Skoči na vsebino

PSP Slim


D.Tidus

Priporočene objave

Mislim da ce ti prvic ni vsaj malo "potegnil" ti tudi sedaj nebo.... :no_no:

Drugace ste me pa lastniki slima mal preprical....kupil si bom PSP slim v primeru da tastarga prodam...ce mi ne rata, pa pac ne, kaj ces:

http://www.konzole-slovenija.com/forum/ ... php?t=2405

Vem da je cena mal visoka, ampak minimalno tok rabim da bo dnar za slim :sweat:

Pa sej, ce dobr pomisls: ...ce kupis rablen psp za 150€ (kokr je ena nizjih cen) pa kupis zravn se nov memorystick za 2gb, si ze na 190€....Moj je pa dodatno se na 3.51 M33, in filme dam zravn...res pa je d to ni lih nevemkaksen + :no_no:

Sej-ce bo bo cene pa pac ne :beer:

Link to comment
  • Odgovorov 293
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Vem...ampak to je minimum ki ga rabim za slim....eden je ze rekel da velja ce da loh 170....

Ampak ce mi da 170, pol bom jst 2 mesca brez pspja! Kr bom mogu cakat na novembersko zepnino!

Psp pa nebom kupu novga za 190€, ker pol nemorem gor spravit 3.60 M33, brez enga fat pspja....tko da bom kupu ze na costum FW verziji, na bolhi ga ma eden skupi z kartico za 2gb za ceno 230€. Ampak unmu sm ze neki pisu, nevemkaj pa ni nic odgovoru...tko d pri njemu nevem ce bom dobil, na playgame.biz, so pa za 260€....in to brez kartice....ze v tem primeru bom mogu cakat do novembra da si bom loh nabavu 2gb....tko da je 190€ res MINIMUM

Pa nej mi ne rect d nej grem delat kr nimam cajta za to :roll:

Sicer pa ce mal racunas: rabljeni na costum FWjih so ene 150€....pa memorystick....si ze na 190, kolker je moja cena....

Link to comment

Saj je res mal tko čudn plačat za to. Sam tist ti more tud pol drugega dat a ne, al pa plačat 190€. Se prav, če ti zajebe in ti mora plačat, jih mora 8 zrihtat da dobi to not. Samo reskirat 190 da dobi 25 je še mal.

Ko sem jaz to delal na svoji slim, sem se zavedal da lahko gre 190€ v ku*ac.

Ampak sem se oreng prepričal in vse prebral če res deluje in kako je treba točno naredit.

Aja še to sem hotel povedat. Najbolj mi grejo na k tisti ki majo oglas in napišejo da se lahko zabricka in da v tem primeru ne odgovarjajo.

Link to comment

Hm, sm ze povedal da je to MINIMUM ki ga rabim! sicer je pa ze prisla ena ponudba za 170€....in ena ki je hotla nizjo ceno ce nedam umd diska, al neki tazga....ce nebo, pa nebo...ceprav sem preprican da mi bo ratalo do slima pridt....

Kar se pa tice neprimernosti- res to ni debata o psp slim- lahko prestavite, ali zbrisete zaradmene

Link to comment

1. NoWii nehaj "stokat" kako moras prodat po taksni ceni, ker drugace ne mores kupit PSP Slim. Potem pac ne prodaj, ce nimas denarja za novega!

2. Foljk nehajte ga zafrkavat, ker pac prodaja predrago, konec koncev bi lahko dal ven ponudbo v kateri bi zahteval 200 evrov, pa pac noben ne bi kupil.

3. NoWii, ce si pameten, ga prodaj za tistih 170, ki ti jih je nekdo ponudil, to je piclih 15 evrov manj, kot stane nov "odklenjen" Slim na bolhi.

4. Dajmo zdaj to temo prosim pustiti pri miru in naj se nekdo se razpise malo o samem PSP Slim, kaksne slikce prilepi ali kaj.

Link to comment

Ok....sicer pa slim ni nujno potreben.... :D

Slikice...NE....rajs bi videe dal:

http://www.youtube.com/profile_videos?user=themacx&p=r

Tole je seznam vseh videov, ki jih je nekdo pac dal gor....

Clovek se je pa res dokaj zavzel za to da nam pokaze razliko med psp slim, in psp fat....

So videi kot:

Kateri je glasnejsi

Kerga se bol vid na soncu

kok hitrej slim loada spile in net

....

Se splaca pogledat :beer:

Link to comment
tretja zadeva pa ni ravno vprasanje, ampak prosnja; je kdo iz okolice Celja, ki mu je ze uspelo nalozit ustrezno custom FW, jaz ga ne morem, ker nimam prejsnjega PSP-ja, zato se priporocam, dam za sok Ker bom v prihodnjih dneh hodil okoli Celja po kartico, bi lahko naredil vse ob enem.

A res ni nobenga,ki bi imel nekaj minut casa ? :cough:

Link to comment
sem danes nabavil PSP, je 169€, v BB mislim da je 20€ več

kje si ga pa nabavil? a je to evropska cena?

dons sem bil v Avstriji, pa sem ga kupil, mislim, da je to normalna EU cena, mi pa imamo :cash: Balkansko :cash:

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.