Skoči na vsebino

Devil May Cry 4 [PS3, X360 & PC]


Priporočene objave

DMC4 bo na Xbox360 samo bo samo port in to slabši (na 1up si preberete pod preview ko so to povedali).

Enako se je govorilo za Assassins Creed... Pa je nakoncu bil boljši na... khm... xboxu.

Upam, da se ne bo ponovilo.

Prav privoščil bi PS3 uporabnikom, da enkrat dobijo boljšo verzijo multiplatform igre. Vsaj enkrat, če je bilo že tolkokrat obljubljeno...

Sploh pa se tega kateri bo boljši ne "prebere na 1up" ampak se vidi v živo dokončan špil na domači konzoli, če se že hoče primerjat...

Ker besede so eno, resnica drugo. To je Sony že večkrat nakazal.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
  • Odgovorov 134
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

PS3=no loading times=auto win.

Torej po vseh Sonyjevih lažeh še vedno obstajajo ljudje, ki verjemejo na besedo?

Kolikokrat gre osel na led? Enkrat... Torej očitno nekateri še osli niso...

Autowin bo enkrat februarja, ko izide. Mogoče takrat.

Ker je bilo do danes že toliko "autowin" situacij, ki so se spremenile v "autolose" v trenutku ,ko je igra izšla... Oh well.. Some people never learn.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Neb reku da je autowin zaradi dejstva, da ga je PS3 dobil kasneje. Oblivion je v bistvu res slab prikaz optimizacije za 360ko. PS3 verzijo bi sigurno raje kupil pa tud, ce je tok poznej izsla. Je dosti bol uzivantski kokr na 360, kjer imas prakticno dost zmrzovanj, štekanj ipd lapsusov.

DejchSLO.png
Link to comment
PS3=no loading times=auto win.

Torej po vseh Sonyjevih lažeh še vedno obstajajo ljudje, ki verjemejo na besedo?

Kolikokrat gre osel na led? Enkrat... Torej očitno nekateri še osli niso...

Autowin bo enkrat februarja, ko izide. Mogoče takrat.

Ker je bilo do danes že toliko "autowin" situacij, ki so se spremenile v "autolose" v trenutku ,ko je igra izšla... Oh well.. Some people never learn.

No malo krajse nalagalne case bo PS3 verzije sigurno mal, ker bo slo 5gb igre na disk. Drugace pa spil so razvijali na PCjih na nekem njihovem multiplatform razvijalskem orodju tko da je spil logicno na obeh konzolah videt skoraj enak, razn da ima spet PS3 zarad manj rama malo slabše texture, kar je dokaj logično če igre ne optimiziraš za vsako konzolo posebej :) Dejstvo pa je da bo igra na vseh treh platformah po videnem dober nakup :beer:

Link to comment
DMC4 bo na Xbox360 samo bo samo port in to slabši (na 1up si preberete pod preview ko so to povedali).

MaTTra: A je to res, da bo xbox verzija zgolj port?

Ker Hiroyuki Kobayashi iz Capcoma pravi... da so DMC razvili s pomočjo MT Framework (multi target framework)... ki laufa na PCjih in je narejen za delanje multiplatform iger.

In specifično pove, da je MT Framework engine, ki ne cilja na določeno platformo.

Konkretno: DMC4 so naredili v MT Frameworku za obe konzole (in PC) hkrati.

vir: http://www.gamegrep.com/news/6419-devil ... is_easier/

To je seveda resnica, ki velja v mojem svetu.

Kakšna je resnica, ki velja v svetu fanboyev pa nevem... Aja sej res... to so te resnice, da so vse igre delane za PS3, xbox pa dobi sam slabše porte... Obviously je največkrat ravno obratno.

Tudi z Assassins Creedom je blo podobno... Baje naj bi bil na PS3 lepši, saj je bil razvit najprej za PS3 in portan na xbox... resnica je bla ista kot pr DMC. Razvit na PCju za konzole.. lol :lol: Fanboyi si radi kej zmislijo, ne zamerite jim ker so taki.

In glede grafike v demu so že prve ocene sokoljih oči poznavalcev, ki se v en glas strinjajo (minus glasovi fanboyev katerih oči ne morejo videti resnice), da ima xbox verzija lepše texture in boljši lighting.

To je seveda demo... v celi verziji igre se lahko še vse spremeni. Not really... lol :lol:

MaTTra: Upam, da ti krajši loading time pomeni veliko več kot grafika in boš vsaj tako uspel rešit svoj ponos. Ponos? Sorry pozabljam, da fanboyi nimate ponosa. lol :lol:

Hot tears of shame all the way.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Caki a si slucajn gledo primerjavo na GT?

Ne. Tega se ne vidi na ultra skompresiranih filmčkih....

Sicer pa zaka mors vsako in to res cist vsako temo spremenit v neko fanboy debilizacijo? Fak ej ...

Samo povedal sem ti, da xbox verzija ni nikakršen port. Ti si trdil drugače... In zraven povedal, da bo zato, ker je port slabša.

Glej tukaj si povedal master bullshit (s takimi izjavami si ti tisti, ki spreminja teme v fanboy debilizem, ker pišeš fanboy debilizme):

DMC4 bo na Xbox360 samo bo samo port in to slabši (na 1up si preberete pod preview ko so to povedali).

Še dobro da na 1up piše tko... Karkoli 1up je.

Nauči se ne navajati bullshita, pa ti ne bom reku nič. Conectado?

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Travar , velikokrat se zdi da ti nočeš odpreti oči ... Dajte tele zadnje poste prestavite v ps3 vs 360 ...

Moje mnenje po igranju obeh demotov ... PS3 verzija mi je definitivno boljša ... Me vleče 360 verzija zaradi achievementov kar pomeni tudi večja dolgoživost ampak mislim da bom tole igral na ps3 !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Sem ravnokar poownal demo. Lustkana zadevica. Samo je pa filing cisto kot da bi trojko igral (kar seveda ni nic slabega).

Mi je pa hecno, ko imas kao dve misiji, pa ze pri prvi lahko tudi celotno drugo prefuras (jaz sem sefa nekje do polovice namlatil, ko mi je zmanjkalo casa). No, saj na drugi pa ni limita, tako da si ga v miru lahko privoscis.

Skratka, zadeva bo kul ogrevanje za NG 2.

Potegaman.jpg
Link to comment
Sem ravnokar poownal demo. Lustkana zadevica. Samo je pa filing cisto kot da bi trojko igral (kar seveda ni nic slabega).

Mi je pa hecno, ko imas kao dve misiji, pa ze pri prvi lahko tudi celotno drugo prefuras (jaz sem sefa nekje do polovice namlatil, ko mi je zmanjkalo casa). No, saj na drugi pa ni limita, tako da si ga v miru lahko privoscis.

Skratka, zadeva bo kul ogrevanje za NG 2.

Ti si ga do polovice , pri meni mu je ostalo čisto čisto malo še :lol: ... Haha končno sem boljši od tebe v nečem :beer: ! Če bi ostalo še 10 sekund bi padel že na misiji s časovno omejitvijo !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Aja pa še nekaj sem mnenja ... Mislim da tako v celem špilu nikakor ne bo. Ker je nekako razmesarjeno ... Iz pristanišča prideš v snežne gore, ko pa vstopiš v grad prideš v neko izsušeno naselje z ognjenim bossom. Mislim da so po kosih dajali skup ta demo ... Samo oni mestni del je pravilno povezan.

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.