Skoči na vsebino

PSP-290 gps


LaMike

Priporočene objave

  • Odgovorov 127
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Evo ni problema!

Na tem linku je GMDL tool. To je orodje za downloadat mape z google.maps.com ali pa .de itd...

http://www.rogepost.com/n/7253862475

Vodič pa je na tem linku: http://deniska.dcemu.co.uk/

Zdaj pa še na kratko nekaj o uporabi v Slo;

Posnameš GMDL na računalnik. Odpreš mapo v katero si ga posnel, greš v Obj mapo in potem v debug mapo. Z rdečo piše Global Map Downloading tool in zaženeš.

V brskalnik odzgoraj vpišeš Slovenia pa si na Sloveniji. Ampak ti priporočam, da ne potegneš cele dol, razen če maš veliko časa. :lol:

No, da mapo downloadaš pa idi z temi bari ob strani za premikanje, čisto levo in čisto gor. Tam ti piše Download map ( skrajno levo in gor).

!!PAZI!!! ime mape se mora začeti z _ !!! Torej _Maribor, _Ljubljana, _Slovenija itd.

Daš download in počakaš, ko konča, pa greš v mapo Obj/debug in tukaj vidiš mapo.

Prekopiraj pa kr celo mapo _Maribor ( recimo) na tvoj psp, z vsemi temi fili, ki jih vsebuje.

Upam, da je jasno za kaj gre če pa ni, pa vprašajte :beer:

Aja pa GeoData-e za enkrat ne gre dol potegnit. Včeraj sem natančneje prebral kaj je to. To je v bistvu informacijski dodatek k mapi, ki vsebuje vse hišne številke in podobne zadeve in podrobnosti tiste mape, ki jih downloadaš. Če pa je kdo talent, pa lahko to potegne iz Garmin map. Samo Garmin jih baje vsebuje. :eviltongue:

Lp, pa vprašajte :beer:

Aja pa mapa Maribora, do Šentilja in do Miklavža ter do Bresternice in konca Melja zasede 18 Mb.

Link to comment

Ok. Mi je že prej ratal, ampak vseeno hvala za hiter odziv. Zdaj pa še mal vprašanj.

Ali lahko mape pregleduješ brez GPS PSP-290 sprejemnika, ker ga še nimam (nabavim v kratkem) in bi rad sprobal če mi prikazuje mape? Rad bi imel do takrat ko ga dobim vse pripravljeno da ga samo priklopim.

Kam dam mape na PSP, v kater direktorij?

Link to comment

Ja mape gre pregledovat brez gps sprejemnika. Ni nujno, da maš psp-290, lahko maš katerega drugega ( Holux itd.) ampak, moraš naredit iz sprejemnika na psp usb kabl. Če pa ga ne trofiš ti lahko psp brickne.

Mape pa gredo v direktorij ...psp/game340/MapViewer/maps/_Maribor

Oz GameXXX katero verzijo CFW maš. :cough:

Da se ne rabiš zajebavat z nogps ebooti, ti povem, da lahko narediš oz posnameš MapThis! popolnoma enako, kot da maš sprejemnik, vse kar bo drugače bo, da ko boš šel na gps info ti bo pisalo gps status:off ( odzgoraj levo), pa nobenega satelita nebo :lol:

Z MapThis!-om maš probleme? Če jih maš napiši naslov mail-a ti pošljem komplet z 2.71 eboot-om in 3.03 eboot-om. ( Dobiš jih iz 2.71 in 3.03 uradnega sony FW updaterja). :beer:

Link to comment

Jaz sem napisal, kje sem ga jaz kupil pa da je ziher da bos dobil.

Drugače pa na paypalu, ko se registriraš, vneseš št. kartice in te zadeve, lahko preneseš ( na samem začetku) maksimalno $300.

Ne rabiš čakat na potrditev, ampak več ko $300 ne moreš plačat. Ti pa vzamejo potem še $12 provizije.

