Skoči na vsebino

INFO BF4


Case

Priporočene objave

Je pa zato tolk bolj napeto ;) in dinamika je drugačna...
hardcore je najbol bedna stvar ever. To je res za gnile sniperje k ne znajo streljat in pa seveda osebe ki nimajo aima cisto nic. Potem pa pogledas na battlelog pa majo 3% aim. To bi mogl ukint...da ne govorim o team killih za kaksen tank, helic itd. Polomoja cista.

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

:hihi ...če pomislim , kakšne napake ima:banghead: this game....mi je že čist vseeno, ali je HC ali NORMAL.....:headscratch:....bullshit je igrat na ps3 in Xbox-u.....

Kar me še edino veseli :car:je igrati z vami, pa čeprav včasih padamo :tepen:, kot, da prvič igramo :eye:..ja vem.... LAG....:tard:..zato lepo prosimo:molimo: ....naj že uredijo to sranje.... :pullinghair::censored::censored::censored::censored:.....:beer:

Resnično upam , da je na ps4 bolje....:rock:

:rock:ALL REBELS

Link to comment

Snemanje delno uspelo....tehnične težave....CocaColaHolic... se max potrudil, žal ga je preveč X vrglo iz igre.... ... , zato je predlagal , da se še 1 X dobimo na bojišču...tokrat na bf3,.... kjer bomo posneli še več akcije.... datum in čas bo on povedal...vabljeni.....bdw ...hvala vsem ,ki ste bili včeraj prisotni in hkrati se opravičujemo za nastale težave, na katere težko vplivamo ...byby

:rock:ALL REBELS

Link to comment

MOJ POGOVOR Z IGABIBO......COLBY al koji kurac že je to......problem z CHINA RISING...kodo

  • Damijan Tibola bodi srečen , da samo to ... ...men pa bf4 .. CHINA RISING ne gre downloadat , ker je koda bila že uporabljena...WTF... moram pogledat , če so mi kaj odgovorili iz te trgovince
    Všeč mi je · Odgovori · 20. december ob 19:09






    • 276242_100000646831797_432655196_q.jpg

      Damijan Tibola nič še
      Všeč mi je · 20. december ob 19:22






    • 276242_100000646831797_432655196_q.jpg

      Damijan Tibola lahko pa kar tukaj vprašam ...kaj lahko storim v takšnem primeru ???
      Všeč mi je · 20. december ob 19:23






    • 1087028_129389645200_235056540_q.jpg

      Igabiba Pozdravljeni. Naš delovni čas je sicer od ponedeljka do petka med 8:00 in 16:00, se pa karseda trudimo nudit podporo tudi izven delovnega časa. Prosim, da nam na email support@colby.si pošljete podatke o tem kdaj ste igro kupili in pa sliko kode. Imate morda ne-evropski psn račun? Ponavadi je to problem, saj na psn računih, ki imajo kot državo nastavljeno npr. USA, kode ne delujejo, saj so za evropski trg.
      Všeč mi je · 20. december ob 19:39






    • 276242_100000646831797_432655196_q.jpg

      Damijan Tibola OK ...vam pošljem sliko ....hvala za tale info...ampak res ne vem, zakaj???... kje se je zalomilo...
      Všeč mi je · 20. december ob 19:42






    • 276242_100000646831797_432655196_q.jpg

      Damijan Tibola OK... zdaj imam pa vsega dovolj...in moram spet sem napisat.... minilo že 10 dni...odgovora še nobenega ??? WTF ...vem prazniki...ne vem , kam še naj pišem , rišem , slikam....itd...a boste si vzeli 5 minut časa...PROSIM..in vsaj pogledali mail , ki sem vam ga poslal.... prekleto igro sem prednaročil in v celoti plačal, še pred izidom....rad bi samo vedel, kje je težava???...zakaj je koda že uporabljena???...mogoče je samo moj primer tak...se tolažim iz dneva v dan..... DO SOMETHING.... !!!





:rock:ALL REBELS

Link to comment

To prednaročanje se meni sploh ne dopade, ker vidiš sam da je v primeru težav podpora poden. Takšne stvari jaz najraje kupujem na amazonu ali pri kakšnemu drugemu večjemu tujemu prodajalcu ker je prvič cena nižja, drugič pa podpora odlična. Danes sem malo prej kupil premium za bf 4 in se vam zvečer pridružim, sem videl da je nek premium event danes tako da bo to ravno super za test slušalk.

Sent from my HTC One

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.