Skoči na vsebino

Red Dead Redemption


Priporočene objave

Ker nisem našu nikjer RDR teme na forumu( pa sem ga prečesu po dolgem in po čez ), sem se odloču, da nardim novo, ki bo služila za pogovore glede RDR, dogovori za igranje MP, trophy hunte in podobne stvari.

Bi pa rabu pomoč pri tropy huntu za MP. Seveda, lahko tut jaz pomagam, glede ostalih tropy, kako se jih dobi, kje in tako dalje. Vglavnem, če kdo igra in bi rad 100% imel trophy nej pove, pa bomo skupi to zdrilal. Aja pa, da ne pozabim ometi igram na ps3;)

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment
Ker nisem našu nikjer RDR teme na forumu( pa sem ga prečesu po dolgem in po čez ), sem se odloču, da nardim novo, ki bo služila za pogovore glede RDR, dogovori za igranje MP, trophy hunte in podobne stvari.

Bi pa rabu pomoč pri tropy huntu za MP. Seveda, lahko tut jaz pomagam, glede ostalih tropy, kako se jih dobi, kje in tako dalje. Vglavnem, če kdo igra in bi rad 100% imel trophy nej pove, pa bomo skupi to zdrilal. Aja pa, da ne pozabim ometi igram na ps3;)

Mas temo na xbox forumu, ker vec al manj jo ma folk za boxa :)

xIx%20Avart%20xIx.pngVanishingAvart.png
Link to comment

Jaz imam obično verzijo. Dodatek Undead Nightmare mi je pa kolega dal, ker jo je zadel na neki nagradni igri, sam on tak nima ps3, tak da mi jo je kr dal. Bom pa tut v kratkem dlc nabavu.

Kar se špila tiče, je vsekakor vredna nakupa. Jaz sem jo kupil sicer v angliji. Pršla me je pa okoli 18€ z poštnino vred. Tak, da za te pare tak špil..Majka.:cool:

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment
  • 4 years later...
  • 1 year later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.