Skoči na vsebino

Super Smash Bros. Brawl


Tr0n

Priporočene objave

Prosil bi, če vse vaše kode napišete še sem (tisti, ki so že napisani jim ni treba), da bomo imeli večjo preglednost. Tudi vsa dogovarjanju o terminu za špil naj potekajo v tem topicu (Wii online topic, link spodaj).

http://www.konzole-slovenija.com/forum/viewtopic.php?t=1797

P.S: V ozadju že pripravljam turnir, poskrbite da se nas zbere najmanj 8. Moja friend koda sledi, ko končno najdem kakšen izvod.

Link to comment
  • Odgovorov 421
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Danes sem okoli 11:00 šel v Müllerja v MB je niso imeli, prav tako je niso meli v BB v europarku (to je tak bilo za pričakovat :doh: ). Zaj pa me zanima, če se bo kdo v kratkem odpravil v austrijo ali kam drugam po nabavo špila, pa bi še meni enega vzel pa plačam po pošti :) .

Pošljite na ZS in vrnem naslov.

Hvala

Link to comment

Evo sm reku da bom sporoču kako je kaj po trgovinah z brawlom....v bofu in v big bangu ni ne duha ne sluha o brawlu ^^ v muller sem pa šel takoj ob odprtju tam se pogledal po policah in ga ni bilo....nato sem pa vprašal prodajalko je pogledala in je rekla ja mamo ga in ga prinesla iz skladišča :DDD tako da se da pogledat in verjetno še ni na policah :D:beer::beer: LETS BRAWL"!!!!!

Link to comment
Evo sm reku da bom sporoču kako je kaj po trgovinah z brawlom....v bofu in v big bangu ni ne duha ne sluha o brawlu ^^ v muller sem pa šel takoj ob odprtju tam se pogledal po policah in ga ni bilo....nato sem pa vprašal prodajalko je pogledala in je rekla ja mamo ga in ga prinesla iz skladišča :DDD tako da se da pogledat in verjetno še ni na policah :D:beer::beer: LETS BRAWL"!!!!!

Kaj to si gledal v Mullerju v MB? Kr če ga majo... ŠE ZAJ LETIM PO NJEGA :hyper::hyper::hyper:

Link to comment
Evo sm reku da bom sporoču kako je kaj po trgovinah z brawlom....v bofu in v big bangu ni ne duha ne sluha o brawlu ^^ v muller sem pa šel takoj ob odprtju tam se pogledal po policah in ga ni bilo....nato sem pa vprašal prodajalko je pogledala in je rekla ja mamo ga in ga prinesla iz skladišča :DDD tako da se da pogledat in verjetno še ni na policah :D:beer::beer: LETS BRAWL"!!!!!

Kaj to si gledal v Mullerju v MB? Kr če ga majo... ŠE ZAJ LETIM PO NJEGA :hyper::hyper::hyper:[/quote:1sq7ncly]

Jaz sem bil v Mullerju v MB pa mi je rekel naj pridem v ponedeljek. Stric ga je mel vnešenega v računalnik, samo na polici ga ni imel, tak da je verjetno še v skladišču in ga še niso dali na police.

Link to comment

Vse kaže na to, da bom v ponedeljek zjutraj sel v Müllera po SSBB :beer:

Ker pa že komaj čakam, sem poiskal star GC controler in SSBM in malo "povadil", pri tem pa sem opazil, da sloh več ne znam igrat :doh:

Zaj pa me zanima kateri controler uporabljate in kako se igra z ostalimi, ker GC mi zaj ni prav nič všeč :yuck:

Link to comment

dobil danes svojega na rudniku =P

gc kontroler > all na wiimoteu meni soebno smrdi igrat ker maš za skakat tist križec in pol je mal težje skakat in delat combote in special attacke...

torej kdaj udarimo online? js sam da falcota odklenem pa mam vse kar rabim =) se pa poooooočasi ufuravam nazaj v meele čase ='/

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.