Skoči na vsebino

Call of Duty 4 [X360]


Priporočene objave

  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Hvala bogu za tole spremembo, onih WWII vojn je že itak preveč. Mogoče bi si mogli ustvarjalci zmislit eno svojo vojno, pa bi pol cel igračarski svet en cajt ustvarjal samo igre na tisto temo :lol::lol: . Drugač pa zgleda kar kul tole, podobno kot Counter Strike... Joooj, kak bojo PCjaši noreli, če nebo tega za tavlko škatlo :D

Je kdo zasledil kje vsaj okvirno kaki release date?

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Hja, če se bodo sovragi spet spawnali od nikoder, se čudežno pobrali po usodnih strelih

zato sem prenehal igrat cod3 na najtežji stopnji, ker je za popizdit najbolj skriptani špil do zdaj :eviltongue:

na veteran je res neznosno težko predvsem tista misija v gozdu, ko morš prek neke ceste it pol pa mortar uporabit. na tem delu sem bil sigurno ena dva tedna, vendar na koncu mi je uspelo.

uradno sem grizzled veteran :D

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...

Ok.....naj vam bo u lazy arse hoz!

Signup za CoD4 beta je ze potekel! Tako da ce ste fasali Token za dolpoteg ga lahko igrate. Ce niste...potem ga NE morate dolpotegnit, ali pa najdite nekoga, ki CoD 4 ze ima in naredite Account Swap glitch!

A KSi to smatra kot bilokaksno piratstvo? :headscratch:

Ne vem...ce da potem bom navodilo izbrisal!

Anyway..najdete slehernega imetnika CoD4 bete! Mu date račun, da znova downloada Beto s vašim računom. Nato se vi na svojem boxu loginate pod le-ta račun in dolpotegnete Beto.

Za tistega ki beto ima:

Gre pod Account Managment>Download History> CoD4 beta....Nato NE stisne Download again ampak naloži Xbox guide, zamenja račun s vašim in Guide-a zapre.

Download again se pojavi pod vašim računom v istem zavihku kot prej. Nato zadevo se 1x dolpotegnete.

Zdej valda ni treba cele Bete dol vlect, saj je glavno, da imate vi pod vašim računom možnost Download Again.

Ostalo je valda jasno..... :fiufiu:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.