Skoči na vsebino

PSP Slim


D.Tidus

Priporočene objave

Mislim da sem cisto razlocno povedo ze prvic. Samo moveiplayback stran te zadeve me zanima, nic druga.

Oprostite mojim izrazom, vendar bi rad da bi me sawyer razumel, zato bom povedal v njegovem jeziku:

Prokleti kreten hudicevi, se nisi slisu za prenosne DVD playerje? Leps delajo, na TV ne zgubijo kvalitete, bolsi ekran, dalinac, zvocniki spodobni, vec formatov podpirajo (mejhni so tud, sej so prenosni).... ce ces sam filme gledat si nabavi kup plastike z laserjem za dvdje, ne pa kup plastike k je usmerjana v zatebe nategljive spile!

Kar se tice pa novga pspja-najprej me sploh ni zanimu, sam zdele pa k sta 2spila zravn pa velik novih zadev in tv out pa privlacna cena.....bom zacell razmislat o njem :beer:

Napake tastarga:

Svoh baterija,

ekran je tud drugorazreden....mislm sledi miske se kr poznajo, ko jo premaknis :P,

zvocniki so svoh,

loadanje je dooolgo (veliko kritik obstaja za to),

pa moja kritika glede "x" tipke....sm ze objavu d mi nedela ce jo drzis....no pol sm pa tud kasnej pogrtuntu d ce jo pa z nohtom zabijes dol, pa presenetlijo skoraj popolno dela! to bi loh nardil d nebiblo teh napak, mislm zdej si noht na palcu zmeram bl redko strizem :D Res d se to dogaja sam men, ampak sm preprican d se je se komu zgodila taka napaka....

Pa lepo bi blo ce bi mel loh vec podmap v music pa picture 'n stuff....

Link to comment
  • Odgovorov 293
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ime PSP_BOY pa brez pspja? :D Kot moj kolega, ki je bil nor na motorje, a je imel le bicikl. Vseeno smo ga klicali Bajker. :lol:

V BigBangu jih ziher imajo, pa na Bolhi se jih tudi kar nekaj prodaja. Tak da psp se da dobit, če hočeš. Vendar raje počakaj na novega.

Zaslon bo ostal iste velikosti. Sicer pa že vse piše v tem topicu in na netu.

Link to comment

Ja, mene caka fazaniranje.... :D

Baje je ful hudo na nasi soli, kamor grem....pa mam ogromno tremo....ne zarad fazaniranja, ampak ker mam govorno napako (sicer ti ni tok motece), ampak se znajde v mojem imenu, tko d ce me kdo uprasa kko mi je ime.... :thumbdown:

Ok teli zadni posti so OFFTOPIC :beer:

Link to comment

O ti šaljivec. :lol: Govori se o 3.60.

3601rb8.jpg

* USB Charge function.

* UMD Cache feature to speed up UMD load times

* Video-out function

* Screensaver ability

* More then likely, increased security

And alot more undiscovered/unannounced features. In relation to the video functionality, games are bordered, rendered at 480x272 pixels, and or progressive scan exclusively. The most important, probably, is the security. Not to much has been announced about it, but I'm sure we will find out in due time. For more pictures, please visit the link mentioned below.

http://www.pspbrew.com/forum/viewtopic.php?p=79107

Me ful zanima, koliko cajta bo preteklo, da bo shekan. Kao increase security! :D

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.