Skoči na vsebino

Uspelo mi je, slikal sem ga


Priporočene objave

Mah to sem ti samo pustil veselje, da podaš eno logično razlago, da imam potem mir, itak je vedno najlažje rečt to so insekti pa je.

Ne v resnici je to črna luknja okoli katere se nabirajo solarne meglice v oblak in iz luknje je prilezlo bitje, ki te lahko odpelje tja kjer je večna tema. Če ne verjamete poglejte zadnjo sliko kjer je primerjava uši in vžigalice. Povem vam prihajajooooooooo... iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Evo še s posebnim filtrom obdelana, še ena exluzivna fotografija obiska in ne verjetmite prejšni debati o jajcih, to je samo za dolgočasneže.

comeinpeace4.jpg

BessieSABU.png

Link to comment
  • Odgovorov 62
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Lejga... Spet je v fazi zanikanja. Pa sem mislil, da je sprejel težko resnico. Ampak ne. Še vedno se bori proti spoznanju, da higiena osvobaja.

Higiena osvobaja! Zapomni si to.

Tako uši, kot prhljaja z nogami in "pubecev".

Bessie... V boj!! Verjamem, da ti bo uspelo. Pa ne pozabi poročati. KSi verjame vate, pa čeprav nihče tega ne pove (uradno). In vsa "gejmerska" kultura je na tvoji strani v tem krutem boju z lastno higieno (na psu).

Ne daj se Bessie!!! :mirror:

BellerophonMPI.jpg

Link to comment

Ne gre za zanikanje, gre za različno dojemanje stvari. tako kot je Bush prepričeval cel svet, da ima Irak jedrsko orožje bi ti rad zdaj prepričal vse, da je to jajce uši. Itak pa vsi vemo da so Irak bombardirali zato, da so uničili dokaze o izvoru Sumercev. Pravzaprav si del zarote, ki na vsak način želi dokazati, da smo v celem vesoljo samo mi intiligentna bitja, ki jih je ustvaril Bog. Ampak ni res... iiiiiiiiiiiiiiii!

BessieSABU.png

Link to comment

Ah Bush... Vsi, ki so v zanikanju se zgovarjajo na njega. Tipični simptomi. Ni kaj.

Eni vpijejo, da je hotel zbrisat Sumerce, drugi da je kradel nafto, tretji, da je uvažal demokracijo, itn...

Ampak, Bessie... Važno da se ti boriš za svojo higieno. Ni važno kaj mislijo ostali. Ni važno kako kruta je resnica. Ti se moraš boriti za to. In čeprav si parkrat že klonil to še ne pomeni, da so tile "uškoti" bolj inteligentni od tebe. Kje pa! Samo več jih in nisi bil temeljit. Vaja dela mojstra in higiena osvobaja.

Dejmo Bessie, dejmo Bessie!! :rock:

BellerophonMPI.jpg

Link to comment

V glavnem se distanciram od logične razlage, ki je edina smiselna in vam skušam pokazati tisto kar je skrito, s posebni fotolaboratorijskem programom mi je nekako uspelo izrezati "obraz" obiskovalca, seveda sliko objavljam samo na Ksi

comeinpeace5.jpg

pa ne mi zdej spet, da je to uš... uši, ko bojo jih bom že pregnal.

In pa še ena exluzivna fotka, ki sem jo našel poleg že objavljenih, na mojem mobilcu, na podlagi katere sumim, da sem bil tudi sam nekje na obisku:

comeinpeace6.jpg

BessieSABU.png

Link to comment

S to izjavo si si pravkar zapravil kredibilnost, to je bližnji posnetek kobilice seveda rahlo barvno spremenjen.

kobilica.jpg

Vsem se opravičujem za zavajanje, tisti bližnji posnetek renično ni posnetek obiska, ampak le manipulacija s katero sem hotel uničiti kredibilnost logičnih razlag, ostale fotke so prave.

BessieSABU.png

Link to comment

JAh, ne bi bilo nič nenavadnega če bi med vsemi ušmi zasledil tudi kakšno kobilico.

Glede na dimenzije tvojih uši iz začetka teme se zna tale gizmo kar dobro zakamuflirat med njimi. Tako da verjamem, da je bila to popolnoma iskrena napaka s tvoje strani, ki si jo sedajle hitro popravil.

Nič bat. Tehnologija ponuja precej načinov kako se jih znebiti. Če ne drugega, kot sem rekel. Deratizator.

BellerophonMPI.jpg

Link to comment

To ni nobeno vlečenje ven. Tam kjer mrgoli uši so tudi kobilice. Poleg tega nihče ne ve v kakšni razmerah uspevajo tele tvoje uši.

Ne bi bilo pa nič čudnega, če se pojavijo kakšne blazne genetske anomalije pri teh ušeh. Glede na razmere v katerih uspevajo, predvidevam, da razne spremembe niti niso redkost.

Zato tudi pozivam k čimprejšnji sprijaznitvi s tem problemom. Preden tale problem dobi globalne razsežnosti. Bog si ga vedi kaj vse je že "zmutiralo" tam notri. Pol uš, pol domača mačka. :amazed:

BellerophonMPI.jpg

Link to comment

Ma ne vem no. Teoretično bi lahko rekli, da gledam v preteklost. Ne bi ravno vztrajal pri gledanju v prihodnost. Ane?

In tem je o tistih tvojih sličicah. Kjer si v dilemi kaj in kako.

Pa ti rečem. Zanikat ni preveč dobro. In obljubim, da ti bom po najboljših močeh pomagal sprejeti resnico. ;)

Brez gledanja v prihodnost. Vsaj prek komercialnih številk ne. :)

BellerophonMPI.jpg

Link to comment

Dandanes se je bedarija učiti na lastnih napakah. Jih ostali storijo preveč, da bi šle dalje nevidene. Tako da ti iz svojih izkušenj ne morem zaupati kako se rešuje tvoj problem.

Lahko samo teoretično sklepam iz informacij, ki sem jih pridobil, kaj je najboljša rešitev v dotični situaciji.

In še vedno vztrajam, da je deratizator tisti pravi. :)

P.S.: Kje pa vidiš ti v problemu uši vso resnico? Spet jim pripisuješ preveliko inteligenco.

BellerophonMPI.jpg

Link to comment

"Head lice" jim pravijo čez lužo.

Samo Bessija so s svojo vztrajnostjo ter domnevno inteligenco (ne vem kako je to ugotovil - kakšen IQ test?) sprovocirale do te mere, da jih naziva že kar z Oni.

Nekako poosebil jih je. Se zgodi. Pomoje je to kakšen psihološki mehanizem, da poosebiš posebej pereč problem, in ga s tem deloma omiliš oz. ga narediš bližjega sebi in s tem manj sovražnega.

To bo sigurno to. Samo Bessie noče priznat. Sej sčasoma bo. :)

BellerophonMPI.jpg

Link to comment

O.K. sem vzel na znanje da je to cca 1cm veliko jace uši in da bi uš potemtakem bila velika cca 1,5-2cm in da bi moral poskrbeti za higieno, naj te obvestim, da sem že nabavil kladivo, ki bo upam kos tako velikim ušem oz. sem tudi obvestil lokalnega deratizatorja!

deratizator.jpg

Deratizator

Drgače pa če koga zanima del naprave za reprodukcijo sanj izgleda takole, no jaz mu rečem naprava za vzpostavitel STIKA :rock:

tovarnasanj.jpg

Na sliki nisem jaz in tudi posnel je nisem.

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.