Skoči na vsebino

Super Smash Bros. Brawl


Tr0n

Priporočene objave

  • Odgovorov 421
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • vrhovni

Bemvas, v nobenem ljubljanskem Muellerju jih trenutno nimajo, ker ste jih še tam, kjer so jih imeli, pokupili. Golazen ena. :D

Verjetno jo bodo tudi v BB-ju, poleg tega pa imajo zadnje čase tam kr "normalne" (evropske) cene ;)

Sem klical danes v BB in sem, še preden sem omenil, za kateri špil sploh gre, povedal, da je izšel šele v petek - odgovor prodajalca? "Aja, če je pa čisto nov špil, potem mi sploh gledati ni treba, ga zihr še vsaj en mesec ne bomo imeli." :doh:

Link to comment

Imam eno težavo kaj se tiče WiFi igranja. Grem pod normalen brawl za 4 (nevem kak se točno reče :sweat: ) In me vrže na čakanje, da poišče nasprotnike, vendar teh nikoli ne najde. Zaj imam že dobrih 10min prižgano pa ni najdlo niti enega. Še ma kdo to težavo? Mogoče evropski serveri niso porihtani? Help :puppy:

Link to comment
  • vrhovni

Gorky, hvala, a ni treba .. po vsej verjetnosti itak še ta teden v ljubljanskih Muellerjih spet dobijo novo pošiljko, če bi mi ti pošiljal, pa itak pred sredo ne bi prišlo, ti bi imel extra delo, jaz pa še dodatno ceno poštnine. Hvala vseeno. :beer:

Glede onlinea .. se ne bi čudil, če je zaradi prevelikega navala novih igralcev takšna štala, kot poročate, da je. Se zna izboljšati v naslednjih dneh/tednih ..

Link to comment

Glede online igranja sem jaz nasploh razočaran nad Nintendom. Dobro, do zdaj sem igral samo Super Mario Kart preko neta in za ta Brawl čitam, da je isto sranje. Nobenih lestvic igralcev, ni možnosti komunikacije, friend codi so totalna bedarija, zakaj ne morem kar nekoga kliknit in ga dodat med friendse.

To ubija vso veselje do online igranja.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.