Skoči na vsebino

Call of Duty 4 [X360]


Priporočene objave

  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Mene pa še noben ni povabo :crybaby: :crybaby: :crybaby: Nobody likes meee... :lol:

bodi danes zvečer on line pa te bom jaz povabo. bova že nekaj našla da bo zanimivo ali pa se dajte vsi ki ste na CoD4 temi zorganizirat pa gremo vsi gor . tam po 20 uri. lp vsem :rock: ja pa daj se klikni na samotar13 gamertag strani da te vidimo.

dprulles.gif
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

občasno igram cod4 multiplayer zato za enkrat še nimam vsega odklenjeno.. zato me zanima točno kako je z orožjem, ki ga imaš na začetku.. to si lahk potem sam ustvariš tip modela, da začne z uno puško ko ma ovir in noter rdečo lučko ( ne se smejat, ker ne vem imena in ne da se mi zdej gledat it). sej takih tip pušk je več se mi zdi..

ker skoz ko se fajtam s kom ma un ponavadi to puško jaz pa neko bedno pač odvisno od klase, ki si jo izbereš.. a ma kdo kak napotek glede priporočljivega orožja itd.. vem da ta info obstaja v anleščini a nekak se mi ne da zdej to brat, ker se mi ne ljubi prevajat.. hvala. ;)

Link to comment
občasno igram cod4 multiplayer zato za enkrat še nimam vsega odklenjeno.. zato me zanima točno kako je z orožjem, ki ga imaš na začetku.. to si lahk potem sam ustvariš tip modela, da začne z uno puško ko ma ovir in noter rdečo lučko ( ne se smejat, ker ne vem imena in ne da se mi zdej gledat it). sej takih tip pušk je več se mi zdi..

ker skoz ko se fajtam s kom ma un ponavadi to puško jaz pa neko bedno pač odvisno od klase, ki si jo izbereš.. a ma kdo kak napotek glede priporočljivega orožja itd.. vem da ta info obstaja v anleščini a nekak se mi ne da zdej to brat, ker se mi ne ljubi prevajat.. hvala. ;)

mi lahko zvečer pošlješ invite pa se čujema na chatu in ti vse lepo razložim.moj gamertag maš pa klikni ;)

dprulles.gif
Link to comment

Eto zdej nažigam tole 2 dni in res kak tole seka, nevem kaj je v špilu tako posebnega anway, ma tisti magic kot recimo halo2, ko sem ga začel igrat, pa verjetno tudi zato, ker nikoli nisem nekaj dosti coda igral, pa je pač vse novo. Res orožij je, ko smetja in vsak najde nekaj za njegov slog igranja, pri meni je to malo rush, malo kamp inzaenkrat m16, nekaj pa ufuravam tudi m5. Kaj pa delajo nitro, ninja pa mlaky pa je beyond, ninja gre 120 killov, 20 smrti, mlaky pa mimogrede naredi 30 kill streak.

Drugače pa ker sensitivity kaj uporabljate, jaz sem trenutno na 3, mogoče bom šel na 4 v kratkem ?

Najbolj všeč mi pa je, da je tak hitro vse skupaj, 60 frejmov naredi svoje, res svaka čast iwju plus tega vendo najdeš kakega slovenca gor, hehe.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.