preprosto nimam pojma. Ce si fan vampirskih filmov, ti bo dogajalo. Ce si fan HK kung fu filmov, prav tako. Ce si fan Buffy, ti bo tumac. Ce si pa fan vsega nastetega + ultimativno lustkanih azijskih deklic, potem pa :car: :bowdown: :car: :bowdown: :car::love::drool::rock::objem:.

Tista scena, kjer se ti deklici tepeta med sabo, ker obe hoceta istega medota, jaz sem mislil, da me bo pobralo od vsega lepega. Pa tisti ultimativni fajti na koncu v cerkvi :car: .

Potegaman.jpg
Link to comment

Ma, OK, ti kar nadaljuj. Itak ocitno nihce ne ve. Tudi jaz poznam ta film samo zato, ker sem slucajno enkrat videl reklamo zanj na hrvaski Nova TV. Se mi je ze od reklame cisto trgalo, itak, da sem ga potem pogledal (na Novi). Drugace je pa tudi Jackie Chan not, kot special guest star v eni totalno spipani sceni.

No, naslov je pa Vampire Effect (na zahodu, v originalu je pa The Twins Effect, ker sta baje ti deklici res neki dvojcici, ali nekaj takega. Sicer pa kao nek popularni HK pevski duo (po imenu The Twins). Pa drugace je ta film v tistih krajih zelo popularen (morda ravno zaradi Dvojcic?), pa cel kup HK nagrad je tudi kasiral, kolikor sem videl na IMDB.

Aja, kaj ti si tisto o oceni kar na random rekel? Hehe, ker dejansko imas prav (5.6 ali nekaj takega). Juslesi IMDBjevski, nimajo pojma, kaj je dober film.

Potegaman.jpg
Link to comment

Ok, hvala....bom mejbi enkat gledu, ce nem mel kej bol pametenga....

In ker se slabo poctum, da nezasluzeno nadaljujem, bom dal eno lahko uganko (pa tudi zato, kr sm uceri zvecer prvic gledu zadevo):

bscap0623.jpg

Slika je tud dost ocitna, da vidimo, kdo bo bil prvi :tepen:

Mam doma še vse dele do petke (6ke se ne), tko d mam ene par lepih vecerov pred sabo :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.