Skoči na vsebino

Super Smash Bros. Brawl


Tr0n

Priporočene objave

  • Odgovorov 421
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • vrhovni

Hoho, ga seka tale špil. Zdej se z dečvo prebijava čez Subspace Emissary, pa ene par uric klasičnega Brawla imamo za sabo, tako da nisva več tako grozno nesposobna, kot sva bila na začetku. :D

Subspace Emissary je zakon, animacije med stopnjami so svetovne, še posebej, ko se zajebavajo iz česa (recimo Snakeovega skrivanja v kište :lol:) .. dobrih 16 ur v petih dneh igranja - hja, že dolgo nisva kakšnega špila toliko igrala. :tepen:

Link to comment
Hoho, ga seka tale špil. Zdej se z dečvo prebijava čez Subspace Emissary, pa ene par uric klasičnega Brawla imamo za sabo, tako da nisva več tako grozno nesposobna, kot sva bila na začetku. :D

Subspace Emissary je zakon, animacije med stopnjami so svetovne, še posebej, ko se zajebavajo iz česa (recimo Snakeovega skrivanja v kište :lol:) .. dobrih 16 ur v petih dneh igranja - hja, že dolgo nisva kakšnega špila toliko igrala. :tepen:

Subspace zakon? Men se je zdel živ dolgčas, preigral pa sem ga semo zato, ker hočem tem hitreje met vse like in potem vadt s tistimi, ki so mi všeč.

Sicer pa je igra zakon(gre kdo jutri dopoldan online; mojo FC dodamv kratkem)?

Link to comment
Hoho, ga seka tale špil. Zdej se z dečvo prebijava čez Subspace Emissary, pa ene par uric klasičnega Brawla imamo za sabo, tako da nisva več tako grozno nesposobna, kot sva bila na začetku. :D

Subspace Emissary je zakon, animacije med stopnjami so svetovne, še posebej, ko se zajebavajo iz česa (recimo Snakeovega skrivanja v kište :lol:) .. dobrih 16 ur v petih dneh igranja - hja, že dolgo nisva kakšnega špila toliko igrala. :tepen:

Subspace zakon? Men se je zdel živ dolgčas, preigral pa sem ga semo zato, ker hočem tem hitreje met vse like in potem vadt s tistimi, ki so mi všeč.

Sicer pa je igra zakon(gre kdo jutri dopoldan online; mojo FC dodamv kratkem)?

jst subespace ne znam končt great maze, se nejklih zatkne... (70%)

Wiiha!

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Ma so eni čabani te Nintendo of Europe, ej. Potem sem se spravil še sesuvati moje port forwarding settinge na routerju, če bi slučajno to kaj imelo zraven, pa, seveda, očitno nima. Odprl vse kar se dalo, Wiija vtaknil še v DMZ, pa isto sranje. Pet minut v pre-match lobbyju, nikjer nikogar. V Spectator modeu sem pa kar instant nek error fasal, ga moram nekoč preveriti, če kaj piše o njem.

Link to comment
  • 1 year later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.