Skoči na vsebino

Playstaion 3 HDMI


miladojko

Priporočene objave

Verjetno si pod Video Output (v PS3 nastavitvah) nastavil HDMI? Si probal na istem TV vhodu kot Xbox? Lahko probaš resetirat PS3 nastavitve tako, da najprej izklopiš konzolo in jo vklopiš tako, da držiš gumb za vklop par sekund dokler ne slišiš dveh piskov (in imaš vklopljen samo HDMI kabel - brez AV kabla).

Drugače pa že imaš primerno temo za tvoje vprašanje: http://www.konzole-slovenija.com/vb4/showthread.php?3089-PS3-TE%C5%BDAVE-HW-NASVETI-(mrtev-ni-slike-nekaj-ne-%C5%A1tima) kjer boš prav tako dobil odgovor in je odpiranje nove teme popolnoma odveč (in še kaj več kot samo to)...

We don't quit playing because we grow old. We grow old because we quit playing.

userbardanteksi.gif

Link to comment
Sem bil pri prodajalcu in probal na drugem modelu in je delal z mojim HDMI kablom!

Na mojem pa zopet nic,...klical na servis(povedali ce xbox 360 dela,mora tudi playstation)....katastrofa!

Zadnja resitev je ta kabel http://www.goblin.si/dodatna-oprema/ps3ps2-hd-komponentni-kabel.... a je kvaliteta slike enaka kot prek HDMI?

LP

Tole pa res ni nobena zadnja rešitev dej.

Očitno je neki narobe s tvojim PS3, ali pa imaš pač v nastavitvah konzole napačne nastavitve. Preko AV (karkoli že to pomeni) si nastavi pravilno display na HDMI in shrani nastavitve. Pojavila se ti bo seveda črna slika. Preklopi na HDMI vhod in verjetno bo vse v redu.

Če ne, je pa PS3 za na servis.

lp,

k_k

Link to comment

Probal sem na vseh vhodih in na niti enem ni dal signala....

Klical sem tudi v Nemcijo (PHILIPS) in so mi tam zagotovili da mora delat ta model tudi z PS3....(KER ORGANIZACIJA PHILIPS SLOVENIJA NI VEDELA SPLOH NIC )

Izgleda da je nekaj narobe z TV aparatom,nimam pa garancije vec.....

Izgleda bom moral nov TV nabavti!!!

Jutri grem po nov TV in bom PS3 sabo mel...in ga direkt priklopim tam(brez tega ne kupujem nic vec):hihi

Urejano od miladojko
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.