Skoči na vsebino

Program za video


Priporočene objave

  • vrhovni

En izmed boljših programov za rezanje/editiranje video fajlov je VirtualDub (ozr. kakšna izmed njegovih verzij, saj je zadeva opensource in je ogromno različnih verzij z različno podprtimi formati). Za samo razrezati .wmv fajl na par delov je pa verjetno najlažje, če poguglaš za kak 'wmv splitter' in bo to to.

Link to comment
Hahaha! Tole sem se pa nasmejal!

.wmv je movie maker datoteka - Windows media video

In movie maker ga podpira od vsega začetka, ker je to tudi edini format v katerea izvaža svoje filme.

Drugače pa, če imaš nameščen SP2 (govorim za XP) potem imaš najnovejši movie maker.

Hahahahaha....ka misliš da sem taki retardiranec, da ne vem kaj pomeni .wmv?? samo če odprem file, pa napiše this fiule is not valid :yuck:

EDIT: no ja, kot zgleda, nisem neke vredu naredil. sedaj mi odpre, ampak ne vem, kako bi lahko en del videa izrezal :headscratch:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Hahahahaha....ka misliš da sem taki retardiranec, da ne vem kaj pomeni .wmv?? samo če odprem file, pa napiše this fiule is not valid

Nič osebnega. Samo včasih dobiš kako budalo na forum, ki nima pojma o ničemer.

Drugače pa zložiš film na timeline in ga predvajaš do točke kjer narediš prvi rez (imaš gumb za to) in potem predvajaš naprej do točke kjer narediš drugi rez. Potem pa nepotrebne stvari samo odstraniš.

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.