Je pa vlka prednost to, da pri tem tipu ko sem dal naslov za njega, ma zavarovan račun, preko paypala in če boš preko paypala plačal, boš garantirano dobil ali ( v tem primeru) receiver ali pa ti paypal povrne denar in stroške.

Če pa plačaš preko denarnega nakazila, pa te lahko nategne. 1 čakal bo 14 dni da bo denar dobil ( tolko je blo ko sem nakazoval v ameriko, lahko, da bo tu dlje trajalo. 2. Nimaš garancije, da boš zadevo sploh dobil.

Zato ti priporočam paypal, garancija in 300 maksimum :beer:

Link to comment

Si ziher da bo z adriaroute? ? ? :drool: Bom leto kolegu da mi ga posodi pa sporočim kaj se zgodi ok? Me prav zanima, ker ne vem kako podlago ma adria route, ker pravijo da bi naj bil prav program to ne pa samo mape. Zato tudi taka cena! :hyper: Bom poslal sms da vidimo kaj bo reko :hyper:

Drugač se ti bol splača posebaj nabavit 65€ za sprejemnik, če bo 100 v trgovini :beer: Pač počakaš malo pa je 10 dni sem jaz čakal

Aja sam upam, da bo kaj ker ma crackanega :headscratch:

Link to comment

Lep pozdrav vsem skupaj!

Zaenkrat še nisem dobil adria route, ampak je ideja kako pripravit zadevo, da bo delala.

No prišel pa je Unoffical MapThis, ki je bolj izpopolnjen kot original. Sem ga ravnokar testiral. Drugače pa je dodano glasovno vodenje, hitrejše lociiranje,

boljše iskanje satelitov ( sedaj ko pada dež in je zelo oblačno sem imel signal 3 satelitov :thumbup: ), glas pri iskanju satelitov itd.

več na http://dl.qj.net/Unofficial-MapThis-PSP ... /catid/151

Tukaj je direkt povezava za download. Dela pa le z 3.40oe-a FW in pa originalnim psp-290 receiverjem!!

Cool zadeva, veliko boljša od mapthis-a ( za moje pojme)

Prijetno popoldne :beer::beer:

Link to comment

@kifni

Od kje pa tebi te informacije glede psp+adria route?

@LaMike

Kak napredek glede AR na pspju? Predlagam ti, da pogledaš glede navigacije tudi na mobisux.com forum pod PDA in GPS. Če seveda že nisi gor. Tu je kar nekaj stručkotov, ki vedo kako in kaj. Mogoče bi imeli tudi kakšne ideje glede pspja. ;)

Link to comment

Serbus vsem skupaj!

Torej napredek je minimalen! Zakaj? Ker mi je komaj do včeraj uspelo, dobit delujoč AR na koncu pa še zbananat zadevo.

Sem probal že sicer zadevo spremenit v ISO obliko(mislim da je ISO dovoljen izraz jel?). Ampak ga potem ne gre zagnat. Najprej vse datoteke, ki jih vsebuje AR spremeniš v eno ISO datoteko, potem pa presnameš v iso mapo.

Kaj mi ni jasno? No ni mi jasno, ko maš (recimo) adriaroute1.60 file, pa ga zaženeš začne nekaj snemat. Ni mi pa jasno, kaj snema pa kam snema :doh: Je pa še potem zraven mapsource, katerega zaženeš vpišeš kodo id garmin naprave pa je. Označiš ( skoraj enako kot v GMDL) del karte ki ga želiš pa pošlješ na napravo. Zanimivo je da najde priklopljen psp, preko usb-ja, kot gps :doh:

No za konec, ko sem reko, da ne vem kam ga posname. V bistvu snema dva dela ( ne vem imena točno na pamet). En del lahko določiš kam posname drugega, pa nimam pojma kam snema...:headscratch:

Se javljam z novicami...pa podajte mi kakšno idejo... :innocent:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.