Skoči na vsebino

Devil May Cry 4 [PS3, X360 & PC]


Priporočene objave

  • Odgovorov 134
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • Pred 4 meseci ...
  • 3 tednov kasneje...

Iz novega trailerja ki ga lahko poberete s PS Store je jasno razvidno da sta igralna lika tako Dante kot Nero ... In Dante je seveda ohranil svoji dve ljubi pomočnici ki smo jih srečali v DMC 1 in DMC 3 ! Imena sem jim pozabil vendar tako ena kot druga sta tam ! Komaj čakam tale naslov !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
Iz novega trailerja ki ga lahko poberete s PS Store je jasno razvidno da sta igralna lika tako Dante kot Nero ... In Dante je seveda ohranil svoji dve ljubi pomočnici ki smo jih srečali v DMC 1 in DMC 3 ! Imena sem jim pozabil vendar tako ena kot druga sta tam ! Komaj čakam tale naslov !

Pomocnici? Trish in Lady kot zenski? Ali Ebony in Ivory kot njegova samokresa?

(:

Link to comment

Tako je ... Trish in Lady .. Obedve tokrat v zelo zelo SEKSI izdaji ... Jaz bi jih raje mel kot DMC 4 :lol: ... Dante bo igrabilen lik kar me je malo razveselilo ampak bo čudno , ker tokrat je očitno Dante negativec... Ali pa je to Nero vendar ne ve da je negativec... U glavnem igrali bomo tako s pozitivcem kot negativcem in bo zanimivo videti kdo bo obstal. Jaz ta špil definitivno nabavljam , vendar bo na PS3 , ker si DMC ne predstavljam drugje kot na PS.

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

EDIT : Čakaj če sem jaz dobro informiran ... Worship pomeni častiti , oboževati , gojiti spoštovanje do ... Kar pomeni da imajo oni radi Spardo ker je bil vladar tega mesta ... In po mojem da nočejo priklicati Mundusa nazaj. In čeprav častijo njegovga fotra , Dante uleti in ubije unga svečenika !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Devil may cry 4 je enostavno špil za Playstation 3 kot so bli vsi in tko bo tudi tale ... Komaj čakam , zdaj sem pogledo zadnji trailer z Xbox livea in moram reči da bo špil nadnaravno hud. Na koncu se je izkazalo da sta Dante in Nero le frenda :) !

Še mesec ali dva pa laufam tale špil kupit !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Demo si lahko že danes prenesete iz kitajskega PSN-ja, v Angleščini.

EDIT:

Demo se mi dopade.. Verjetno bom kupil celotno igro. Dost je nažiganja, kar je zelo ql. V PS3 demotu imate dva na voljo 2 opciji in sicer "Exterminator" in "Executioner".. prvo je pobijanje vseh, ki se znajdejo pred teboj. Moto drugega moda se pa glasi "Execute, or be executed :) Vglavnem dve ql misiji, ampak ima demo žal časovno omejitev. Sprobal sem samo prvo opcijo in je omejitev 10min.

:rock:

EDIT 2:

Druga opcija nima casovne omejitve.

Xbox 360 Gamertag: Ever SLO

PlayStation 3 & PSP Account: Ever_US

Nintendo Wii Friend Code: 1199-3843-9490-3105

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.