Skoči na vsebino

PSP-290 gps


LaMike

Priporočene objave

Veš kaj je problem...da so mape od garmina v fbl formatu, map this pa podpira ( nevem točno kiri format je to) gpfs format? Pa bi jih trebalo spremenit ( nekak), ko so se že na deniska.dcemu.co.uk ukvarjali pa ni nič ratalo. Jaz pa tud nimam inteligentne rešitve... :crazy:

Če komu rata jih naj priposta...da bi šle garminove mape v mapthis bi blo super. Ker unoffical podpira glasovno vodenje :o pa še svoje glasove si lahko noter daš :doh:

Moja teorija je pa bla naslednja: Če presnameš flash od garmina ( torej izvajanje programa) mu dodaš mape in vse skupaj spremeniš v en iso file, da bi skoraj moralo it...pa ne gre :doh:

Link to comment
  • Odgovorov 127
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Sej mislim, da bi MapThis! moral laufat tudi na 3.03 oe-a. Ker ne glede na to če uporabljaš 3.40oe-a maš prx-e od 303 pa 271. Edino poglej če je mapthis compatibilen z tem FW. Tazadnji 0.4.99 mislim, da je samo z 3.40oe-a in 3.30oe-a in a2.Če ne pa preberi navodila, če jih ne razumeš pa vprašaj. V naprej ti povem, da rabi okoli 10 minut, da ti data.dxar file naredi. Potrpežljivost pa bo.

Glede mape. Meni zasede 20mb, mam pa od kamnice ( tudi zraven) pa do Melja ( tudi zraven), pa do konca Miklavža na drugi strani pa do konca Šentiljske c. tja do rondoja, če greš po hitri cesti. Glede zmanjševanja pa mislim, da ni možnosti.

Drugače pa je na opažam, da se v Uk že trudijo za pridobitev GeoDate z pomočjo poštnih številk. :crossfingers: Upajmo, da bo čim prej pri nas.

Link to comment

Mislim, da na skrajno desni strani nekje na sredini piše od kod naj vleče mape in to lahko spreminjaš. Če maš starejšo ali novejšo verzijo ( nevem točno na kiri) je pa na skrajno levi strani napisano od kod vleče mape+tega da si lahko route-o ustvariš pa te potem celo po tej routi vodi.

Če še vedno ne veš kako spremenit na google.maps pa poglej naslednjo zadevo ( proti koncu strani): http://deniska.dcemu.co.uk/

Piše komplet kako uporabljati gmdl tool ( sicer staro verzijo ampak nič ne de).

Prijetno popoldne :beer:

Link to comment
lep pozdrav

Če bo kdo naročal GPS za PSP preko ebay-a naj pove ker ga potem tudi jaz naročim!

A so mape za PSP GPS ze naloze ali jih moras s kje download-ad in iz kje? In kaj moras narediti ko kupiš PSP GPS (registracija...)? :puppy:

HVALA! gingers

Program, mape vse potegneš iz interneta. Preglej o čem smo se že pogovarjali pa poglej linke. Jih imaš za vse potrebno. Registracija ni potrebna.

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

torej geodata je podatek, ki vsebuje hišne številke in naslove. Kar pomeni, da ko dobiš v roke ta podatek je psp in mapthis sposoben glasovno voditi in kazati pot, ter jo tudi preračunavati.

Brez geodate lahko samo spremljaš pot. Da se jo pa baje potegnit iz tom toma in Igo-ta. Ampak ne vem kak. Na deniskinem forumu sem vprašal, ampak zadnje tedn dni ne morem gor. :a_a::mirror:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Za izklop lučke oz osvetlitve greš na settings, backlight auto-off in daš na off. Potem pa še daš auto sleep na off. To je to pa se ekran ne izklaplja več.

Kaj se tiče satelitov ti predlagam naslednje. POtegni mapthis v.05.1b dol, in pa 2.71usb.prx in pa 3.03gps.prx ( če jih rabiš ti jih pošljem 0.5mb), to je najboljša kombinacija.

Če to ne laufa boljše, počakaj na en res lep dan, ko bo zelo malo oblakov, pa zalaufaj zadevo, mora najti najmanj 8 satelitov. Če jih ne najde, nekaj ni vredu ( skoraj druga ko software nima bit).

Dislociiranost pa lahko pripišeš googlovim mapam. Mogoče je prišlo do kakšne napake, ko si mapo downloadal. Probaj potegnit enako mapo s tem, da jo malo razširiš (več okolice, manjši zoom, večji zoom).

Upam, da pomaga!!

CHeers!! :beer:

Link to comment

Pa prištej carino + davek + stroške ponovnega pakiranja in dostave od carine do tebe, in boš prišel do vsote , katera se po moje ne splača, in greš raje v avstrijo ponj. Najbolje pa je vseeno v BigBang.

PA če kaj crkne boš pošiljal v ameriko? Garancija prav tako nekaj odtehta. V Bigbangu pa ti ga ne bodo poslal v popravilo , če boš prinesel PSPja kupljenega v ZDA z ameriškim računom.

Splača se mogoče pri dražjih nakupih, pri cenejših ala 100-200EUR pa mislim da nimaš kaj sploh študirat.

ps, mislim pa da tako računajo tudi v BigBangih in ostalih trgovinah in zato tudo kar po svoje dvigajo cene nad evropske uradne...

LP,Sandi

PS, ce koga zanima nakup R4 naj me kontaktira na ZS ali EMAIL: tuning@volja.net

r4forumro4.th.jpg

ali www.taskmedia.si

Link to comment

Se strinjam z tuningom. Jaz mam izkušnje z naročanjem in prevozom velikih enot blaga ( tudi posameznih) tako, da sem približno ocenil koliko me zadeva na koncu pride (2-3 eure gor-dol).

Sicer pa sem zasledil, da bo uradna cena psp290 gps-antene v europi 99 eurov ( plus varijabilno od trgovine do trgovine).

Cheers :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.